top of page

Pomagam piłkarzom w zdobyciu przekonania jak wiele, mogą wydobyć ze swojego potencjału poprzez jakość treningu indywidualnego. 

Tworzę plany treningowe które kreują pewnych siebie, skutecznych, kreatywnych, sprawnych w grze pod presją, zawodników.

_DSC3060.jpg

Codziennie gonisz za swoim marzeniem, już nawet pewnie celem grania na najwyższych poziomach rozgrywkowych. Twoja ambicja jest godna podziwu i zasługuję na uznanie, to przełoży się na każdy aspekt Twojego życia, możesz być pewien.

Chciałbym abyś jednak nie przeszedł tej drogi bez świadomości tego jak wiele możesz jeszcze z siebie wydobyć.  

 

Z tym samym marzeniem goni również wielu innych zawodników i tylko Ci którzy wydobędą ze swojego potencjału najwięcej, mają szansę żyć ze swojej pasji.

Trafiając do mojej społeczności, stajesz dla mnie ważny, bo jesteś częścią mojej akademii (unikalnego systemu który tworzę, aby usprawniać piłkarzy)..

W tej akademii nie patrzę na cały zespół tak jak to, ma miejsce w klubie. Patrzę na Ciebie pod kątem indywidualnym, a ta uwaga przyspiesza Twój rozwój, zdobywanie doświadczenia. 

 

Moim największym trofeum jest Twoje spełnienie marzeń, zdobycie celu. Chcę zobaczyć Cię na wielkim stadionie, w najwyższych ligach gdzie rywalizujesz o wyniki.

Do tego prowadzi ambicja, nakierowanie jej na jakość pracy, poznawanie nowych ruchów, budowanie nawyków skuteczności, rozwój wydajności motorycznej. To klucz dla Twojej pewności siebie, skuteczności w grze pod presją, wyników. 

 

Odciążę Cię od układania treningów, które nie przynoszą, efektów w meczu. Przestaniesz trenować, wyrabiając złe nawyki, prowadzące do stresu, paraliżu, braku pewności. 

Skończysz z treningiem motorycznym, który nie przygotowuje Cię do wymagań rywalizacji. Zaczniesz trenować motorycznie, aby imponować umiejętnościami, a nie wyglądem. 

 

⭐️ Pomogę Ci stworzyć ścieżkę rozwoju która zadba o każdy detal skuteczności piłkarskiej, wydajności motorycznej. 

⭐️ Pomogę Ci w zdobyciu wiedzy na temat planowania treningów dopasowanych do okresu.

Codziennie jesteś wystarczająco utalentowany, żeby zacząć jakościowo, mądrze i ciężko trenować.

 

Stawiać kroki na swojej własnej ścieżce, będąc opakowanym w wyższą jakość techniki, obserwacji, wyższą wydajność motoryczną które zapewnią Ci wyniki w rywalizacji pod presją.

To Twoja szansa, aby zrobić ogromny krok naprzód i zacząć udowadniać z odwagą, swój potencjał tam, gdzie to najważniejsze, czyli w meczach. 

 

 

 

 

POZNAJ DALSZĄ CZĘŚĆ HISTORII:

Gdy już zdobyłem inspirację, ambicję to zakochałem się w treningu indywidualnym, samym wyjściu na boisko z piłką i sprzętem, aby poprawiać swoje umiejętności, ale także wszystkiego co wiązało się z pozyskiwaniem wiedzy, analizy najlepszych graczy na świecie.

 

Jak się potem okazało, w moim szkoleniu było bardzo dużo luk. W klubie treningi nie były profesjonalne, a trenerzy nie przekazywali mi odpowiedniej wiedzy, abym wchodził na wyższy poziom. 

Zacząłem ciężko i dużo trenować, aby nadrobić stracone lata, jednak na tym etapie miałem zbyt mało  wiedzy na temat skuteczności piłkarskiej, planowania treningów więc mój rozwój był nieefektywny.

W międzyczasie jeździłem na testy, gdzie mój potencjał nie przebijał się ze względu na słabą grę pod presją. Brakowało mi pewności, kontroli przestrzeni, przeciwnika przez co moja gra była bardzo chaotyczna. 

Jednak to wszystko zmusiło mnie to do tego żeby zainspirować się tematem obserwacji, inteligencji w piłce nożnej oraz treningiem motorycznym ukierunkowanym pod piłkę nożną. 

Niestety nie zdążyłem wszystkiego wdrożyć. Zatrzymała mnie operacja biodra która wyniknęła z nadmiernego wysiłku oraz zaniedbywania mobilności w treningu. 

 

Jednak ten czas wykorzystałem na dalszą edukację, studiowanie piłki nożnej, najlepszych zawodników na świecie, zdobywanie wiedzy z zakresu inteligencji, motoryki. 

Po 6 miesiącach rehabilitacji i wdrożeniu, wiedzy w praktykę, wróciłem lepszy niż przed operacją. W rok zrobiłem większy progres pod kątem szybkości, zwinności, obserwacji, szybkości reakcji, dryblingu, inteligencji niż przez 3 lata bezmyślnej pracy. 

