top of page

PROGRAM ONLINE
MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI

UZYSKAJ SKUTECZNOŚĆ,
JAKOŚĆ, NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ 
PROWADZENIA PIŁKI
okładka mistrzowskie prowadzenie-2.jpg

Poznaj zasady układania dbającego o każdy detal treningu prowadzenia piłki i trenuj je aby było skuteczne pod presją.

belka kupisz wygodnie.png

Program mistrzowskie prowadzenie piłki zapewni Ci treningi indywidualne pod rozwój mobilności, kontroli nad piłką, prowadzenia jej i obserwacji, które stworzą z Ciebie pewnego siebie zawodnika który jakościowo, nieprzewidywalnie - skutecznie prowadzi piłkę i drybluje.

 

Nauczę Cię również jak stworzyć swój plan treningowy z tych treningów dopasowany do okresu w jakim się znajdujesz. 

Rozwijaj swoje umiejętności na podstawie setek analiz najskuteczniejszych graczy na świecie w prowadzeniu piłki, dryblingu.

Program w liczbach:

⭐️ 36 ćwiczeń pod prowadzenie piłki skoordynowane z obserwacją przez ramię, podnoszeniem wzroku do góry. 

⭐️ 8 rutyn mobilizacji przed treningiem dbającej o przygotowanie do treningu pod kątem elastyczności, siły mięśni, ruchomości stawów.

⭐️ 7 rodzajów żonglerki zadaniowej rozwijającej technikę, obserwację, mobilność. 

⭐️ 18 ćwiczeń ball mastery skoordynowanych z rozwojem nawyków obserwacji, ochrony piłki. 

⭐️ dostęp do grupy VIP

⭐️ narzędzie do skanowania (kolory i liczby)

 

🎁  Bonus #1 - uwolnij luz ciała i bioderek, aby stały się Twoim narzędziem do wygrywania 1vs1.

🎁  Bonus #2 - Poznaj zachowania z których korzystają najlepsi na świecie w prowadzeniu piłki i dryblingu, aby generować dzięki temu wyniki.

Koordynowanie techniki prowadzenia piłki i obserwacji w trakcie treningów z programu z wykorzystaniem narzędzia do skanowania to przygotowanie do wymagań rywalizacji w piłce nożnej, gdzie aby być skutecznym, pewnym siebie, spokojnym musisz stale podnosić wzrok do góry, skanować przez ramię i jednocześnie kontrolować piłkę na wysokiej jakości. 

Uwalnianie naturalnej mobilności z wykorzystaniem rutyn mobilizacji jest ważne dla Twojej swobody poruszania się, balansu ciałem, jakości, dynamiki zwrotów, zmian kierunku w trakcie prowadzenia piłki, dryblingu.

Ćwiczenia ball mastery rozwijają Twoją kontrolę nad piłką wraz z nawykami obserwacji i korzystania z ciała, ręki abyś skutecznie chronił piłkę oraz skutecznie wychodził pod spod presji pod naciskiem rywala, kilku rywali.

 

Żonglerki zadaniowe wpływają na rozwój Twojej mobilności w specyficznych ruchach dla przyjęć piłki, zapewniając Ci większą jakość techniczną, ale także uczą Cię obserwować otoczenie w trakcie, kiedy piłka jest w powietrzu. Dzięki temu przygotowujesz się do obserwacji w każdych warunkach.

Kotwica 2

CAŁY DARMOWY TRENING

PROGRAM MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI

Zdobądź sprawność ciała, która zwiększy Twoją jakość poruszania się oraz techniki i rozwiń umiejętności, zachowania, nawyki które zbudują Twoją pewność siebie i skuteczność w rywalizacji. 

POZNAJ DETALE ROZWOJU Z PROGRAMU MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI:

VISION - WIZJA / OBSERWACJA

Zaczynając pracę nad prowadzeniem piłki, myślałem, że trzeba ciężko pracować i skuteczność przyjdzie sama. Wykonywałem mnóstwo ćwiczeń technicznych i widziałem postęp, ale niestety tylko podczas treningów z pachołkami.

Gdy przychodził mecz wszystkie moje umiejętności z treningu, gdzieś znikały. Czułem stres, brak pewności, moje myśli krążyły gdzieś pośród chmur. Wtedy nie wiedziałem, że to kwestia nierozwiniętego aspektu obserwacji.

Myślałem, że po prostu muszę przeczytać książki o rozwoju osobistym, aby poprawić swoją grę na boisku. Zapomniałem o najważniejszym! Poprawa jakości treningu.

Wtedy coś mnie przekonało, że jednak warto byłoby studiować detale skuteczności piłkarzy z najwyższego poziomu i zobaczyłem, że każdy z nich wykorzystuje swoje oczy do podejmowania skutecznych decyzji.

 

Podczas prowadzenia piłki skanowali przez ramię, podnosili wzrok do góry, obserwowali przeciwnika i szybko reagowali, będąc przy tym skutecznym.

 

Zrozumiałem że mi tego brakuje i wtedy uświadomiłem sobie, że przez lata wyrabiałem złe nawyki w treningu patrzenia tylko na piłkę.

MOBILITY / MOVEMENT - MOBILNOŚĆ / RUCH

Zobaczyłem także, że sportowcy którzy cechują się nieprzewidywalnością w prowadzeniu piłki i dryblingu poruszają się jak KOTY. Mają niesamowitą mobilność ciała, która pozwala im sprawnie przemieszczać się z piłką.

Są nieprzewidywalni, jakościowo i płynnie zmieniają kierunek czy korzystając z balansu ciała, dezorientują uwagę przeciwnika, w łatwy sposób wygrywając z nim 1vs1.  

 

Wtedy doszło do mnie, że ja w tych wszystkich ruchach jestem jakiś strasznie sztywny, moje pachwiny i przywodziciele były ,,zabetonowane", czułem że wszystko robię jak klocek, mechanicznie i stale napięty. 

