top of page

PLATFORMA TRENINGOWA:
IN-SEZON

ZAPLANUJ SWÓJ OKRES IN-SEZON ABY W DNIU MECZOWYM UKAZYWAĆ NAJSKUTECZNIEJSZĄ WERSJĘ SIEBIE. 

W jednym miejscu otrzymujesz wiedze i treningi, które pomogą Ci uniknąć niemal wszystkich błędów planowania tego okresu.

okładka In-sezon.png
belka kupisz wygodnie.png

Trenuj motorycznie, aby przygotować się do wszystkich wymagań rywalizacji w piłce nożnej i w meczu imponować wydajnością, umiejętnościami, a nie tylko wyglądem. 

Osiągaj w dniu meczowym najwyższy poziom przygotowania i jak najniższy poziom zmęczenia który pozwoli Ci uniknąć meczów bez mocy, koordynacji, szybkości myślenia, stanów które nie pozwalają Ci pokazać Twojej jakości. 

W jednym miejscu otrzymujesz wiedzę i treningi, które pozwolą Ci uniknąć niemal wszystkich błędów planowania okresu in-sezon.

Platforma in-sezon odciąży Cię od układania treningów, trenowania bez efektów zapewniając Ci plan treningowy w którym znajdziesz:

 

🥷🧨 Treningi motoryczne dbające o każdy detal wydajności motorycznej: mobilność, movement, siła, moc - szybkość, zwinność.

 

🦉⚽️ Treningi piłkarskie dbające o każdy detal skuteczności: obserwacja, szybkość reakcji, nawyki ochrony piłki skoordynowane z techniką prowadzenia piłki, przyjęć, podań, strzałów.

Trenuj planem treningowym dopasowanym do okresu in-sezon, aby w dniach meczowych zyskać najwyższy pik przygotowania pod kątem motoryki, techniki, obserwacji, szybkości reakcji. 

Uniknij zmęczenia wynikającego ze złego planowania, które może niszczyć Twoje dobre występy w meczach, ukrywać wszystkie Twoje zdolności. 

Poczuj swobodę w poruszaniu się, moc w przyspieszeniach, zmianach kierunku, wykazuj się jakością techniki i obserwacji, a także posiadaj czysty, świeży umysł który pozwoli Ci podejmować pewne, szybkie, skuteczne decyzje pod presją. 

Platforma w liczbach:

e-book z wiedzą dotyczącą regeneracji, odżywiania, nawadniania..

3 ścieżki rozwoju do wyboru (movement, siła i moc, wszechstronność)

4 treningi techniki i obserwacji rozwijające, przygotowujące do meczu pod kątem techniki prowadzenia piłki, przyjęć, podań, strzałów skoordynowanych z obserwacją, szybkością reakcji. 

8 treningów wyrównawczych na boisku, które utrzymają Twój poziom wydajności mimo mniejszej ilości rozegranych minut w meczu.

14 treningów na boisku ukierunkowanych pod rozwój, przygotowanie do meczu pod kątem mobilności, movementu, szybkości, zwinności bez piłki oraz z piłką, oraz techniki skoordynowane z obserwacją. 

8 treningów na siłowni ukierunkowanych pod rozwój, przygotowanie do meczu pod kątem mobilności, movementu, siły i mocy, prewencji urazów.  

50+ rysunków do każdego ćwiczenia z platformy na boisku pokazujące ustawienie stożków. 

📚 E-book zapewnia Ci wiedzę która jest niezbędna dla Twojej regeneracji, wydajności, efektywności treningowej. Nauczysz się dbać o detale, które pozwolą Ci szybciej przywrócić organizm do pełnej sprawności, wydajności. 

🧨🥷 Obecnie dostępne 3 ścieżki pozwalają Ci dopasować pracę pod Twój indywidualny deficyt, aby go uzupełnić i uzyskać szybki progres w każdym aspekcie. Żadna nie jest lepsza od drugiej, ale jedna może być bardziej odpowiednia dla niektórych typów graczy od drugiej. Zamień słabość w siłę i przyspiesz rozwój wszystkich aspektów.

📊 Treningi wyrównawcze na boisku pozwolą Ci wyrównać obciążenia meczowe, w przypadku, gdybyś nie zagrał w sobotę meczu lub zagrał, ale mało minut. Pozwoli Ci to utrzymywać, rozwijać wydajność, umiejętności i być gotowym w każdym tygodniu do gry.

🦉⚽️ Treningi obserwacji i techniki zapewnią Ci przygotowanie pod kątem techniki użytkowej, obserwacji, szybkości reakcji, a także aktywną regenerację na dwa dni po meczu. Regeneruj się, ale zwiększaj jakość swojego piłkarskiego potencjału.

⚡️🧠 Treningi ukierunkowane na boisku przygotowują Cię do tego co nadejdzie w meczu, gdzie musisz szybko reagować do przyspieszenia, zmiany kierunku, jednocześnie łącząc to z przyjęciami, podaniami, prowadzeniem piłki i obserwacją. Odwzoruj warunki meczowe, aby przekładać efekty z treningu na mecz. 

🏋️‍♀️ Treningi na siłowni rozwijają w Tobie wszystkie fundamenty motoryczne, które pozwalają Ci sprawniej przemieszczać się bez piłki, z piłką na boisku. Budują w Tobie siłę, która chroni Cię przed kontuzjami, rozwijają aspekty przyczyniające się do poprawy, przygotowania do meczu pod kątem każdego detalu wydajności motorycznej.

Skończ raz na zawsze z treningiem który nie przygotowuje Cię do wymagań rywalizacji, wybierz ścieżkę rozwoju i trenuj dopasowanym pod Ciebie treningiem motorycznym dla piłkarza.

 

📩 Dodatkowo po dołączeniu do platformy, otrzymasz wsparcie mailowe które pozwoli Ci dostosować treningi pod Twoją rozpiskę w klubie. Przekaże Ci w nim również wskazówki które przyspieszą Twój rozwój, zwiększą jakość Twojego przygotowania do meczu. 