 

Każde doświadczenie, porażka, etap budował we mnie świadomość, że chcę pomagać piłkarzom w zdobywaniu przekonania, jak wiele mogą wydobyć ze swojego potencjału poprzez trening indywidualny. 

📌 Jak mogą uzyskać pewność siebie, skuteczność w grze pod presją dzięki jakości treningu i dbania o każdy detal skuteczności piłkarskiej. 

📌 Jak wiele mogą zyskać dzięki rozwojowi sprawności, motoryki pod kątem nieprzewidywalności, jakości poruszania się, szybkości dzięki dbaniu o każdy detal wydajności motorycznej. 

 📌Jak wielu ruchów mogą się jeszcze nauczyć, aby wygrywać więcej pojedynków 1vs1, stwarzać sobie więcej sytuacji do zaliczenia asysty, bramki, kluczowego podania. 

 

Zmagałem się z nieodpowiednio zaplanowanym treningiem do okresu, stresem wynikającym z braku rozwiniętego fundamentu obserwacji, brakiem dynamiki, koordynacji, jakości poruszania się, brakami technicznymi, żeby teraz przekazać Ci wszystko, co chciałbym wiedzieć i mieć, kiedy zaczynałem.

 

Mogę pomóc zyskać Ci wiedzę I PLAN TRENINGOWY który poprawi Twoje umiejętności, rozwijając detale skuteczności Twoich działań na boisku. 

Ze mną również zadbasz o to, aby Twoja praca była dopasowana do okresu w jakim się znajdujesz, abyś jak najlepiej przygotował się do meczu (in-sezon), sezonu / rundy (pre-sezon)

przed sezonu (off-sezon). 

MOJE CERTYFIKATY

rozumienie gry 1.0
rozumienie gry 3.0
szybkość train movement
szybkość warchol

KIEDYŚ, W TEJ CHWILI:

- Nie trenowałem indywidualnie, bo brakowało mi ambicji, inspiracji, nikt nie powiedział mi jakie to jest ważne, teraz inspirując się najlepszymi i dodając nutę swojej kreatywności, stworzyłem własny unikalny sposób treningu indywidualnego. 

- Nie potrafiłem oddać się jednej czynności co chwile sprawdzając idiotyczne filmiki czy posty na social mediach, teraz pracuję tylko nad poszerzaniem swojej wiedzy, rozwijaniem projektu MajerFootball, aby ludzie którzy mi zaufali osiągali najlepsze możliwe efekty. 
 
- Byłem zagubionym dzieciakiem bez sportowego autorytetu który nie ma sensu życia.
Teraz moim sensem życia jest pomoc w rozwoju potencjału ambitnym piłkarzom.
 
- Byłem leniem który woli grać na komputerze niż trenować czy się rozwijać.
Teraz każdego dnia ciężko pracuje nad sobą i swoją dyscypliną.
 
- Na pewnym etapie swojej przygody przez zły trening motoryczny stałem się klockiem bez dynamiki.
Teraz pracuje nad motoryką potrzebną piłkarzowi na boisku tworząc przy współpracy z trenerem przygotowania motorycznego (Rafałem Sandulskim) dla innych platformy treningowe.
 
- Często brakowało mi pewności siebie na boisku. Teraz wiem że jej brak wynikał z braku jakości obserwacji, która pozwala kontrolować sytuacje na boisku,
dlatego każdy mój plan treningowy rozwija jakość techniczną skoordynowaną ze skanowaniem przez ramię, podnoszeniem wzroku do góry, szybkość reakcji. 
 
- Przez brak sensu i wizji tego co chce osiągnąć byłem nerwowy i miałem napady agresji.
Teraz wiem jaka jest moja wizja końca i kontroluje swoje emocje.
 
- W wieku 20 lat znalazłem swoje autorytety sportowe i zacząłem interesować się historiami wybitnych sportowców oraz ich podróżą w kierunku sukcesu piłkarskiego. Np. Historia Vardiego, Robertsona pokazała mi że nie warto się poddawać w podróży za marzeniami,
nieważne ile masz lat, możesz osiągnąć więcej niż Ci się wydaje.

- Historie takich piłkarzy jak Bellingham, Odeggard nauczyły mnie jakie aspekty powinien rozwijać trening, aby zawodnicy którzy ze mną współpracują szybko przeszli do seniorskiej piłki i udowadniali tam swoją wartość.
 
- Odnalazłem sens życia, rozumiejąc, że każda moja decyzja podjęta wcześniej miała wpływ na to co osiągnąłem
I CHCĘ UŚWIADOMIĆ PIŁKARZOM ŻE NA SWÓJ SUKCES PRACUJĄ KAŻDEGO DNIA. 
 
- Jestem zawodnikiem 3 ligowej Polonii Nysa.
 
- Jestem trenerem indywidualnym współpracującym z młodymi zawodnikami.
 