Najlepsi dryblerzy na świecie to mistrzowie świadomości swojego ciała. Czyli mają idealne połączenie mobilności i jakości poruszania się. W klubach niestety pomija się ten aspekt. 

Nikt tam nie uczy Cię jak sprawniej wykorzystywać swoje ciało w przyjęciach, podaniach, dryblingu abyś zyskiwał ułamki sekund i większą skuteczność wygranych pojedynków. 

Dlatego musisz zadbać o to sam, aby wydobyć z Twojego potencjału więcej jakości. 

ELEGANT TECHNICAL - ELEGANCJA TECHNICZNA

Ta sprawność ciała jak zauważyłeś, przyczynia się do wszystkich najbardziej nieprzewidywalnych zachowań w prowadzeniu piłki i dryblingu. 

 

Zachowania, których nikt nigdy mi nie pokazał, nikt nigdy mnie nie nauczył. Musiałem dojść do tego sam, gdy stałem się trenerem, zgłębiającym wiedzę, studiującym detale skuteczności. 

 

Zobaczyłem, że najskuteczniejsi piłkarze w dryblingu, prowadzeniu piłki korzystają  z czegoś co nazwałem elegancją techniczną.

  

Zacząłem to wszystko wdrażać, uczyć się w treningu i tak powstał program mistrzowskie prowadzenie piłki. Poczułem, że w końcu trening indywidualny przynosi mi efkety, skuteczność w meczu, a nie tylko na treningu.

W internecie znajdziesz mnóstwo ćwiczeń które niby poprawiają drybling, prowadzenie piłki, ale tak naprawdę żadne z tych ćwiczeń nie działa, bo dzięki nim stajesz się lepszy w ćwiczeniu, a nie na boisku.

W żadnym z tych ćwiczeń nie rozwijasz detali skuteczności, czyli obserwacji podczas prowadzenia, szybkości reakcji w trakcie prowadzenia, czyli tego, do czego dochodzi w każdym meczu.

Stajesz się lepszy w warunkach do których w meczu nie dochodzi, a to pierwszy krok do marnowania swojego czasu, który możesz już teraz wykorzystać na JAKOŚĆ PRACY.

W większości treningów również brakuje podstawy przygotowania do treningu pod kątem mobilności, a o nauce nowych elementów i poprawy jakości Twojego poruszana się możesz zapomnieć.

Jak dalej będziesz mógł się przekonać ten plan treningowy, nie działał tylko na mnie. Ja zacząłem trenować tym modelem w wieku 23 lat, wcześniej marnując mnóstwo czasu, więc wyobraź sobie, co ty możesz osiągnąć, będąc młodszym ode mnie.

Praca nad prowadzeniem piłki  z programem który dba o rozwój skanowania przez ramię, podnoszenia wzroku do góry sprawia że Twoje prowadzenie piłki  w meczu staję się skuteczniejsze, ty dzięki temu czujesz większą pewność, aby przy każdym ruchu z piłką grać bez zawahania.

Przestajesz prowadzić piłkę w niewłaściwą przestrzeń, budujesz nawyki ochrony piłki, widzisz przeciwnika który Cię dogania, aby jakościowo zmienić kierunek i zgubić jego pressing.

 

Umiesz kontrolować przeciwnika wzrokiem, aby we właściwym momencie wychodzić do kierunku. Chronisz piłkę ciałem, ręka i nie dajesz sobie szans na odebranie piłki.   

Czujesz spokój, pewność, grasz na wysokim stanie koncentracji. 

Pracując z tym programem, rozwijasz detale skuteczności, które przyczynią się do Twojej gry pod presją czasu, przestrzeni, przeciwnika. 

Trenujesz nawyki, zachowania które przyczyniają się do Twojej skuteczności, a jest to gwarancja efektów w rywalizacji. Program układa wszystko za Ciebie, a to najszybsza droga do wydobycia z Twojego potencjału maksimum podczas meczów.

 

Kliknij przycisk na dole i zacznij.  

KLUCZOWE KORZYŚCI:

Masz pytanie? Przeczytaj FAQ.

✔️ Wypracujesz nawyki i zachowania dzięki którym w meczu będziesz skutecznie wygrywał pojedynki, chronił piłkę, czując ogromną pewność siebie. 

✔️ Uwolnisz naturalną mobilność ciała dzięki której zwiększysz luz. Uaktywnisz biodra i balans ciałem stając się nieprzewidywalny dla przeciwnika. 

✔️ Nauczysz się obserwować w trakcie prowadzenia, dryblingu dzięki czemu podczas rywalizacji będziesz podejmował skuteczne decyzje, czując spokój poprzez kontrolę i świadomość ustawienia przeciwników, partnerów, gdzie jest wolna przestrzeń. 

✔️ Poprawisz swoją efektywność poruszania się w prowadzeniu piłki i dryblingu, dzięki czemu będziesz tracił mniej energii i zaczniesz szybciej przemieszczać się z piłką, czując swobodę i dynamikę. 

✔️ Twoja słabsza noga już nie będzie słabsza, a stanie się dla Ciebie możliwością do wygrywania większej ilość pojedynków, szybszego wykorzystywania przestrzeni. To podczas gry da Ci wiele wariantów wyjścia spod presji.

✔️ Nauczysz się kontrolować tempo gry. Będziesz, potrafił się zatrzymać, “wyluzować”, aby następnie eksplodować. Nauczysz się wykonywać “pauzę”, aby uśpić czujność obrońcy, z luźnej pozycji, przyspieszając do kierunku i wygrywając z nim 1vs1.

✔️ Wypracujesz zachowania którymi wyróżniają się najlepsi podczas prowadzenia, w dryblingu. Będziesz przesuwał, manewrował przeciwnikiem, aby zmusić go do zmiany kierunku, wykorzystując odpowiedni moment do ominięcia jego bloku. 