 

Będę Twoim wsparciem podczas realizacji platformy, abyś osiągnął najlepsze możliwe efekty, pod kątem rozwoju, ale przede wszystkim wydajności w meczu. 

Kotwica 2

DWA GŁÓWNE WYRÓŻNIKI:

Przy pomocy trenera przygotowania motorycznego stworzyłem platformy, aby pomagać ambitnym piłkarzom nakierować ich ambicję na jakość pracy.

 

Istnieje luka na rynku, w wysokiej jakości planach treningowych specyficznych dla piłkarza. 

 

W przypadku treningu motorycznego w platformie jest jedna podstawowa różnica, która odróżnia ten plan od setki innych w internecie.

 

⭐️ Platforma dba o to, abyś dzięki wszystkim treningom stawał się również lepszy piłkarsko.

 

Weźmy za przykład: mobilność. Całe przygotowanie do treningu mogłoby nam zająć 5min, jakieś ćwiczenia rozciągające, trochę stabilizacji.. Zrobione wszystko na odpiernicz, bo przecież to nie jest WAŻNE.

 

,,Przecież to tylko nic nieznaczące przygotowanie" - albo jest pomijane, albo wykonywane ciągle tymi samymi ćwiczeniami, które już nic nie wnoszą do Twojego rozwoju.

 

Ja i Rafał, który pomaga mi tworzyć platformy, analizujemy, szukamy usprawnień i takich ćwiczeń, aby cała Twoja praca wkładana w rozwój przyczyniała się również do poprawy m.in:

 

 • Jakości przyjęć, podań, prowadzenia.

 • Płynności obrotów w przyjęciu, zmian kierunku z piłką. 

 • Nieprzewidywalności w pojedynkach 1vs1.

 • Szybkości poruszania się z piłką. 

Zaprojektowaliśmy treningi w planie tak aby mimo tego że wykonujesz trening na siłowni czy wykonujesz ćwiczenia niezwiązane z dotykaniem piłki, Twój piłkarski potencjał rósł.   

 

Zrobiliśmy wszystko, aby cały trening prowadził do rozwoju każdego aspektu którego wymaga od Ciebie piłka nożna i który dopełnia się już docelowo z tym, co najważniejsze, czyli Twój piłkarski potencjał.

 

Pracując z platformą niezależnie czy to pracujesz nad przyjęciem do kieszeni, tańcem biodrami, przesuwaniem przeciwnika czy rozwojem jakości techniki, obserwacji.  

 

Zrobiliśmy wszystko, aby dopełniało się to z treningiem motorycznym, który wykonujesz na siłowni, boisku przynosząc Ci szybsze, efektywniejsze efekty w pracy nad aspektami piłkarskimi.

 

Nie zależy nam na tym, abyś tylko poprawił swoją siłę, tylko poprawił swoją moc. Zależy nam na tym, aby to przyczyniło się do skuteczniejszej gry pod presją czasu, przestrzeni, przeciwnika.

 

Dlatego nie zależy nam na tym abyś tylko dźwigał coraz to większe ciężary, osiągał lepsze wyniki szybkościowe z pozycji statycznej w miejscu..

 

To będzie się pojawiało, ale to nie jest główny cel. Zależy nam na tym, abyś całą zdobytą siłę, moc, szybkość przekładał w aspekty których wymaga od Ciebie piłka nożna.

 

Przede wszystkim rywalizacja piłkarska, w której rzadko kiedy biegniesz z pozycji statycznej, generujesz siłę z przeciwnikiem na plecach. Cały ten rozwój ma Cię prowadzić do bycia skuteczniejszym w warunkach meczu.

Każda platforma zawiera elementy piłkarskie które są zawarte tam po to, abyś pracując nad motoryką, nie osiągał tylko progresu jak sprinter (szybkość po linii prostej), ale abyś to wszystko co wypracujesz, przystosował do dryblingu, przyspieszeń, zmian kierunku w prowadzeniu piłki, w jakości przyjęć, podań itp.

 

Dopasowanie całej pracy do elementów piłkarskich to kluczowy czynnik Twojego rozwoju i możesz o to zadbać z platformą in-sezon. 

 

Zmaksymalizuj efekty swojego potencjału motorycznego, piłkarskiego w meczu. Zacznij stawać się lepszy w warunkach Twojej dyscypliny, bo to najważniejszy czynnik Twojego sukcesu.

Drugim wyróżnikiem platformy są ścieżki rozwoju, które dopasowują pod Ciebie odpowiedni rodzaj pracy. Nie pracujesz tak jak wszyscy, pracujesz, tak jak tego potrzebujesz.

 

Celem tego jest przyspieszenie, zwiększenie efektywności Twojej wkładanej pracy.

 

Ścieżki pozwalają Ci uzupełniać luki motorycznego potencjału, które mogą blokować Twoje pozostałe zdolności, genetyczne uwarunkowania lub co najgorsza prowadzić Cię do urazów.

🥷 ŚCIEŻKA MOVEMENT:

Popraw efektywność poruszania się, rozwijając wzorce ruchowe, aby tracić mniej energii. Ścieżka dla młodszych osób oraz tych, którzy mają problemy ze zwrotnością, movementem, zmianami kierunku

Ścieżka może służyć dla dwóch typów piłkarzy.

 1. Dla zawodników, którzy są naturalnie silni, ale mają problem z poruszaniem się. Czują się sztywni, ich jakość zwrotów, zmian kierunku jest na niskim poziomie.

 2. Dla zawodników młodych, którzy jeszcze nie wprowadzili ćwiczeń na siłowni i powinni rozpocząć pracę siłową od ćwiczeń na własnej masie ciała, lekkim obciążeniu, gumach, głównie skupiając się na jakości poruszania bez piłki, z piłką.

Uwolnij naturalną mobilność swojego ciała, zwiększ jakość poruszania się, zbuduj fundamenty pod rozwój balansu ciałem, płynności - efektywności zmian kierunku, zamarkowań i innych ruchów wymagających od Ciebie wysokiego poziomu sprawności. 

 

W tej ścieżce treningi wykonujemy tylko na boisku. 