- Nagrywam Vlogi pokazujące drogę rozwoju potencjału, opowiadając o detalach wpływających na jego rozwój czy o błędach które popełniłem w jego rozwoju.
 
- Tworze platformy i programy treningowe z których sam chciałbym kilka lat temu skorzystać.
 
- Prowadzę instagrama @majer_1198 inspirując do treningu indywidualnego technicznego, rozwijania inteligencji piłkarskiej, rozwoju mentalności

 
- Trenuje indywidualnie i nagrywam ćwiczenia, które budują odpowiednie nawyki.. Które chciałbym móc wykorzystać kilka lat wcześniej.
 
- Inspiruje i opowiadam o moich błędach z przeszłości które nie pozwoliły mi rozwinąć maksymalnego potencjału.

ŻYCIE W LATACH:


1998 - Rodzę się w miejscowości Nysa (woj. Opolskie)

2002 - Dostaję od mojego taty na urodziny piłkę i zaczynam z nią stawiać pierwsze kroki. 

2004 - Każdego dnia zakochuję się w tym pięknym sporcie, beztrosko grając na podwórku czy w przedszkolu. 

2005 - Tato zgłasza mnie do gry w wiosce (Wierzbno) z której pochodzę. 

2006 - Zaczynam grać z o dwa/trzy lata starszymi pierwsze mecze na dużym boisku.

2007 - Spędzam większość czasu sam na boisku, grając ze znajomymi. (Wtedy każdy, bezwzględu na wiek czuł ogromną radość z grania)

2008 - Zaczynam grać na małym boisku z rok starszymi od siebie. 

2009 - Trafiam do Juniorów starszych oddalonej o 5km wioski. 

2010 - Trafiam do gimnazjum sportowego w Nysie.

2010 - Trafiam do trampkarzy Polonii Nysa. 

2011 - Gramy sparing z Górnik Zabrze, po meczu dostaję propozycje testów.

2011 - Przechodzę testy na obozie Górnika, następnie jadę na mecz kontrolny i..

2012 - Trafiam do gimnazjum w Zabrzu, reprezentuję Górnika w trampkarzach, międzynarodowych i krajowych turniejach. 

2014 - Zdobywam wicemistrzostwo Polski w Futsalu, reprezentując Gwiazdę Ruda Śląska. 

2015 - Zdobywam wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych z Górnikiem na turnieju w Zielonej Górze.

2016 - Odchodzę z Górnika przez pokłócenie się z trenerem. 

2016 - Trafiam na testy do 3 ligi - Ślęza Wrocław.

2016 - Dostaję się do Ślęzy Wrocław, ale reprezentuję Juniorów Starszych. 

2016 - Odchodzę ze Ślęzy, przestając czerpać radość z piłki. 

2016 - Trafiam do okręgówki - Ks Polonia Nysa. 

2017 - Awansowałem z Polonią do 4 ligi.
 

- Nie idzie nam dobrze w tej 4 lidze.

- Jednak powoli odzyskuję radość z gry.

- Jadę na testy do Śląska Wrocław - przez 2 tygodnie mam bardzo dobrą formę, bardzo ciężko trenując pod okiem trenerów z Wrocławia.

- Ostatni tydzień to jakiś dramat, totalny brak formy.

- Ostatni mecz w przygotowawczym przed startem ligi dostaję info, że jednak ,,dziękujemy"

- Staję się powoli świadomy, więc pytam ,,co muszę jeszcze poprawić"

- Dostaję wiadomość zwrotną o ,,obserwacji przestrzeni" - wtedy jeszcze nie wiedziałem co to, jest.
 

2017 - Trafiam na FTC

- zainspirowany zaczynam trenować więcej od innych. 


- Trenuję bez wiedzy, więc robię byle co, żeby tylko wykonać jakąś dodatkową pracę.

- Trafiam na kanał - Become Elite, Joner1on1Football i zaczynam trenować indywidualnie., zbierając doświadczenie w treningu indywidualnym.

- Zakładam własny kanał na YouTube

Mój pierwszy film - 
trening indywidualny na boisku.

Pierwsza seria rekonstrukcji zagrań piłkarzy
 
- Łapię zajawkę do oglądania wirtuozów futbolu i postanawiam na podstawie ich zagrań, umiejętności stworzyć serię - Trenuj indywidualnie by grać jak

- Zmieniam nazwę na - 
Graj jak trening indywidualny


- Pracuję na etacie (budowa), żeby zarobić na szkolenia/plany treningowe/wyjazdy na treningi, a myślałem, że bycie Youtuberem wystarczy.

 

- Zaczynam się szkolić z rozumienia gry w grupie trenerów Deductor.

- Zaczynam się szkolić z przygotowania motorycznego w Hes Academy. 

- Zaczynam się szkolić z zakresu szybkości, bo czuję że to mój deficyt. 

- Tworzę na podstawie zebranej wiedzy, doświadczenia własny model treningu indywidualnego.

- Zaczynam tworzyć (jeszcze nie stworzyłem) pierwszy program treningowy - mistrzowskie prowadzenie piłki. 