✔️ Wypracujesz nawyki, które zapewniają Ci wysokie prawdopodobieństwo, ochrony piłki. Zaczniesz wykorzystywać ręce i ciało, a także obserwację do kontrolowania przeciwnika, zasłaniania go ręką czy prowadzenia piłki dalszą nogą, dzięki czemu podczas gry ciężko będzie Ci odebrać piłkę. 

✔️ Zwiększysz swoją wiedzę taktyczną, inteligencję, kreatywność dzięki czemu w grze będziesz grał jak doświadczony zawodnik, ale z polotem młodzieńczego chłopaka przy próbach dryblingu we właściwych strefach. 

✔️  Nauczysz się markować, wykonywać wajchy (ukrywać swoje intencje / zamiary), aby w łatwy sposób wygrywać pojedynki, tworzyć sobie przestrzeń do generowania wyników. (kluczowe podania, asysty, bramki).

✔️ Zwiększysz jakość prowadzenia piłki, dzięki czemu będziesz sprawiał wrażanie piłki przyklejonej do stopy.  

✔️ Poprawisz kontrolę nad piłką w małych przestrzeniach, dzięki czemu w rywalizacji będziesz skutecznie wychodził spod mocnego pressingu rywali.

Dzięki tym korzyściom poczujesz ogromną pewność siebie, zniwelujesz zawahania, poczujesz spokój i staniesz się skuteczny w grze pod presją przestrzeni, przeciwnika, czasu. 

👉 Jeżeli brak mobilności ogranicza Twoją jakość prowadzenia piłki, płynność i dynamikę zmian kierunku.

👉 Jeżeli nie potrafisz podnosić wzroku podczas prowadzenia, obserwować / skanować przez ramię, aby na tej podstawie podejmować skuteczne decyzje, kontrolując ruch przeciwnika.

👉 Nie wykorzystujesz bioderek, balansu ciała w prowadzeniu, przez co łatwo Cię przewidzieć. 

👉 Nie pracujesz ciałem, ani rękami podczas prowadzenia, aby skutecznie chronić piłkę.

Chciałbyś rozwijać skuteczność swojego prowadzenia, zyskując ogromną odwagę w grze, ale nie wiesz, jak nad tym wszystkim pracować to program mistrzowskie prowadzenie jest dla Ciebie.

Prowadzenie jest fundamentem Twojego dryblingu, a gdy zwiększasz jego nieprzewidywalność, samym prowadzeniem możesz wygrywać pojedynki 1vs1.

Popraw jakość prowadzenia, zacznij trenować swoją wizję, mobilność, naucz się elegancji technicznej, aby wykorzystać wszystko, nad czym pracujesz w rywalizacji do generowania wyników. 

Jak w tej chwili trenujesz ?
Niech zgadnę.

❌ Przychodzisz na boisko i nie wiesz od czego zacząć trening, co na nim robić ?
❌ Twój trening nie rozwija umiejętności, które zapewniają Ci spokój, odwagę, skuteczność ? A wyrabiasz na nim złe nawyki ?
❌ Nie dopasowujesz treningu do okresu w jakim się znajdujesz ?
❌ Nie dbasz o odpowiednie przygotowanie mobilnościowe do treningu ?
Brakuje Ci wiedzy i świadomości dotyczącej detali dryblingu najlepszych graczy na świecie ?

Trafiłem ?  - Tak myślałem

Skąd to wiem ? 
Bo tak jak Ty byłem w tym miejscu.
Tylko wiesz co w tym, było najgorsze ? 


Myślałem, że doprowadzi mnie to do wysokiego poziomu.

Brakowało mi świadomości, że to co robię
nie przynosi skuteczności tam, gdzie to najważniejsze, czyli w meczu. 

Nie powinno to tak wyglądać, że jesteś ambitnym zawodnikiem, trenującym ciężko i dużo, a potem nie przekłada się to w żadnym stopniu na Twoją grę pod presją. 

Ambicja jest świetna, ale gdy nie idzie w parze z jakością treningu, staje się największym problemem.

Problemem, który buduje w nas nawyki prowadzące do braku pewności, braku skuteczności, lęku, stresu, paraliżu w rywalizacji. 

Ja z czasem zrozumiałem, że nic nie może zastąpić jakości treningu.

Niezależnie czy będziesz współpracował z najlepszym dietetykiem, czy Twoje zaangażowanie będzie na wyższym poziomie od wszystkich. 

Jeżeli nie zadbasz w treningu o aspekt obserwacji, mobilności, elegancji technicznej.

Nie dopasujesz intensywności i ilości treningów do okresu w jakim się znajdujesz, cała ciężka praca pójdzie na marne. 

Kiedy Twoim celem staję się rozwój potencjału i chcesz dzięki wkładanej pracy dostać się na wyższy poziom, musisz dążyć do skuteczności w rywalizacji.

Skuteczność w rywalizacji zapewnia Ci obserwacja (podnoszenie wzroku do góry podczas prowadzenia, skanowanie przez ramię podczas prowadzenia).

Musisz widzieć:

👀 wolną przestrzeń, aby szybko zaatakować przestrzeń. 
👀  pressing lub brak pressingu przeciwnika, aby podjąć skuteczną decyzję.
👀  ruch na wolne pole partnera, aby wykorzystać prowadzenie piłki do asysty czy kluczowego podania,

Z programem 
zaprzestaniesz robić ćwiczeń z głową w dole, aby podejmować szybkie, skuteczne decyzje na boisku. 

Dzięki umiejętności zbierania informacji wzrokiem (obserwacji) również budujesz swój spokój, niwelujesz stres, bo to ty kontrolujesz wszystko co się dzieje na boisku. 

Nauczysz się zachowywać spokój, pewność pośród szybkiego tempa meczu.