🧨 ŚCIEŻKA SIŁA / MOC:

Jeżeli poruszasz się już świetnie, ale często łapią Cię kontuzje lub czujesz, że brakuje Ci czystej siły i mocy - objawia się to słabym odejściem w przyspieszeniu czy po zmianie kierunku na pierwszych metrach, ta ścieżka jest dla Ciebie.

Ścieżka może posłużyć dwóm trzem typom zawodników:

 1. Zawodnicy, którzy są naturalnie mobilni, elastyczni, poruszają się bardzo jakościowo, naturalnie generują dużą prędkość, ale brakuje im siły do zapobiegania urazom.

 2. Zawodnicy, którzy są naturalnie mobilni, elastyczni, poruszają się bardzo jakościowo, ale brakuje im siły i mocy do generowania prędkości w przyspieszeniu, zmianach kierunku.

Jesteś świetnym, sprawnym sportowcem w aspektach piłkarskich, poruszania się, ale czujesz że Twoja luka to siła i moc. Koncentrując się na podstawach przygotowania motorycznego, staniesz się szybszy, Twoje mięśnie będą wydajniejsze, zaczniesz wygrywać więcej pojedynków stykowych oraz zabezpieczysz się przed kontuzjami.  

Jest to ścieżka z treningami tylko na siłowni więc możesz wraz z nią zbudować trochę masy mięśniowej, ale która wspomoże, zwiększy ich potencjał, a nie zaburzy Twoich zdolności poruszania się. 

 

   

🧨🥷 ŚCIEŻKA WSZECHSTRONNOŚCI

Jesteś już sprawny, Twoja siła i moc jest na poziomie - przez ostatnie lata rozwijałeś się pod kątem wydajności motorycznej i masz dłuższy staż w treningu motorycznym, ta ścieżka jest dla Ciebie. 

Głównie dla zawodników, którzy już pracują kilka lat nad swoim potencjałem motorycznym i powinni skupiać się na wszechstronnej pracy, nie rozdzielając nacisku na siłę / moc, movement. (jakość poruszania się)

 

Jest to ścieżka w której powinieneś zostać do końca gry w piłkę, ale wejście do niej wymaga od Ciebie odpowiedniego przygotowania. 

W tej ścieżce wykonujemy treningi na siłowni i boisku. 

⚠️ Zamawiając platformę, otrzymujesz dostęp do wszystkich ścieżek. 

Stworzyliśmy każdą ścieżkę w myśl zasady ,,pracy nad słabością, z której uczynisz siłę, aby zwiększyć potencjał wszystkich pozostałych". Każda z nich ma inny cel, ale żadna z nich niczego nie zaniedbuje. 

Skupiasz się na tym czego aktualnie potrzebujesz, aby odblokować najwyższe poziomy potencjału motorycznego i piłkarskiego. 

 

Plaforma in-sezon zapewnia Ci  jakościowy plan specyficzny dla piłkarza, pozwalając Ci skupiać się na swojej roli - trenowanie, granie, duma z efektów, dobrych meczów, wygranych.

Dołącz do platformy klikając przycisk ,,inwestuję w siebie", wybierz ścieżkę i zyskuj przewagę  jakością pracy dopasowaną na miarę Twoich potrzeb. 

 

 

Niewłaściwy trening motoryczny to droga do  wielu 
problemów..

Gdy grałem w Górniku Zabrze, na pewnym etapie zainspirowałem się treningiem na siłowni. Było to mniej więcej między 16 a 18 rokiem życia. 

 

Wydawałoby się to okej, ale to tylko pozory. Moją inspiracją nie było wtedy to, abym stał się dzięki niemu lepszym piłkarzem, a po prostu większym kolesiem, który imponuje swoją sylwetką.

Pracowałem tylko nad rozwojem zestawu plażowego, nogi ? To nie dla mnie! Po co trenować nogi, przecież biegam więc same się, trenują.

Nikt nie będzie oceniał wyglądu moich nóg.. Mijał czas, a ja stawałem się coraz większy.

 

Doszedłem do etapu, gdzie wszystkie moje walory piłkarskie dynamika, zwinność, poszły w dół do bardzo marnego poziomu. Wcześniej, zanim zacząłem trenować na siłowni, wiele razy imponowałem nieprzewidywalnością, skutecznością w pojedynkach 1vs1,

Nagle, gdy stałem się duży, czułem się jak KLOCEK, sztywne ruchy podczas balansu, przewracanie się o własne nogi, podczas zwrotów, zmian kierunku.  

Podczas przyspieszania,  moje nogi zapadały się w ziemi. Brakowało im siły, aby udźwignąć, tę masę mięśniową którą zbudowałem.

Stawałem się coraz słabszy, a za tym podążał mój brak skuteczności, który prowadził do myśli ,,nie nadaję się” ,,chyba muszę już skończyć grać w piłkę, to nie dla mnie” ,,nie jestem utalentowany”.

 

Tak zakończyłem swoją przygodę z Górnikiem Zabrze - już na tym etapie chciałem skończyć grać w piłkę, ale tato namówił mnie do tego, aby jeszcze nie rezygnować i spróbować swoich sił na testach.  

Udało się dostać do Ślęzy Wrocław, jednak powoli gasła moja pasja do piłki, na rzecz street workoutu. Imponowały mi flagi, muscle up’y.

Spędzałem mnóstwo czasu na drążkach i nadal budowałem swoją sylwetkę.

W piłkę grałem wtedy trochę z przymusu, a większą radość sprawiało mi to, że jestem coraz większy.

Poprzez brak celu, gasnącej pasji do piłki, zły trening motoryczny który mnie osłabiał, stanąłem przed decyzją: piłka czy street workout ?

Wybrałem street workout, bo jako że poświęcałem więcej czasu na rozwój sylwetki, a nie miałem skuteczności w piłce, to decyzja stała się logiczna.

Jednak po kilku miesiącach pewien Polski projekt zbudował we mnie inspirację do rozwoju indywidualnego.

Wtedy zrozumiałem jak mało, od siebie dawałem, aby rozwijać swój potencjał motoryczny i piłkarski.

Zacząłem trenować indywidualnie, zyskałem ambicję do rozwoju siebie. W wieku 20 lat..