- Postanawiam pojechać na jakieś testy, trafiam na tzw. Test Mecz. 

- Zaczynam serię na YT - w której przygotowuję się do Test Meczu w Krakowie. Projekt Test Mecz

- Zaczynam współpracę z trenerem przygotowania motorycznego Hes Academy, Hes Football. Dzięki Trenerzy Łukasz i Rafał, dużo dla mnie znaczyła wtedy tam pomoc, czułem się w tym meczu dobrze przygotowany fizycznie! 

2017 - Jadę, na test mecz wierząc, że to moja szansa na dostanie się do wyższej ligi.

*Film z test meczu

- Dostaję propozycję testów w Stilonie Gorzów (3 liga), identyczna sytuacja jak w Śląsku, aczkolwiek w Stilonie miałem przez cały okres dobrą formę.

- Skończyłem młodzieżowca.. Po testach dostaję wiadomość zwrotną ,,super wyglądasz indywidualnie, ale mamy swoich doświadczonych zawodników"

- Na moje miejsce wchodzą młodzieżowcy z menadżerem. 

 

- Zostaję wyróżniony ze wszystkich zawodników Test meczu dostając zaproszenie na TEST MECZ PRO w Łodzi. 

 - PIERWSZY VLOG!*Film z test meczu Pro

- Stale się rozwijam i zbieram doświadczenie.

- Nagrywam filmy na YT rozwijając swoje social media. 
 
- Poznaję trening Life Kinetik o którym nagrywam  FILM
 
- Pierwszy raz przygotowuję się indywidualnie do gry w IV lidze tworząc seriePrzed-przed sezonem Program

-Zauważając progres swojej pracy, tworzę na tej podstawie  program treningowy 
technika fundamentalna


- Dostaję pierwsze efekty osób, które mi zaufały! Gdyby nie to, nigdy nie tworzyłbym kolejnych programów. Dziękuję, że byliście wtedy! Jestem mega wdzięczny za to wsparcie. 

- Większość moich obserwacji w serii graj jak była odnośnie dryblingu czy prowadzenia piłki (szkoda, że nie wiedziałem wtedy o obserwacji i szybkości podejmowania decyzji na jej bazie)

-
 Powstaję pierwszy e-book o prowadzeniu piłki.Możesz go odebrać za darmo TUTAJ.
 


 

- Moja seria staję się dosyć popularna. Grak jak - trening indywidualny

- Poznaję Aleksandrę Sikorę zawodniczkę Juventusu, która spełnia moje marzenie.

- Jadę na swój pierwszy mecz Ligi Mistrzów. Juventus vs Ajax. FILM z tego wyjazdu


- patrząc z tej perspektywy szkoda, że nie miałem wtedy większych umiejętności nagrywania, ale wspomnień nie zabierze mi nikt. :)
 
- Powstaję mój drugi program Mistrzowskie prowadzenie piłki
 
- Wrzucam pierwszy dzień z tego programu na YT. 

 

2019 - Nagrywam swoje przygotowania do gry w IV lidzę, powoli dodając najważniejsze aspekty pracy bogatsze w nową wiedzę. 
 
Na podstawie wcześniejszych doświadczeń zaczynam pracę nad pierwszym programem przygotowawczym Pre-sezon.
 
- Zaczynam także pierwszą serie Pre-sezon na YT EP. 3 

- Wprowadzam bloczek betonowy do treningów. 

- mój poziom przygotowania i naładowania pozwala mi strzelić bramkę, zaliczyć asystę. Pierwszy mecz ligowy

- Niestety podczas zmiany kierunku z piłką, naderwałem wiązadło krzyżowe, pierwsza taka poważniejsza kontuzja. 

- Jednak nie tracę czasu i wciąż się szkolę, pomagam wam - dzieląc się wiedzą w social mediach. 

- Powrót po kontuzji i kolejne mecze. 

 

2018 - Jadę na szkolenie z szybkości (Game speed) Waldemara Warchoła organizowane przez Hes Academy. 

2018 - Zaczynam tworzyć speed program 1.0, wierząc, że szybkość to nie tylko genetyka.

2019 - Po roku treningów indywidualnych znajduję aspekt, który wyróżnia każdego piłkarza grającego na najwyższym poziomie.

2019 - Obserwacja! Tego mi brakowało. To, o czym mi mówili w Śląsku. 


- Zdobywam wiedzę odnośnie monitorowania treningów, planowania treningów w zależności od okresu, w jakim się znajduję. 

- Poznaję metodę Wima Hofa - szkolę się z zakresu budowania bazy tlenowej, wielokrotności sprintów, treningów wydolnościowo - technicznych z piłką. 

- Poznaję metodę Johna Terrego - Budowanie wytrzymałości.  

 

 2019 - Tworzę bazując na nowoczesnej wiedzy w treningu wytrzymałościowym. program Wytrzymałość

2019 - Zaliczam duży progres w pracy indywidualnej, która przekłada się na dobry sezon w IV lidze, 15 wygranych meczów z rzędu, 5 asysyt i 3 bramki. 