Program zwiększy Twoją jakość techniczną, ale przede wszystkim nauczy Cię ją koordynować z podnoszenie wzroku, skanowania przez ramię podczas ćwiczeń (obserwacji w trakcie prowadzenia).

Uwolni Twoją mobilność, która pomoże Ci
dodać kolejny procenty do jakości, nieprzewidywalności, skuteczności prowadzenia piłki, dryblingu. 

Jakość techniczną nie zdobywa się tylko poprzez powtarzanie (często zbyt duża ilość powtórzeń, może długoterminowo zmniejszyć naszą mobilność co w efekcie ,przełoży się na zmniejszenie jakości technicznej).

Jakość techniczną zdobywa się również poprzez zwiększenie elastyczności, siły mięśni i ruchomość stawów.

Dzięki rozwojowi mobilności również stajemy się bardziej
nieprzewidywalni poprzez aktywację bioderek, ciała do dezorientowania przeciwnika. 

Gdy nasze ciało jest luźne, a nasze stawy mają optymalną ruchomość:

🕺 Trafiamy czyściej w piłkę. 
🕺 Płynniej rotujemy ciało do zmiany kierunku, zwrotu. 
🕺 Zwiększamy nieprzewidywalność prowadzenia dzięki korzystaniu z bioderek, balansu cialem. 
🕺 Zakres naszego wyjścia do kierunku czy zamarkowania jest dalszy - co oznacza, że ciężej nas zablokować.

Poprzez sprawność ciała, obserwacje dbamy o fundamenty, dzięki którym łatwiej będzie nam
wypracować elegancję techniczną.

Fundamentalną kontrolę w:

🧙 przesuwaniu przeciwnikiem.
🧙 manewrowaniu przeciwnikiem.
🧙 zamarkowaniu podań, wrzutek, strzałów.
​🧙 kontroli nad piłką różnymi częściami stopy w zmianach kierunku / przyspieszeniu.
🕺 podczas balansu ciałem.
🕺 podczas tańca biodrami. 


Obserwacja - Wizja w grze daje nam możliwość obserwacji ruchów przeciwnika, aby w odpowiednim momencie reagować do atakowania przestrzeni, omijania jego ataku. 

Mobilność / movement - sprawność ciała zapewnia nam swobodę, jakość zmian czy wyjść do kierunku, zamarkowań.

Dzięki programowi zdobędziesz umiejętności obserwacji, mobilności wraz z elegancją techniczną które 
stworzą z Ciebie skutecznie, nieprzewidywalnie, z jakością - prowadzącego piłkę zawodnika.

Zawodnika cechującego się odwagą, kreatywnością w dryblingu. Wygrywającego 1vs1, aby generować wyniki (asysty, kluczowe podania, bramki, utrzymanie posiadania piłki)

Wszystko opanujesz i złożysz w całość wraz z moim
programem mistrzowskie prowadzenie piłki.

Dlaczego warto wybrać program mistrzowskie prowadzenie piłki ? 

Otrzymujesz wszystkie informacje jakich potrzebujesz w dziedzinie układania treningu prowadzenia piłki, aby przynosił Ci skuteczność w rywalizacji, w PROSTEJ I ZROZUMIAŁEM FORMIE. 

Nie musisz się niczym martwić. Otrzymasz plan treningowy, który w PROSTY sposób wprowadzisz w rutynę treningową. Niezależnie od okresu, w jakim teraz jesteś.

Poprzez poprawę skuteczności w grze, wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości, a to pociąganie za sobą swobodę w grze i wniesie wszystkie pozostałe aspekty na wyższy poziom.

To jedyny program online w Polsce dbający o każdy detal Twojego piłkarskiego potencjału,  stworzony na bazie analiz najlepszych graczy na świecie.

Otrzymujesz pełne wsparcie mailowe - opiekę podczas realizowania programu, która nauczy Cię trenować z tym planem adekwatnie do okresu, Twoich treningów w klubie, abyś wykorzystał jego pełny potencjał.

Oprócz unikalnych treningów, otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP gdzie będziesz mógł zadawać konkretne pytania dotyczące Twoich treningów mi i członkom moich programów i platform. To nic innego jak bonusowe lekcje, wiedza, tylko szyta na miarę Twoich potrzeb. To ogromna wartość dodana.

Zastanawiasz się jak, wyglądają, rutyny mobilizacji i ćwiczenia w tym programie? Zobacz na dole. 

Przykładowa rutyna mobilizacji:
Przykładowe ćwiczenia z programu
Co zyskujesz dołączając, teraz do programu ?

❌ Czy Ty też… 🔽

 

📌 Nie potrafisz obserwować przez ramię lub podnosić wzroku podczas prowadzenia piłki?

📌 Nie potrafisz lub wahasz się podczas podejmowania decyzji w tracie prowadzenia piłki, dryblingu ?

📌 Nie potrafisz prowadzić piłki lub dryblować słabszą nogą?

📌 Narzekasz na brak zwinności podczas zmian kierunku i zawrotów?

✅ Po Programie Mistrzowskie Prowadzenie Piłki będziesz 🔽

 

⭐️ Kontrolował piłkę obserwując przeciwników, przestrzeń i partnerów

⭐️ Potrafił podejmować odważne i szybkie decyzje w prowadzeniu na podstawie obserwacji

⭐️ Potrafił prowadzić piłkę obiema nogami i dryblować w różne strony
⭐️ Będziesz zwinny, szybki oraz będziesz​ jakościowo zmieniał kierunki podczas prowadzenia piłki.

Już teraz możesz uzyskać dbający o każdy detal Twojego potencjału program, który zbuduję Twoją skuteczność i odwagę w rywalizacji. 

Zrzut ekranu 2022-07-11 o 18.06.00-2.jpg

Uczył się będziesz od najlepszych piłkarzy na świecie, ale ja jestem.. 