Nie było łatwo, zbudowana muskulatura sprawiała, że nadal poruszałem się jak KLOCEK.

Na pewnym etapie szukania sposobów na ulepszanie siebie jako zawodnika, doszedłem do zrozumienia, że trening motoryczny jest ważny, ale nie polega tylko na budowaniu muskulatury.

Zacząłem współpracować z trenerem przygotowania motorycznego z Wrocławia, który znalazł we mnie ogromną ilość słabych punktów tym aspekcie.

 

TAK WYGLĄDAŁEM MOTORYCZNIE W WIEKU 18 LAT:

Zobacz jak przez trening tylko górnej części ciała oraz brak jakiegokolwiek rozwoju indywidualnego wyglądała moja motoryka w wieku 18 lat: 

Nie miałem jednak możliwości współpracować z trenerem na codzień, bo mieszkałem w Nysie, a dojazd plus koszt współpracy był dla mnie zbyt duży.

Więc każdy wolny czas zacząłem poświęcać na pracę, aby zarabiać pieniądze, które pozwolą mi, chociaż kupić plan treningowy online na którym będę mógł pracować w domu.

W tym czasie jednak postanowiłem również samemu się rozwijać i tworzyć sobie treningi.
 

Na początku, mimo że już coś tam wiedziałem, trening był źle zaprogramowany, a co najgorsze trenowałem nadal nie jak piłkarz, a crossfitowiec.

👀 Nie wiem czemu, ale chyba wtedy była jakaś moda, że crossfit to idealny trening dla piłkarzy.

 

Nie mając wtedy świadomości, że trening motoryczny dla piłkarza musi być wyspecjalizowany dla PIŁKARZA.

Na tym etapie ciężko też mi było zbić muskulaturę, bo przecież nadal podnosiłem ciężary więc, mimo że już w mniejszej ilości niż wcześniej to był to bodziec który utrzymywał moją masę mięśniową.

Na szczęście wtedy już, chociaż dbałem też o to, aby wzmacniać dolną część ciała, która przecież w piłce jest kluczowa.

Na tym etapie świadomości byłem sfrustrowany, że wkładam tyle pracy w trening motoryczny, a nie za bardzo mam dzięki temu jakieś efekty na boisku.

Zacząłem jeździć na szkolenia, aby być dla siebie lepszym trenerem. Wtedy poznałem mojego  dotychczasowego przyjaciela Rafała Sandulskiego.

Zacząłem z nim współpracować, rozmawiać i nadal zdobywałem wiedzę, więc ciągle dochodziliśmy do jakiś nowych wniosków. Studiowałem motorykę w kontekście przygotowań do wymagań piłki nożnej. 

Dzięki temu zacząłem sobie uświadamiać jak te dwa błędy:

 • trenowanie jak kulturysta

 • trenowanie jak crossfitowiec

.. Oraz brak jakiegokolwiek treningu motorycznego w klubie, zabiły mój złoty czas na rozwój aspektu motorycznego w młodym wieku.


Nie postanowiłem się tym załamać, bo w tym czasie nie brakowało mi ambicji, więc chciałem coś zmienić.

Zacząłem od tego, aby trochę mniej bodźcować swoją górną część ciała, a więcej uwagi poświęcać dolnej części ciała.

Wprowadziłem ćwiczenia na moc, siłę, mechanikę poruszania się.. Jednak był to początkowy etap, który z perspektywy czasu, jeszcze:

Nie dbał o każdy detal wydajności motorycznej (nie poświęcałem uwagi np. mobilności).

Nie był dopasowany do okresu w jakim się znajdowałem. Trenowałem w sezonie jak poza sezonem. 

Mimo że mój trening zaczął lepiej wyglądać niż wcześniej to jeszcze nie dbał o wszystko o co powinien, a także jego struktura, jakość ćwiczeń nie do końca była świetnie poukładania. 

 

🕺 Pomijałem kompleks biodrowy, a to sprawiało, że część mojego potencjału motorycznego nadal była gdzieś zablokowana.

 

Nie wiedziałem też wtedy, że mam bardzo zniszczone biodra, a mój brak mobilności, zaniedbanie tego aspektu, prowadzi do przeciążeń.

Blokowałem swój potencjał zwinności, ale co najgorsza doprowadziłem biodro do stanu który wymagał operacji. 

Z jednej strony był to ciężki czas dla mnie, bo nadrabiałem stracone lata, czułem że wiele zmarnowałem, będąc nastolatkiem, a czeka mnie rok przerwy od trenowania, gry w piłkę. 

 

Jednak z tej perspektywy był to świetny moment, aby wyciągnąć wnioski z całej dotychczasowej pracy oraz gry w meczach. 

Tak się właśnie stało, ten rok był dla mnie czasem na dalsze zdobywanie wiedzy, analizy najlepszych, studiowanie piłki nożnej i rywalizacji, przemyśelnia które pozwoliły mi uświadomić, że:

 

✔️ Jakość treningu (specyficzny dla piłkarza, dopasowany pod deficyt, okres w jakim się znajdujemy) to klucz efektów pracy w rywalizacji. 

✔️ Mobilność w piłce nożnej to fundament do wszystkiego nad czym pracujemy w wydajności motorycznej. 

✔️ Obserwacja to fundament do wszystkiego nad czym pracujemy w rozwoju piłkarskiego potencjału. 

Całą zdobytą wiedzę zacząłem przekształcać w praktykę i tworzenie nowych planów treningowych - pomału mój trening przekształcał się w ten właściwy dla piłkarza.

Jednak ani na moment nie chciałem stanąć w miejscu w zdobywaniu wiedzy, rozwoju.

Stałem się już wtedy twórcą internetowym i zacząłem dokumentować swoją drogę zmiany, mając okazję testować wszystko na sobie.

Dążyłem ciągle do ulepszeń siebie jako zawodnika, ale robiłem to indywidualnie, więc musiałem, ciągle myśleć jako swój osobisty TRENER.