*Film z progresu. 

2019 - Zaczynam Off-sezon z wiedzą o obserwacji wdrażając pierwsze ćwiczenia na obserwację. 

- Poznaję metodykę i filozofie pracy Johana Cruyffa - pierwszy kontakt, inteligencja piłkarska. 

- Poznaję metodykę grania na ulicy z krawężnikiem Johana Cruyffa.

- Doznaję kontuzji w pierwszym epizodzie. 

* Film tutaj. 

- Zaczynam pracę nad programem ,,obserwacja" 

- Nagrywam cały OFF-sezon, pokazuję moje efekty. 

- Tworzę koszulkę Practice Makes Perfect - MajerFootball. Slogan, który towarzyszył mi przy treningach indywidualnych i nagrywaniu oraz montowaniu filmów. 

- Powstaję program na OBSERWACJĘ

- Poznaję książkę Tim Grover ,,Nieustępliwy" która jest najważniejszą książką jaką przeczytałem w swojej przygodzie.

- Tworzę na jej podstawie serię ,,Nieustępliwa trzynastka".

 

2020 - Start Pre-sezonu! 

- Gramy pierwszy sparing z 3 ligą - weryfikacja ?

- Zaczynamy drugą rundę 4 ligowych zmagań o grę w 3 lidze.

- Passa zatrzymana...

- Liga zatrzymana - Korona..
 

2020 - Poznaję metodykę Ajaxu Amsterdam, nagrywam serię ogrodowej kwarantanny, w której korzystam z tej metodyki. 

2020 - W tym czasie edukuję się z zakresu psychologi, motoryki, sposobu kształotwania piłkarzy w Ajaxie. 

- Szukam modelów osiągnięć wybitnych piłkarzy.. Dlaczego Cristiano jest tak zdyscyplinowany ? Dlaczego Neymar ma tyle luzu.

- Znajduję odpowiedź, tworząc program Motywy Wybitnych Piłkarzy. Ich mentalność to ich kultura, w jakiej się wychowali, doświadczenia, na jakie trafili - to ich ukształtowało. 

2020 - Ulepszam każdy z programów o nowe doświadczenia, metody. 

- Mamy awans do 3ligi bez rozegrania 2 rundy, ze względu na koronę. 


2020 - Zaczynam przygotowania do gry w 3 lidze z kontuzją biodra. Projekt 3 liga

2020 - Przygotowuję się tylko w klubie nie mogąc trenować na 100%

2020 - Zaczynam grę w 3 lidze po źle przepracowanym okresie przygotowawczym ze względu na kontuzje. 

- Zaczynam mieć problemy z jelitami. 

- Wygrywamy finał międzywojewódzkiego Puchar  Polski.

- Trafiamy dzięki temu do ogólnokrajowego Pucharu Polski - Gramy z Górnikiem Łęczną.

- Badania na covid - jeden z naszych ma test pozytywny.

- Trafiamy na tygodniową kwarantanne. Kupuję szkolenie Remigiusza Rzepki odnośnie kształtowania szybkości.

- Wdrażam na kwarantannie nowe metody.

- Po powrocie moja prędkość maksymalna wzrasta o 1km/h

- Strzelam bramkę w Pucharze Polski przeciwko Górnikowi Łęczna (1liga)

- Cały czas wdrażam metody z speed programu 2.0 progresując swoją pracę. 

- Zaliczam pierwszą asystę w 3 lidze. 

- Zaczynam mieć ogromne problemy z jelitami. 

- Przez problemy z jelitami muszę zaprzestać trenować. W dzień kiedy postanowiłem to zrobić, poprzez wkurzenie nie sprawdziłem swoich wyników Gps. 

- W tym czasie stale tworzę speed program 2.0 i pracuję nad stworzeniem ścianki treningowej MajerFootball Brand.

- Leczę się i wracam do treningów. 

- Kończe pracę na speed programem 2.0.

- Kończę pracę nad ścianką. 

- Wracając do treningów sprawdzam wcześniejsze wyniki z Gps. Okazało się, że w dzień w którym postanowiłem zaprzestać trenować moja prędkość maksymalna to 29.6.

- Powstaję speed program 2.0 In-sezon 

- Powstaję ścianka treningowa MajerFootball Brand 

- Tracę miejsce w pierwszym składzie. 

- Wracam do treningów indywidulanych po dwumiesięcznej przerwie przygotowywując się do meczu z Ruchem Chorzów II.

Film tutaj 

- Przechodzę przez cięższy czas - dostaję mało minut, doznajemy ciągłych porażek. 

- W tym czasie męczę się z bólem biodra i brzucha podczas gry, czy po grze, a także czuje duże dysfukncje związane ze zwinnością (zwroty, zmiany kierunku) oraz z przyjęciami kierunkowymi, otwierającymi. 

FILM- Opowiadam o mojej całej historii w filmie na Youtube. 

- Rozgrywam ostatnie mecze w 3 lidze, walcząc o utrzymanie.