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej, którym brakuje planu i spójności, układać efektywny i dbający o wszystko model treningu indywidualnego, aby stawali się bardziej odważni, sprawniejsi, skuteczni w rywalizacji i wchodzili na wyższy poziom swojej gry w piłkę nożną.

Przekazuję zawodnikom wiedzę - narzędzie, które przełożysz na zwiększenie miłości do piłki, poprawy swoich umiejętności, skuteczności Twoich działań na boisku

Od kogo sie będziesz uczyć ?
 

Kotwica 1

ZOBACZ EFEKTY ZAWODNIKÓW

IMG_9867.jpg
157-1579376_transparent-windows-7-start-button-icon-png-start_edited.png
Szkic Strzałka 2
Strzałka
finish-line-clip-art-png-11552244506xaum

MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI

❌ Głowa skierowania ciągle na piłkę.
❌ Nie widzę możliwości podań, wolnej przestrzeni, pressingu przeciwnika.
❌ Złe decyzje, straty piłki.

✅ Prowadzę piłkę nie patrząc na nią.
✅ Kontroluję wzrokiem przeciwnika, wykorzystuje wolną przestrzeń i ruchy partnera
✅ Skuteczność, odwaga, poczucie własnej wartości,

Dodatkowo:

Otrzymasz dwa bonusy o wartości ponad 100zł za darmo.

🎁 Bonus #1 - uwolnij luz ciała i bioderek, aby stały się Twoim narzędziem do wygrywania 1vs1. (wartość 49.99zł)

Celem pierwszego bonusu jaki przygotowałem jest uwolnienie jeszcze większego luzu, nieprzewidywalności, w połączeniu z dynamiką - prowadzenia piłki, dryblingu.

 

 

Bonus stworzony na bazie inspiracji, którą przekazaliście w odpowiedzi na pytanie ,,co się zmieniło w Twojej grze, gdy wdrożyłeś rutyny mobilności" ?

5CF6E486-6515-4E18-A9F0-794CF2CCC47F.JPG
EBE41CB6-63C1-4CF7-8A11-188175B4B551.JPG

W bonusie, który przygotowałem znajdują się dodatkowe ćwiczenia które możesz wdrażać, aby:

🌟 zmniejszać napięcie w kompleksie bioderek, dzięki któremu uzyskasz większą jakość zmian kierunku, prowadzenia piłki. 

🌟 poprawić rotację i ruchomość bioder, dzięki której taniec biodrami będzie płynniejszy i bardziej nieprzewidywalny.

🌟 zwiększyć dynamikę zwrotów podczas zamarkowania, wajchy dzięki czemu szybciej odejdziesz od przeciwnika, zapewniając sobie więcej przestrzeni do dalszych działań.

 

Schemat jest bardzo prosty i wygląda tak jak w przypadku pracy nad szybkością.

Fundamentem Twojej szybkości jest siła ogólna oraz mobilność, którą w odpowiednim procesie przekładasz na siłę dynamiczną (moc) -> która przekłada się na prędkość, jakość, efektywność w przyspieszeniu, zmianie kierunku.

 

Elastyczność i ruchomość odpowiada za zakresy ruchu, które powodują, że masz większą jakość i płynność w przyspieszeniu, zmianie kierunku. 

Siła odpowiada za generowanie mocy do pierwszego kroku, odbicia się od podłoża.

W dryblingu elastyczność i ruchomość odpowiada za luz balansu, tańca biodrami, aby zmylić przeciwnika, a siła służy Ci do generowania mocy w wykorzystywaniu zmiany kierunku przeciwnika, utraty równowagi, aby przyspieszyć, wyjść do kierunku, wykonać zwrot.

Tak samo wygląda to w dryblingu przykładowo przy zamarkowaniu wrzutki, strzału:

Elastyczność i ruchomość służy Ci do zwiększenia nieprzewidywalności (większy zakres ruchu powoduje, że możesz złapać piłkę w najmniej przewidywalnym momencie oraz płynność Twojej rotacji zapewnia Ci szybkość przemieszczenia się bez użycia jakieś wielkiej energii) następnie tę energię kumulujesz z luzu w napięcie do przyspieszenia po zamarkowaniu, aby wykorzystać przestrzeń. 

 

Co otrzymasz?

🎥 Filmy wideo przedstawiające najlepszych zawodników pod kątem mobilności w dryblingu, aby pokazać wam do jakich głównie ruchów ta mobilność służy. 

🕺 Dwie rutyny mobilizacji, które zostały wzbogacone o wykorzystanie ruchów miednicy, aby jak najbardziej zmobilizować najgłębsze punkty kompleksu bioderek.

⚽️ Ćwiczenia pod dostosowanie mobilności w balans ciałem, ruchy biodrami w niskich pozycjach, aby przełożyć zakresy w nieprzewidywalność z piłką. 

🧨 4 Ćwiczenia pod rotację bioder, aby uczyć ciało, wykorzystywać zakres, siłę, sprawność do luzu i prędkości zawrotów bez piłki i z piłką.

👀 Dodatkowe 5 ćwiczeń ball mastery, 6 ćwiczeń głównych w których naszym zadaniem było wymuszać na sobie luźną pracę bioder (taniec biodrami) w niskich pozycjach, w połączeniu z prowadzeniem piłki, kontrolą nad nią i obserwacją. 

Bonus jako osobny produkt kosztowałby 49.99zł. Kupując program otrzymujesz go za darmo. 

🎁 Bonus #2 - Poznaj zachowania z których korzystają najlepsi na świecie w prowadzeniu piłki i dryblingu, aby generować dzięki temu wyniki. (wartość 69.99zł)

 

Sześć materiałów wideo przedstawiających ,,narzędzia", nawyki, zachowania najlepszych zawodników na świecie w prowadzeniu piłki i dryblingu.