👉 Byłem sam sobie trenerem, więc przestałem interesować się głupotami, a zamieniłem ten czas na czytanie książek, analizy, dzielenie się tym czego się nauczyłem w internecie.

Praktykując i doświadczając zacząłem coraz bardziej, rozumieć, pewne zależności treningu motorycznego w rywalizacji. 

Dochodziliśmy wraz z Rafałem do ciągle nowych wniosków, wprowadzaliśmy ulepszenia które jeszcze bardziej procentowały w moim rozwoju.

Skończył się czas, gdzie trening na siłowni służył mi do podbudowania pewności siebie poprzez wygląd, a nie rozwijaniu umiejętności które mogą mi przynieść skuteczność w rywalizacji.

Skończył się czas, gdzie byłem tylko umięśniony i dobrze wyglądałem, ale brakowało mi mobilności, mocy, szybkości, zwinności.

Czułem, że dzięki tym wszystkim doświadczeniom oraz ulepszonym treningiem, zaczynam iść w końcu do przodu w wydajności motorycznej. 

🧨 Czułem się dynamiczniejszy, zwinniejszy, szybszy. 

🥷 Zacząłem zauważać progres w mobilności, która pozwoliła mi na lepszą jakość przyjęć, podań, prowadzenia piłki.

⚽️ Zobaczyłem, że odpowiedni trening motoryczny przekłada się również na walory piłkarskie. 

 

Wtedy zrozumiałem do czego ma służyć trening motoryczny piłkarzowi i na tej podstawie przez ostatnie lata stworzyliśmy z Rafałem platformy dla piłkarzy, które dbają o:

 • Wiedzę z zakresu planowania treningu do okresu w jakim się znajdujesz.

 • Ścieżki rozwoju adekwatne do słabego punktu.

 • Każdy aspekt wydajności motorycznej, który wpływa na skuteczność, pewność siebie i wygrywanie pojedynków szybkościowych, zwinności owych w rywalizacji (mobilność, movment, siła i moc, core)

 • Adaptację wszystkiego co wypracujesz do działań z piłką (technika, obserwacja i szybkość reakcji).

 

Nie chcę dopuścić, by Twoja inspiracja treningiem na siłowni, też zaprowadziła Cię do etapu tak niskiego poziomu motorycznego oraz błędu w programowaniu treningów. 

Chcę, abyś ambicje nakierował na pracę, która przyniesie Ci pewność poprzez zyskiwanie skuteczności, wyników (sukcesów) w rywalizacji.

Trening, który zapewni Ci przygotowanie do meczu, sezonu, przygotowań. 

Nikt z nas (ambitnych zawodników piłki nożnej) nie zasługuję na to, aby zmarnować złoty czas, czy trenując w niewłaściwy sposób stać w miejscu, dlatego platformy które stworzyłem, są wyspecjalizowanym PLANEM dla PIŁKARZA.

Jeżeli też jesteś teraz na etapie trenowania jak kulturysta czy crossfitowiec to przestań jak najszybciej, aby trening na siłowni realnie przekładał się na Twoją grę musi być zindywidualizowany pod specyfikę dyscypliny jaką jest piłka nożna.

Gdybym w młodym wieku mógł odrazu zadbać o to wszystko, o co zadbałem po latach doświadczeń, zdobywania wiedzy i błędów.

Nie ma co, jestem szczęśliwy i wdzięczny, że dzięki temu mogę pomagać teraz Tobie. 

Doszedłem do etapu, gdzie osiągnąłem w rok większy progres niż przez 3 lata bezmyślnej pracy.

To wszystko za sprawą doświadczeń, wniosków, ulepszeń które zawarłem w platformach z Rafałem, aby każdy piłkarz który jest ambitny odrazu mógł trenować motorycznie z szybkimi efektami w rywalizacji. 

Masz okazję teraz zadbać o każdy detal wydajności motorycznej, treningi dopasowane do okresu w jakim się znajdujesz z platformą in-sezon. Kliknij przycisk ,,zamawiam platformę in-sezon" i zacznij się rozwijać, przygotowywać do meczu specjalistycznym treningiem dla piłkarza.  

Mierzysz  się z tymi wyzwaniami?

👉🏼 Nie potrafisz planować tygodnia treningowego, aby przyniósł Ci moc, wysoką wydajność psychiczną, techniczną  w meczu ?

 

👉🏼 Przez powyższy problem brakuje Ci motywacji i sensu tego co robisz, bo nie widzisz efektów, skuteczność jest na niskim poziomie, brakuje Ci odwagi. 

 

👉🏼 Nie potrafisz programować treningów na siłowni / boisku do okresu in-sezon.

 

👉🏼 Nie potrafisz modyfikować i ulepszać procesu, na podstawie analizy, aby umiejętnie go modyfikować i optymalizować dla jeszcze lepszego przygotowania. 

Kilka lat temu mierzyłem się z tym samym:

Nie umiałem zaplanować na siłowni odpowiedniego treningu dla piłkarza. 

 

Nie umiałem zaplanować treningu na boisku pod aspekt mocy, wzorców poruszania się, szybkości i zwinność bez piłki i z piłką. 

 

Nie potrafiłem planować tygodnia treningów dopasowanych do okresu, w jakim się znajdowałem

 

Nie potrafiłem połączyć ćwiczeń pod szybkość, zwinność wraz z elementem obserwacji, techniki, szybkości reakcji. 


Przez powyższe problemy brakowało mi motywacji i sensu trenowania, bo nie widziałem efektów, nie miałem skuteczności, nie miałem pewności siebie. 


Traciłem radość z gry w piłkę i byłem bliski, aby skończyć grać i zająć się czymś innym.

Nie chcę dopuścić, abyś również doszedł do tego etapu, nakierowując ambicje na niewłaściwą pracę.   Żaden zawodnik z ambicjami na to nie zasługuje i właśnie dlatego powstała platforma in-sezon.

PLATFORMA IN-SEZON w MJR ACADEMY

⭐ Jako członek platformy otrzymasz dostęp do ćwiczeń, treningów które pozwolą Ci dbać o każdy detal wydajności, a to gwarancja efektów w rozwoju motorycznym,.