- Niestety spadamy z 3 ligi. 

- Na ostatnich treningach podczas gry, na zlodowaciałym boisku rozjeżdżam się i odczuwam coraz większy ból biodra podczas normalnego funkcjonowania. 

FILM- Opowiadam o tym w jaki sposób obróciłem swoje życie o 180 stopni - od lenistwa, braku ambicji, celów i sensu życia, do pasji do treningu indywidualnego, wiary, że jestem wstanie osiągnąć dużo, do sensu życia jakim jest rozwijanie potencjału.

FILM- Opowiadam o różnicach pomiędzy 3, a 4 ligą w filmie na Youtubie, jakich nawyków i jakiej intensywności nie wymagają od ciebie niższe ligi. 

- Po rozgrywkach 3 ligi szukam przyczyny ciągłego bólu biodra i brzucha. 

- Robię na początek rtg, które pokazało, że mam ,,zmiany wytwórcze głowy kości udowej od strony bocznej" ,,wzmożona sklerotyzacja podchrzęstna w dolnych biegunach stawów krzyżowo - biodrowych" 

FILM- Dowiaduje się od fizjoterapeutki, że mój ból biodra oraz wyniki rtg pokazują, że mam zmiany zwyrodnienieniowe i jeżeli chce grać na najwyższym poziomie gdzie jest duża intensywność treningowa, to muszę się zastanowić czy nawet dbając o dobrą mobilność ma to sens. (moja intensywność i objętość treningowa była na wysokim poziomie cały czas w treningu indywidualnym i klubowym). 
 
- W trakcie, kiedy nie mogę trenować i grać nie tracę czasu, a zgłębiam swoją wiedzę. Rozpoczyna się idealny czas na budowanie wytrzymałości, więc jako, że ja nie mogę trenować, chce pomóc mojej społeczności. Robię szkolenie u Naulewicza (betterway sport) dotyczące budowania wytrzymałości, mając już wcześniejszą wiedzę zbudowałem na połączeniu kropek nowy program wytrzymałość 2.0

FILM- Długo zastanawiałem się jaki content prowadzić w czasie kiedy nie mogę trenować na Youtubie i doszedłem do wniosku (czekając na termin rezonansu i wizytę u lekarza, ktory powie mi co dalej na podstawie tych badań) że udokumentuje drogę od punktu w którym jestem do momentu aż wrócę zdrowy na boisko.

- Trenuję 3/4x siłowo i 3/4x w ciągu tygodnia robię cardio na rowerze, aby mój performance po zabiegu był na najwyższym możliwym poziomie. 

- Analizuję grę najlepszych, aby cały czas rozwijać swoją inteligencję mimo, że nie mogę grać. 

- Rozpoczynam pracę nad moim problemem wraz trenerem przygotowania motorycznego Rafałem Sandulskim. 

- Wykonuje rezonas i czekam na termin wizyty u lekarza rep. Polski Jacka Jaroszewskiego. 

- Przyszedł dzień wizyty - dowiaduje się od lekarza, że prawodpobonie bez operacji się nie obejdzie, ale on się jej nie podejmie, bo nie czuję się w operowaniu bioder, najlepszy - polecił mi wizytę u innego lekarza.

- W tym czasie jeszcze łudziłem się, że uda mi się pokonać problem zastrzykami, a operacji uniknę. 

- Jadę do Warszawy, do lekarza Jacka Mazka, który jednak nie pozostawia mi złudzeń, dostaję informacje, że bez operacji się nie obejdzie. FILM

- Dostaję wycene operacji, gdzie koszty wraz z rehabilitacją to ponad 20 tysięcy złotych.

- Proszę o wsparcie mojej społeczności w założonej zbiórce i otrzymuje około 10 tysięcy. (wielkie dzięki! Twoja cegiełka przyczyniła się, że mogę nadal realizować swój sens życia i przekazywać Ci wartość dotyczącą rozwoju indywidualnego) 

FILM- Rozpoczynam przygotowania do operacij (fizjo, mobilność, trening motoryczny, cardio na rowerze) robię wszystko co mogę, aby być do niej jak najlepiej gotowy, aby później po niej szybciej wrócić.

FILM- Operacja. Według lekarza wszystko było dobrze, pierwsze dni to totalna męka. Jednak powoli rozpoczynam pierwsze działania w walce o powrót na boisku ze słowami w głowie ,,słabi cierpią ile muszą, silni robią ile mogą".

1 TYDZIEŃ - Rozpoczynam rehabilitacje z fizjo. 

2 TYDZIEŃ - Rozpoczynam ćwiczenia life kinetik bez piłki (najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć) i wracam po tygodniu na rowerek.

3 TYDZIEŃ- Rozpoczynam rehabilitacje na siłowni.

4 TYDZIEŃ - Life kinetik progresuję o kozłowanie piłki.

- Analizuję grę Neymara i Sancho, aby dać wam wartość ale także stale bodźcować swoją wiedzę taktyczną. 