 

Chcę, abyś jak najszybciej przełożył elementy elegancji technicznej w rywalizację, bo wiem jakie to jest skuteczne, a czym szybciej zaczniesz nad tym pracować, tym szybciej wejdzie Ci to w krew.

 

Dzięki filmom zdobędziesz świadomość i wiedzę taktyczną, aby ruchy najlepszych nad którymi pracujesz z programem jak najszybciej, stały się Twoim instynktem podczas rywalizacji. Filmy przedstawiają odpowiedź na pytanie - Co, gdzie, jak, dlaczego, w jakich sytuacjach?

 

Sama wiedza teoretyczna to za mało chodzi o to, abyś zobaczył na co zwrócić uwagę, od czego zależy użycie danego aspektu, jak to robią najlepsi i jakie są błędy oraz jak z tego skutecznie korzystać w grze 1vs1 w rywalizacji z przeciwnikiem.

 

CO OTRZYMASZ ?

6 filmów edukacyjnych dotyczących:

 

 • Przesuwania przeciwnikiem

 • Manewrowania przeciwnikiem

 • Zamarkowań | Wajch (ukrywanie intencji)

 • Tańca biodrami

 • Balansu ciałem

 • Połączenia wszystkich powyższych elementów. (tworzenie tożsamości WIRTUOZA DRYBLINGU).

Drugi bonus jako osobny produkt kosztowałby 69.99zł, więc łączna kwota za bonusy które otrzymujesz za darmo wyniosłaby ponad 100zł.

Przykładowy film edukacyjny:
Przykładowe ćwiczenia z bonusu #1

Dla kogo jest ten program ? 

✔️ Dla piłkarza, który chciałby stać się skuteczniejszym zawodnikiem. Mieć wizję gry podczas prowadzenia i być przy tym kreatywnym.  Umieć obserwować otoczenie, mieć świadomość przestrzeni i ustawienia przeciwników, podejmować skuteczniejsze i szybsze decyzje.

✔️ Dla młodszego piłkarza, który chciałby zostać profesjonalnym piłkarzem i w przyszłości utrzymywać się z piłki nożnej. Płynnie przechodzącego do seniorskiej piłki. 

✔️ Dla starszego piłkarza, który ma ambicje wejścia na wyższy poziom rozgrywkowy. 

✔️ Dla rodzica trenującego ze swoim synem, którego chciałby szkolić unikalnym sposobem treningu, rozwijając go na inteligentnego, kreatywnego gracza. 

✔️ Bramkarze - ta pozycja na boisku wymaga innej formy treningu, dlatego bramkarze (jako jedyni na boisku) nie skorzystają, inwestując w mój program.

Kto nie skorzysta z mojego programu ? 

Zastanów się, czy tego nie doświadczasz: 

❌ Czujesz, że masz problem z usztywnieniem stawu skokowego podczas prowadzenia piłki przez co często popełniasz błędy ?

❌ 
Brakuje Ci kontroli siły uderzenia piłki podczas jej kontroli przez co prowadzisz piłkę za daleko od nogi?

❌ 
Twój wzrok jest skierowany cały czas tylko na piłkę, przez co nie dostrzegasz wielu możliwości rozegrania akcji (ruch partnera na wolne pole, wolna przestrzeń)

❌  Nie potrafisz
kontrolować piłki na dużej prędkości ?
 

 ❌ Nie skanujesz przez ramię podczas prowadzenia przez co jesteś zaskakiwany przez przeciwnika wybiegającego za pleców ?
 

❌  Nie chronisz piłki, wykorzystując, do tego nawyku wyciągania ręki czy wchodzenia ciałem przed przeciwnika przez co często tracisz piłkę?
 

❌  Nie wykorzystujesz przesuwania przeciwnikiem, ukrywaniu intencji czy manewrowania, aby zdezorientować przeciwnika i wygrywać więcej 1vs1
 

Nie potrafisz zaplanować treningu pod prowadzenie piłki, który dba o każdy detal skuteczności ? - Jesteś dobry tylko pomiędzy pachołkami, a w meczu brakuje Ci spokoju, odwagi, skuteczności, przez co pojawia się frustracja i brak poczucia sensu dodatkowego treningu?


Mistrzowskie prowadzenie to program, który w oparciu o analizę najlepszych zawodników na świecie, został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci poprawić wszystko czego potrzebujesz aby być skutecznym pod presją.


Prowadzenie piłki to również fundament do poprawy Twojego dryblingu, dlatego wysoki poziom zaawansowania korzyści które przedstawiłem Ci na górze strony, zwiększa Twoją efektywność w działaniu ofensywnym, utrzymaniu posiadania piłki.

 

Dodatkowy bodziec obserwacji narzędzia do skanowania, które otrzymasz w bonusie, pozwoli Ci rozwijać widzenie centralne i obwodowe.

 

Gracze na najwyższym poziomie poza dobrą kontrolą nad piłką wyróżniają się umiejętnością prowadzenia piłki z jednoczesną obserwacją.

 

Ten bodziec sprawi, że do kontroli nad piłką rozwiniesz swoją wizję. 

 

Program pomoże Ci zwiększyć częstotliwość dotknięć piłki, przez co będziesz w każdej chwili gotowy do nagłej zmiany kierunku, zwodu lub obrotu z piłką podczas dryblingu.

 

Jest to bardzo ważne! Z reguły prowadzimy piłkę na małych przestrzeniach, więc musisz być gotowi, by chronić piłkę przed przeciwnikiem, wygrać z nim pojedynek, aby stworzyć sobie miejsce do podania czy strzału.

 

Słabsza noga ? Nie, po tym programie. Ilość kontaktów we wszystkich ćwiczeniach na dwie nogi poprawi Twoją dwunożność, która ma ważne znaczenie dla Twojej jakości technicznej, wszechstronności. 