⭐ Otrzymasz dostęp do dopasowanych pod Ciebie ścieżek pod deficyty, abyś jak najszybciej osiągał rezultaty pracy, uwolnił potencjał który już w sobie masz.

⭐ Otrzymasz dostęp do planu treningowego, który wniesie Twoje poruszanie się, szybkość, dynamikę na wyższy poziom, ładując Cię w tygodniu w przygotowaniach do meczu, abyś czuł MOC podczas rywalizacji. 

⭐ Dostaniesz plan, który zadba również o przełożenie wszystkiego, czego się nauczysz w aspekt techniki, obserwacji. Staniesz się szybszy, zwinniejszy również z piłką. 

⭐ Skorzystasz z mechanizmu, który zapewni Ci przygotowanie do MECZU z jak najlepszym możliwym poziomem WYDAJNOŚCI. 

 Masz wrażenie, że te zdania są Twoją wypowiedzią? 🔽

 

 • Nie wiem, jak i ile trenować w ciągu tygodnia / miesiąca / całego okresu, aby być przygotowanym do meczu ?

 • Brakuje mi mobilności ciała, ograniczam swoją jakość techniczną oraz efektywność poruszania się, co powoduje, że częściej łapią mnie kontuzje ?

 • Brakuje mi mocy, siły i efektywnej mechaniki poruszania się,

 • Nie potrafię przełożyć dobrych nawyków w rywalizację i nie osiągam wyników,

 • Nie potrafię ułożyć rutyny żywieniowo - regeneracyjnej, aby szybciej przywracać organizmowi wysoką wydajność ?

 • Jestem nieprzygotowany do meczu lub przetrenowany na meczu.  


 

✅ Po programie IN-SEZON będziesz mógł powiedzieć tak: 🔽

 

 • Mam ułożony plan treningowy na tydzień / miesiąc / cały okres, aby uzyskać oczekiwane efekty,

 • Mam odpowiednią mobilność ciała, która wnosi każdy aspekt mojej gry na wyższy poziom i zabezpiecza mnie przed urazami,

 • Jestem sprawnym sportowcem z wysokim poziomem siły i mocy, efektywnie poruszającym się z piłką i bez,

 • Przekładam to, co robię w treningu na rywalizację i osiągam wyniki, jakie chciałem,

 • Potrafię ulepszać plan na podstawie analizy meczu i tego jak się czułem

 • Potrafię układać schematy regeneracji i odżywiania, aby szybko przywracać moje ciało do wysokiego poziomu wydajności.

 • Jestem świetnie przygotowany do meczu pod każdym kątem. Czuję moc, pewność, wysoką jakość techniki, obserwacji, szybko i skutecznie reaguje pod presją. 

„WOLA WYGRYWANIA nie jest nawet w połowie tak ważna, jak WOLA PRZYGOTOWYWANIA SIĘ DO WYGRYWANIA. Bo każdy chce wygrywać, ale nie każdemu chce się do wygrywania przygotować. A to właśnie w PROCESIE PRZYGOTOWYWANIA się do wygrywania rodzi się DETERMINACJA."


,,Kiedy zacznie się gra, test czy projekt, na przygotowania jest już za późno. Bo ta gra, ten test czy ten projekt są jedynie końcowym stadium długiego procesu szykowania się. Więc jeśli chcesz WYGRYWAĆ, musisz się do zwyciężania PRZYGOTOWYWAĆ. 

Jeżeli przeszedłeś przez ten test i jesteś teraz w świetnej formie i rozpoczynasz sezon, będąc gotowym na osiąganie wyników - zaczyna się sprawdzian dla Twojej pracy i jej skuteczności w okresie pre-sezon oraz off-sezon.

 

Nawet gdy zaliczasz się do grupy, która nie przeszła tego testu to, jest jeszcze dla Ciebie szansa, powinieneś podjąć decyzję i pracować w odpowiedni sposób.

 

⚠️ To nie jest czas na nadrabianie zaległości, jedną z lepszych decyzji jest dopasować się do okresu, rozwijając teraz inne aspekty niż poza sezonem.

 

Nawet jeżeli czujesz, że zawiodłeś samego siebie to nie, zmienia faktu, że możesz to jeszcze odwrócić. Będzie to dla Ciebie bardziej wymagające niż dla grupy pierwszej, ale możesz to wykorzystać na własną korzyść.

 

,,Chodzi o to, żebyś ten moment pod ścianą zaczął rozpoznawać jako okazję do wzrostu, do rozwoju, do stania się silniejszym. I możesz to przenosić na każdy aspekt swojego życia. Bo w życiu wszystko może być twoją kolejną serią. Wszystko może być okazją do dalszego treningu."

 

Przechodzisz w tryb treningu, gdzie szukasz okazji do bycia LEPSZYM każdego dnia, niezależnie od swojej przeszłości.

 

Potrzebujesz do tego:

📝 Odpowiedniego planu - Co, kiedy, jak robić adekwatnie do in-sezonu - trening.

🥑 Rutyny regeneracyjno - żywieniowej jakie czynności wykonywać,, jak lepiej spać, jakie pokarmowy spożywać, aby szybciej się regenerować, jakie strategię żywieniowe dobrać, aby w najważniejszy dzień być naładowanym i gotowym do rywalizowania.

Platforma in-sezon zapewni Ci wiedzę, plan treningowy który o to wszystko zadba. 

 

Jeżeli jesteś zawodnikiem, który ma ambicje, ale nie wie, jak poukładać swój okres in-sezon, aby w dniu meczu czuć moc, jakość techniki, obserwacji, swobodę w poruszaniu się, pewność siebie to platforma in-sezon jest dla Ciebie.  

 

Nie ma wątpliwości, że to JAK trenujesz wpływa na to JAK grasz, ale nie ma też wątpliwości, że nikogo (kto może dać Ci szansę na wyższym poziomie) nie interesuje to JAK trenujesz (to jest ważne tylko dla Ciebie). 

Ludzi, którzy mogą dać Ci szansę grać na wyższym poziomie, interesują Twoje WYNIKI (asysty, gole, kluczowe podania, umiejętności - utrzymania piłki, odbioru, obserwacji, inteligencji, wydajności motorycznej i psychicznej w rywalizacji). 