5 TYDZIEŃ - Rozpoczynam budować wydolność na rowerze.

FILM- Uczę brata przyjęcie Phila Fodena i pokazuje w jaki sposób się regeneruję 6 tydzień.

- W tym czasie doszedłem do ważnego wniosku (większość pracy którą wykonałem przez ostatnie lata, nie była tak efektywna jak mogłaby być, ponieważ za mało w ćwiczeniach pracowałem nad obserwacją)

- Rozpoczynam pracę nad programem obserwacja 2.0, analizując najlepszych i zdobywając wiedzę na temat inteligencji i zdolności obserwacji, szybkości reakcji. 

7 TYDZIEŃ- Jadę do jednego z najlepszych fizjo w Polsce - Marek Purczyński, aby dowiedzieć się kiedy mogę wrócić na boisko? 

FILM - Tworzę nowe narzędzia do skanowania i koontyuuje nagrywanie ćwiczeń do programu z moim bratem. 

- we wszystkich ćwiczeniach techninczych  dodaje elementy life kinetik, obserwacji.

8 TYDZIEŃ- Wraca sprawność (Coraz pewniej czuję się np. w prowadzeniu piłki)


- W tym czasie cały czas obserwuje problemy ze strony układu pokarmowego (jelit) postanawiam w końcu coś z tym zrobić i rozpoczynam współpracę z kliniką Vitalimmun. FILM

10 TYDZIEŃ
 - Czuję progres w każdym aspekcie w rehabilitacji.


- Powstaje program obserwacja 2.0 (e-book z wiedzą, plus II etapy treningowe składające się z 10 treningów).

11 TYDZIEŃ - Dodaję coraz więcej ćwiczeń technicznych z piłką wraz z life kinetik.

12 TYDZIEŃ - Pierwsze ,,normalne" treningi na ogródku -

13 TYDZIEŃ - Buduję fundamenty pod zmianę kierunku -

Minął 3 miesiąc od operacji - Mój klub spada do IV ligi po drugiej rundzie, następuję ogromna zmiana.

FILM.- Podejmuję decyzję na podstawie poznania trenera i jego wizji, że chcę pomóc mojemu klubowi wrócić do 3 ligi, dodatkowo wiem że to będzie świetny moment na odbudowanie się po operacji.

- Zaczynam parkoury techninczo - poznawczo - wytrzymałościowe z piłką, aby budować swoją wydolność. FILM.

Kiedy zagram pierwszy mecz ?

- Rozpoczynam treningi w klubie. 

Rozpoczynam okres Pre-sezon. 

- Gram pierwszy sparing po 7 miesiącach. FILM.


- Rozpoczynam obóz z klubem. 
 
- Za szybko wróciłem do dużej intensywności

- tutaj w moim procesie powrotu popełniłem duży błąd.

Entuzjazm, który wynikał z powrotu do normalnego grania po takim czasie, przysłonił mi wartość dokończenia procesu i podczas obozu trenując 2x dziennie i grając sparing środa - sobota.

- Doznaje mikro urazu przywodziciela, który eliminuje mnie z gry na 2 tygodnie. (w jednym sparingu strzelam pierwszą bramkę po 11 miesiącach).

 

- Rozpoczyna się proces leczenia przywodziciela i robienia wszystkiego, aby móc zagrać mecz.. trwa to ponad 2 tygodnie. 

- Udało się! Ból ustąpił, wróciłem do wysokiej intensywności treningowej. 

FILM.- Rozpoczynam pierwszy proces przygotowań do meczu i dostaję pierwsze minuty w lidzę.

FILM.- Wchodzę na 30 minut w meczu z Ozimkiem i zdobywam dwie bramki.

- W tym czasie cały czas trenuję modelem 
tworząc kolejne etapy. programu obserwacja 2.0

- Widzę ogromny progres w poprawie obserwacji i szybkości podejmowania decyzji na jej podstawie (zaczynam dostrzegać wartość stopniowego progresowania pracy - life kinetik gdy nie mogłem chodzić -> life kinetik kozłując -> - skanowanie przez ramię, szybkość podejmowania decyzji, life kinetik z piłką na niższej intensywności -> na wyższej plus analizy gry najlepszych. FILM.


- Pierwsza asysta dzięki ,,pauzie" po analizie Silvy, Gundogana. FILM.

- Pierwszy hat - trick w seniorskiej piłce dzięki analizie Phila Fodena. FILM.

- Bramka w pucharze Polski i awans do ćwierćfinału. *zaczynam treningi z zawodnikiem Ekstraklasy FILM. 

- Opady śniegu nie pozwalają na rozegranie ostatnich dwóch meczów w lidze.

- Zostajemy liderem ligi mając 9 pkt przewagi nad drugim miejscem. 

- W trakcie sezonu, gdy czekaliśmy na ogłoszenie terminów meczów, rozpoczynam nagrywki do platfromy OFF-SEZON. FILM.

- Jeden z meczów został przełożony na kolejny sezon, drugiego nie udało się rozegrać bo w dzień meczowy złapała mnie gorączka. 