Zacznij trenować już dziś, bo KAŻDY DZIEŃ TO TWOJA OKAZJA DO POPRAWY SWOICH NAWYKÓW, UMIEJĘTNOŚCI, POZNAWANIA NOWYCH RUCHÓW -  przygotowania do tego co nadejdzie. (mecz / sparing / testy w lepszym klubie, testy w klubie z wyższej ligi, skaut na trybunach oglądający Twój mecz.

Nigdy nie wiesz, kiedy pojawia się okazja do pokazania pełnego potencjału w rywalizacji, dlatego musisz każdy dzień traktować jako szansę przygotowującą Cię do tego zdarzenia. 

 

Każdego dnia masz możliwość kształtowania nawyków które prowadzą do pewności siebie i skuteczności, pozwalającej Ci ukazywać pełny potencjał w meczach, sparingach, na treningach pod presją. 

Możesz też trenować, wbijając głowę w piłkę podczas ćwiczeń, wychodząc na mecz bez przygotowania do warunków rywalizacji, zestresowanym, bez pewności, bez skuteczności.

Możesz wybrać pomiędzy rozpoczęciem kształtowania z siebie piłkarza który obserwuje, szybko reaguje i gra inteligentnie. Zawodnika który uczy się w jednej grze tyle co inni w sześć miesięcy. 

Lub kształtowania piłkarza który jest ciągłym obserwatorem piłki, niemającym możliwości wyciągania wniosków z analizy swojej gry, bojącego się wejść w pojedynek, sparaliżowanego podczas pressingu przeciwnika. 

Wybierz mądrze, bo każdego dnia możesz marnować swój złoty czas oraz możliwości rozwoju które daje Ci trening indywidualny dbający o każdy detal przygotowania. 

Lub wykorzystywać każdy dzień, złoty czas, możliwości rozwoju indywidualnego na bycie coraz lepszym piłkarzem. 

Zacznij w końcu trenować tak, aby stawać się lepszy w warunkach rywalizacji, a nie tylko na treningu. 

Kliknij na dole przycisk ,,inwestuję w swój rozwój" i rozpocznij drogę w kierunku ogromnej pewności siebie i skuteczności pod presją.

W JAKI SPOSÓB PROGRAM POPRAWI TWOJE PROWADZENIE PIŁKI ?

Ile kosztuję program mistrzowskie prowadzenie piłki ?

Koszt treningu indywidualnego teraz to koszt między 100 - 300zł. Nie masz pewności, że trener posiada wiedzę na temat detali skuteczności i czy nauczysz się czegoś nowego.

Miesięczny koszt dwóch treningów w tygodniu to od 800zł do nawet 2500zł. Tutaj płacisz raz i masz dostęp do ponad 20 treningów które możesz wykorzystywać w dowolnym momencie, aby usprawniać swoją grę.

 

Cena to tylko 119zł za cały plan treningowy, który zawiera gwarancję efektów w rywalizacji, naukę fundamentów które pomogą stać Ci się pewniejszym, kreatywniejszym inteligentniejszym graczem.

GwarancjaSatysfakcji.png

GWARANCJA:


Prawdopodobnie nie wiesz, czy sobie poradzisz, ale przestań się martwić! Jesteś w dobrych rękach. Mam na Ciebie plan.
 

Nie zostawię Cię z tym wszystkim sam, otrzymasz ode mnie opiekę i wiedzę, która pozwoli Ci trenować jak najefektywniej w zależności od okresu w jakim się znajdujesz.
 

Wystarczy, że będziesz trzymał się planu. Wiem, że możesz osiągnąć efekty, bo wielu zawodników którzy mi zaufali (a także sam dzięki tej pracy stałem się skuteczniejszy na boisku) cieszy się teraz z inwestycji w siebie.
 


Dodatkowo...
 

Daje Ci na to 100% Gwarancje Satysfakcji, jeśli niczego się nie nauczysz, niczego nie poprawisz i udowodnisz mi, że wykonywałeś te treningi, włożyłeś pracę, zwrócę Ci pieniądze.


Kliknij przycisk ,,przejdź do koszyka" na dole i złóż zamówienie, a potem oczekuj wiadomości mailowych ode mnie, które pomogą Ci wykorzystać pełny potencjał tego programu, w zależności od okresu w jakim się znajdujesz.