Dzień meczowy określa to, jakim jesteś zawodnikiem i czy uda Ci się zwrócić ich uwagę, dlatego musisz być gotowy sprostać temu wyzwaniu, a nie będziesz w stanie tego zrobić, będąc ciągle zmęczonym. 

Skończ z trenowaniem w sezonie jak poza sezonem i postaw na plan treningowy który przygotuje Cię do meczu pod każdym kątem.  

Plan w którym liczy się JAKOŚĆ, MĄDROŚĆ - przygotowanie które w meczu przyniesie Ci pewność, moc, precyzyjne kontakty z piłką, wysoki stan koncentracji, szybkie i skuteczne decyzje.  

KLUCZOWE KORZYŚCI:

 

 ✔️ Otrzymasz plan treningowy na cały okres in-sezon, odciążający Cię siedzenia nad planowaniem pracy, co wpływa na spokój, pozwalając Ci skoncentrować się na działaniu w kierunku rozwoju, przygotowaniu do meczu - dzięki temu również zyskasz więcej czasu na regenerację. 

✔️ Zyskasz dostęp do trzech ścieżek z możliwością wyboru tej która będzie idealnie dopasowana pod Ciebie, co wpłynie na szybkość Twojego progresu, zamieniając słabość w siłę.

✔️ Otrzymasz wiedzę o regeneracji, żywieniu, nawodnieniu, która sprawi, że dołożysz znaczące procenty do efektywności treningowej, przyspieszania regeneracji między meczami. 

✔️ Poprawisz | przygotujesz się do meczu pod kątem mobilności, sprawności ciała aby czuć większą swobodę w poruszaniu się bez piłki, z piłką, tracąc przy każdym ruchu mniej energii, a to, sprawi że będziesz, mógł przychylać losy spotkania w decydujących momentach. 

✔️ Poprawisz | przygotujesz się do meczu pod kątem movementu (mechaniki poruszania się) aby niwelować spowalniające nawyki, zyskać w grze ułamki sekund decydujące o skuteczności Twojej gry. 

✔️ Poprawisz | przygotujesz się do meczu pod kątem siły i mocy aby czuć dynamit podczas zmian kierunku, przyspieszeń, pojedynków szybkościowych, gry 1vs1 w meczu. 

✔️ Poprawisz | przygotujesz się do meczu pod kątem techniki i obserwacji, szybkości reakcji abyś posiadał podczas gry wysoką jakość aspektów które pozwolą Ci sprostać wymaganiom gry pod presją.

 

🦉Poczujesz pewność, spokój, kontrolę nad przestrzenią, przeciwnikiem, aby podejmować skuteczne decyzje nawet na małej przestrzeni, przy mocnym nacisku rywala.

Podążanie bez planu, niewłaściwym planem, często wiąże się z takimi scenariuszami: 

📌 Brak lub niewłaściwe przygotowanie do nadchodzących meczów 

Z tego pojawia się brak osiąganych wyników w rywalizacji i utrata szansy na zaprezentowanie  potencjału. Zmęczenie ukrywa wszystkie zdolności, powodując uczucie braku pewności. 

 

📌 Braki w wydajności psychicznej podczas gry

Nieodpowiedni plan prowadzi do problemu słabej wydajności poznawczej (obserwacja, podejmowanie decyzji) i technicznej. Zmęczona głowa powoduje, że myślenie, do podjęcia decyzji o ruchu lub przyjęciu, dryblingu w odpowiednią stronę będzie zaburzone. 

 

📌 Brak mocy przy przyspieszeniu, zmianach kierunku

Nieodpowiednie planowanie sprawia, że gdy przyjdzie najważniejszy dzień w tygodniu, nogi będą zmęczone. ,,Uszkodzone" mięśnie zbyt ciężkim treningiem staną się osłabione i nie pozwolą generować mocy w poruszaniu się.

📌  Braki w przygotowaniu poznawczym (obserwacja, szybkość reakcji)

W rywalizacji wszystko jest oparte na decyzji (zebranie informacji wzrokiem -> reakcja na podstawie zebranych informacji).  Brak pracy nad skanowaniem przez ramię, podnoszeniem wzroku do góry podczas treningów technicznych, a także niedbanie o element reakcji w treningu ukierunkowanym, sprawia, że praca w znikomym stopniu  wpływa na skuteczność w grze pod presja. 

 📌 Zwiększone ryzyko kontuzji

 Niedbanie o prawidłowe wzmacnianie i trening specjalistyczny dla piłkarza, zwiększa prawdopodobieństwo kontuzji. To prowadzi do marnowania szansy na pokazanie się, grę, efekty z treningu... Przerwa wynikająca z kontuzji, trwająca ponad 10 dni znacząco obniża wydajność.

Platforma in-sezon powstała abyś nie doświadczył tych scenariuszy, bo zależy mi na Twoich efektach, z tym co tworze. Zaopiekuję się Tobą tak, abyś mógł trenować, dbając o każdy możliwy detal. 

Ten plan został dostosowany pod okres in-sezon, abyś doszedł do meczu z najwyższym poziomem przygotowania, a najniższym poziomem zużycia organizmu.

Od kogo będziesz się uczyć ?

Uczył się będziesz z wiedzy pozyskanej od najlepszych trenerów na świecie oraz mnóstwa analiz zawodników z najwyższego światowego formatu, ale ja jestem..

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej nakierować ambicję na JAKOŚĆ PRACY która przyczyni się do ich pewności siebie, skuteczności, sprawności w rywalizacji pod presją. Ze mną zaczniesz przenosić efekty z treningu na mecz, aby pokazywać tam swój pełny potencjał, który zwróci uwagę klubów z wyższych lig.

Pomagam piłkarzom w zdobyciu przekonania jak wiele, mogą wydobyć ze swojego potencjału poprzez jakość treningu indywidualnego. 

Tworzę plany treningowe które kreują pewnych siebie, skutecznych, kreatywnych, sprawnych w grze pod presją, zawodników.