- Rozpoczynam okres OFF-SEZON. FILM.


- TRENUJĘ Z ZAWODNIKIEM EKSTRAKLASY 

- Powstaję platforma OFF-SEZON, dokumentuje cały proces przygotowań i tworzenia na Youtube oraz Instagram.

- Czuję ogromny progres w aspekcie poruszania się, szybkości przy powrocie do treningów klubowych.


- Rozpoczynamy okres Pre-sezon, powstaje platforma Pre-sezon w specjalizacji do tego okresu oparta o 3 ścieżki rozwoju. 
 

Ten okres jest momentem, kiedy musimy indywidualizować swoją pracę do słabszych punktów i treningów klubowych, aby się dopełniała i uważam, że w platformie zostało zrobione to idealnie. 
 

- Rozpoczynamy pierwsze sparingi w przygotowaniach do drugiej rundy. 

FILM.- Strzelam bramkę z głowy w jednym ze sparingów.

FILM.- Strzelam dwie bramki z 3 ligą.

- Czuję duży progres wykonanej pracy w Pre-sezonie pod kątem motorycznym 

FILM.- Pierwszy mecz w pucharze Polski, strzelam bramkę z karnego i awansujemy do półfinału grając w ,,10".

FILM.- Pierwszy mecz w lidze z wiceliderem i zaliczam asystę. 
 

- Powstaje platforma IN-SEZON której celem jest pomoc ambitnym zawodnikom w tworzeniu skutecznego procesu w okresie IN-SEZON.
 

Zawodnicy którzy zaczynają się rozwijać indywidualnie mają ogromny problem z poukładaniem treningu w okresie in-sezon. Często trenują tak jak po za sezonem z ambicją rozwoju.
 

Jednak to nie jest cel tego okresu, poza sezonem budujemy aspkety motoryczne (rozwijając także technikę i obserwacje) aby w sezonie na ich fundamencie w meczu robić WYNIKI i WYGRYWAĆ.
]

Mecz to najważniejszy dzień, od którego zależy czy pokażemy się ludziom, którzy mogą nas wziąć do wyższych lig czy lepszych klubów, akademii, dlatego musisz być w nim gotowy jak najlepiej do rywalizacji.
 
Nie udowodnisz swojej jakości, będąc ciągle przemęczonym. 

Usystematyzuj swój proces, dbając o odpowiedni mikro cykl, dodaj więcej aspektów techninczo - poznawczych, buduj lepsze nawyki, ale rób wszystko aby to przyniosło Ci skuteczność w meczu. 
 

Historia dalej się piszę. Celami indywidualnymi jest zdobycie minimum 10 bramek (aktualnie mam 5) , zaliczeniu 5 (aktualnie mam 2) asyst w lidze. 
 

Celem drużynowym jest powrót, awans do 3 ligi oraz wygranie między wojewódzkiego Pucharu Polski (mamy półfinał) - dzięki któremu po wygraniu można trafić na klub z 2 ligi, ekstraklasy.
 

Kierunkiem projektu MajerFootball jest - przekazywanie wiedzy, wartości, narzędzi dla ambitnych zawodników którzy chcą być na boisku pewni, skuteczni i osiągać dzięki temu wyniki.
 

Kierunkiem ogólnym mojej podróży jest - sprawdzenie, gdzie zaczynając dopiero w wieku 20 lat trenować indywidualnie (poświęcać się piłce na pół z tworzeniem tego projektu), a w wieku 21 dopiero dodając rozwijanie aspektów obserwacji, w wieku 22lat robiąc to dopiero na wyższej jakości jestem wstanie dojść.
 

Oczywiście, że mam ambicje na najwyższą ligę w Polsce, ale najważniejsze to patrzyć na najbliższe kroki i do tych kroków dobierać cele i kierunki, aby skupiać się na każdym dniu, a nie tym co będzie kiedyś.

To każdy dzień jest dla Ciebie okazją i krokiem do najwyższych lig. Wykorzystuj go jak najlepiej!
Dzięki, że jesteś ze mną w tej podróży. 

 
Zobacz cały projekt od przygotowań do operacji, rehabilitacji i rozwoju aż po najlepszy rok pod kątem liczb, rozwoju, awansu do wyższej ligi: PROJEKT PERFORMANCE


Swoją wiedzą dzielę się na 
 
2023 - Zapomniałem, że rozpisałem tutaj cele które udało mi się osiągnąć. Wszystko dzięki temu, że po za napisaniem wiedziałem że aby je osiągnąć muszę zwiększyć jakość pracy piłkarskiej, motorycznej. 

Pod koniec 2022 dzięki swojej wiedzy i pasji realizowałem treningi z reprezentantami Polski,

Arkiem Milikiem, Kubą Kamińskim i Sylwią Matysik 

Na codzień współpracuję z największym sklepem piłkarskim w Polsce i przez ostatnie lata działalności współpracowałem także z m.in:

logo2.webp
nike.webp
adid.png

INSTAGRAM

bottom of page