Kotwica 3
 • Jakiego sprzętu będę potrzebował do realizowania programu ?
  Do tego programu sprzęt jest tylko dodatkiem. Do wyznaczania torów możesz skorzystać z niskich stożków, grzybków, znaczników, kamieni, butelek (tylko kreatywność Cię ogranicza). Najważniejszym przyrządem, którego potrzebujesz jest STATYW - to na niego umieszczasz telefon z narzędziem do skanowania, aby pracować nad fundamentalnymi aspektami - SKANOWANIE PRZEZ RAMIĘ, PODNOSZENIE WZROKU DO GÓRY. 👀 ☀️ Narzędzie do skanowania dostajesz za darmo programu.
 • Czy dzięki programowi poprawię również swoją technikę?
  Oczywiście, wszystkie moje programy są nastawione na poprawę techniki. Dodatkowo program uczy Cię koordynować skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry z prowadzeniem piłki, czyli rozwija umiejętności których potrzebujesz aby ta technika prowadzenia piłki była skutecznie wykorzystywana w meczu pod presją
 • Czy jeżeli gram na pozycji obronnej, czy również skorzystam z tego programu?
  Tak, coraz częściej obserwuje się zawodników ze środka obrony świetnie wyszkolonych technicznie, z umiejętnością wyprowadzania piłki i obserwacji tego co się dzieje przed nim. Obrońca częściej obserwuje, co się dzieje przed nim, ale są też momenty, kiedy musi obserwować, co się dzieje za nim, aby podjąć skuteczną decyzję. W programie są rozwijane aspekty obserwacji zarówno tego, co dzieje się z przodu, jak i tego, co dzieje się za nami, więc w zasadzie każda pozycja może skorzystać. Piłka coraz bardziej zmierza w kierunku wszechstronności. Możliwe, że już niebawem nie będzie pozycji więc zawodnik, musi być gotowy poradzić sobie, w każdym sektorze na boisku, a do tego potrzebuje umieć obserwować, podejmować na tej podstawie skuteczne decyzje.
 • Czy mogę korzystać z programu na telefonie?
  Tak, każdy program został dostosowany pod smartfony.
 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?
  Dostęp do programu i materiałów, treningów jest dożywotni.
 • Czy program poprawi moją wydajność motoryczną?
  Tak poprawi, ale program nie jest ukierunkowany pod aspekty motoryki (do tego służą moje platformy). Znajdziemy w nim pracę nad mobilnością, mechaniką poruszania się, ale główną uwagę poświęcamy Twojemu piłkarskiemu potencjałowi, wydajność motoryczna to jakieś 10/15% jednak jest to wystarczające aby zwiększyć szybkość, efektywność zmian kierunku, przyspieszeń w trakcie prowadzenia, dryblingu ale też w ruchach bez piłki.
 • Czy mogę trenować z programem mając treningi w klubie?
  Tak, wsparcie mailowe które otrzymasz pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj treningu, czas jego trwania, ilość ćwiczeń aby był dopasowany do okresu, Twoich treningów w klubie.
 • Po jakim czasie od zamówienia otrzymam program ?
  W zależności od wyboru metody płatności. Tpay / Blik / Karta kredytowa / Paypal ➡️ natychmiast po opłaceniu zamówienia. Przelew tradycyjny ➡️ w zależności od dnia zaksięgowania, które jest zależne od Twojego banku (możesz przyspieszyć proces realizacji zamówienia, wysyłając potwierdzenie przelewu na mojego maila: majermajer275@gmail.com).

Masz pytania ? Skontaktuj się ze mną.

Dane kontaktowe

Współpraca: Alan Majerski

majermajer275@gmail.com

Formularz kontaktowy

PROGRAM MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI

Zdobądź sprawność ciała, która zwiększy Twoją jakość poruszania się oraz techniki i rozwiń umiejętności, zachowania, nawyki które zbudują Twoją pewność siebie i skuteczność w rywalizacji. 

 • Jakiego sprzętu będę potrzebował do realizowania programu ?
  Do tego programu sprzęt jest tylko dodatkiem. Do wyznaczania torów możesz skorzystać z niskich stożków, grzybków, znaczników, kamieni, butelek (tylko kreatywność Cię ogranicza). Najważniejszym przyrządem, którego potrzebujesz jest STATYW - to na niego umieszczasz telefon z narzędziem do skanowania, aby pracować nad fundamentalnymi aspektami - SKANOWANIE PRZEZ RAMIĘ, PODNOSZENIE WZROKU DO GÓRY. 👀 ☀️ Narzędzie do skanowania dostajesz za darmo programu.
 • Czy dzięki programowi poprawię również swoją technikę?
  Oczywiście, wszystkie moje programy są nastawione na poprawę techniki. Dodatkowo program uczy Cię koordynować skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry z prowadzeniem piłki, czyli rozwija umiejętności których potrzebujesz aby ta technika prowadzenia piłki była skutecznie wykorzystywana w meczu pod presją
 • Czy jeżeli gram na pozycji obronnej, czy również skorzystam z tego programu?
  Tak, coraz częściej obserwuje się zawodników ze środka obrony świetnie wyszkolonych technicznie, z umiejętnością wyprowadzania piłki i obserwacji tego co się dzieje przed nim. Obrońca częściej obserwuje, co się dzieje przed nim, ale są też momenty, kiedy musi obserwować, co się dzieje za nim, aby podjąć skuteczną decyzję. W programie są rozwijane aspekty obserwacji zarówno tego, co dzieje się z przodu, jak i tego, co dzieje się za nami, więc w zasadzie każda pozycja może skorzystać. Piłka coraz bardziej zmierza w kierunku wszechstronności. Możliwe, że już niebawem nie będzie pozycji więc zawodnik, musi być gotowy poradzić sobie, w każdym sektorze na boisku, a do tego potrzebuje umieć obserwować, podejmować na tej podstawie skuteczne decyzje.
 • Czy mogę korzystać z programu na telefonie?
  Tak, każdy program został dostosowany pod smartfony.
 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?
  Dostęp do programu i materiałów, treningów jest dożywotni.
 • Czy program poprawi moją wydajność motoryczną?
  Tak poprawi, ale program nie jest ukierunkowany pod aspekty motoryki (do tego służą moje platformy). Znajdziemy w nim pracę nad mobilnością, mechaniką poruszania się, ale główną uwagę poświęcamy Twojemu piłkarskiemu potencjałowi, wydajność motoryczna to jakieś 10/15% jednak jest to wystarczające aby zwiększyć szybkość, efektywność zmian kierunku, przyspieszeń w trakcie prowadzenia, dryblingu ale też w ruchach bez piłki.
 • Czy mogę trenować z programem mając treningi w klubie?
  Tak, wsparcie mailowe które otrzymasz pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj treningu, czas jego trwania, ilość ćwiczeń aby był dopasowany do okresu, Twoich treningów w klubie.
 • Po jakim czasie od zamówienia otrzymam program ?
  W zależności od wyboru metody płatności. Tpay / Blik / Karta kredytowa / Paypal ➡️ natychmiast po opłaceniu zamówienia. Przelew tradycyjny ➡️ w zależności od dnia zaksięgowania, które jest zależne od Twojego banku (możesz przyspieszyć proces realizacji zamówienia, wysyłając potwierdzenie przelewu na mojego maila: majermajer275@gmail.com).

Sociale

 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube
 • TikTok
bottom of page