07599EF5-C4EF-409E-B487-449DE7308322.JPG

ZOBACZ EFEKTY ZAWODNIKÓW:

IMG_9273.jpg

Jaka jest inwestycja w platformę In-sezon ?

To wszystko kosztuje 129.99 zł -czyli jest to kwota ⅓ ceny średniej półki korków.

 

Mając nawet najlepsze i najdroższe korki, ale będąc źle przygotowanym do meczu, nie osiągniesz skuteczności w grze. 

 

W meczu liczą się tylko i wyłącznie Twoje umiejętności, Twój wydajność, dlatego nie ma na co czekać. 

 

Zainwestuj w platformę in-sezon, klikając przycisk poniżej i pozwól sobie na rozwinięcie skrzydeł w rywalizacji.  

Wykonaliśmy dla Ciebie pracę 

...Nie oznacza to, że Ty nie musisz pracować, aby osiągnąć skuteczność, wyniki, ALE ta wiedz i plan treningowy pozwoli Ci uniknąć wielu błędów planowania okresu in-sezon, problemów, niepowodzeń oraz stresów, które towarzyszą zawodnikom. I to tylko dlatego, że nikt nie pokazał jak ich uniknąć.

Platforma IN-SEZON jest podzielona na trzy części:

 1. Praktyczne lekcje wideo

 2. E-bokk z wiedzą dotyczącą okres in-sezon

 3. Ścieżki treningowe na okres 12 tygodni

PRAKTYCZNE LEKCJE WIDEO

 

Moduł #1 - Przyspieszenie 

Naucz się, jak efektywnie przyspieszać, aby poprawić prędkość na pierwszych metrach. Ten wzorzec według statystyk poprzedza większość sytuacji bramkowych, pierwsze metry dla piłkarza są kluczowe.

 

Dzięki tej lekcji nauczysz się, jak je wykorzystywać, aby być zawsze pierwszym przy piłce.

 

Lekcja 1: Rodzaje przyspieszeń i zasady jakości generowania prędkości na pierwszych metrach

Lekcja 2: Przyspieszenie z ruchu, zasady

Lekcja 3: Analiza przyspieszenia

 

Moduł #2 - Zmiana kierunku 

Popraw wzorce ruchowe i korzystaj z mobilności bioder do efektywnej zmiany kierunku. Przemieszczaj się po boisku, nie tracąc energii, efektywnie zawracaj i zwiększ jakość swojego ruchu bez piłki, wykorzystując przestrzeń jeszcze szybciej.

 

Zmiana kierunku to najczęściej występujący element w rywalizacji, bądź gotowy, aby zrobić ten aspekt lepiej od przeciwnika.

 

📚 Lekcja 1: Jakie są rodzaje zmiany kierunku i kiedy je wykorzystujemy?

📚 Lekcja 2: Jak korzystać w grze z open step?

📚 Lekcja 3: Jak korzystać w grze z crossover step?

📚 Lekcja 4: Czym jest zmiana kierunku 25-45 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

📚 Lekcja 5: Czym jest zmiana kierunku 90 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

 📚Lekcja 6: Czym jest zmiana kierunku 180 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

E- book z wiedzą, rozwiązujący wszystkie wyzwania zawodników znajdujących się w sezonie:

Wstęp: - Dlaczego liczy się najbardziej to jak pracowałeś po za sezonem i co możesz zrobić, aby w przypadku braku przygotowania osiągać więcej ?

1. Cel in-sezon i co się w nim liczy ? Jak być gotowym mentalnie ?

2. Dlaczego pamiętanie o tym PO CO i DLACZEGO pracujesz, jest tak ważne ?

3. Jak usunąć największego wroga skuteczności i wyników - emocjonalność ?

4. W czym może pomóc Ci periodyzacja treningowa i zmiana procesu ?

5. Dlaczego nie możesz trenować w sezonie tak jak poza?

6. Jak usystematyzować swój proces i jakie wartości pomogą Ci wygrywać ?

7. Programowanie mikro cyklu w in-sezonie. 

8. Żywienie i suplementacja w przygotowaniach i dniu meczowym. (strategie ładowania, nawadniania, suplementacja, przykładowy jadłospis w dniu meczowym, strategia ładowania węglowodanów).

9. Jak dbać o odpoczynek psychiczny w sezonie ?

10. Jak dbać o regenerację w sezonie ?

11. Jak identyfikować przydatne informacje wpływające na koncentracje na boisku ?

12. Elastyczność procesu - Jak na podstawie analizy wydajności techninczo - taktyczno - poznawczej, motorycznej, psychicznej zmieniać i ulepszać swój proces ?

Kotwica 3

Jesteś ciekawy, jak wygląda platforma od środka?

Poniżej znajdziesz dostęp do przykładowych treningów:

C1272.00_00_12_52.Still001.png

Dzień wykonania: Niedziela *jeżeli grałeś poniżej 60min.

Dzień meczowy +1

Dzień wyrównania obciążeń meczowych.

trening #3 mini obserwacja plat.png

Dzień wykonania: Poniedziałek

Dzień meczowy -5

Dzień aktywnej regeneracji

C0029.00_00_08_35.Still001.jpg

Dzień wykonania: Wtorek

Dzień meczowy -4

Dzień siły i mocy

mini 1 propo .jpg

Dzień wykonania: Środa

Dzień meczowy -3

WSTAWKA PRZED TRENINGIEM

ruchomosc mini.jpg

Dzień wykonania: Czwartek

Dzień meczowy -2

Trening sprawnościowo - regeneracyjny

zdjecie.png

Dzień wykonania: Piątek

Dzień meczowy -1

Wstawka mocy *opcjonalnie. 

Zobacz fragement e-booka in-sezon na dole:

Kotwica 1

Zobacz jak wyglądają treningi w ścieżce movement 

C0003.00_01_54_46.Still001.png

Dzień wykonania: Wtorek

Dzień meczowy -4

Dzień siły i mocy
Trening w klubie = wstawka. Brak treningu w klubie = trening.

Kotwica 4
mini 8 boisko.png

Dzień wykonania: Środa

Dzień meczowy -3