top of page

Jestem dumny z zawodników, którzy mi zaufali, inwestując w moje programy i platformy niezależnie od poziomu na jakim grają.

IMG_1169.PNG

Efekty i opinie zawodników

Moje programy treningowe wyróżniają się profesjonalizmem, zainspirowanym od najlepszych specjalistów na tym świecie. Zobacz jakie efekty możesz osiągnąć. 

IMG_4232_edited.jpg

Program Obserwacja 1.0

Program składający się ze specjalistycznych ćwiczeń na poprawę obserwacji przez ramię, mikro obserwacji i szybkości podejmowania decyzji w połączeniu z techniką użytkową. Program dla zawodników, którzy dopiero zaczynają trenować aspekty poznawcze (obserwacja, szybkość myślenia)

IMG_1167.PNG

Program Speed 1.0

Program zawierający ćwiczenia, które mają za zadanie wpłynąć na szybkość ogólną (przyspieszenie, zmiana kierunku, szybkość reakcji, szybka praca nóg, szybkość maksymalna) składający się z ćwiczeń na boisku i siłowni. Główną myślą przewodnią programu jest praca nad szybkością potrzebną piłkarzowi na boisku.

IMG_1170.PNG

Program Mistrzowskie prowadzenie

Program został stworzony z myślą o zawodnikach, którzy chcą wnieść na wyższy poziom fundament dryblingu - prowadzenie piłki. Zwiększ nieprzewidywalność. Wypracuj nawyk obserwacji. Nabierz pewności siebie. Uwolnij elegancję techniczną.

IMG_9867.jpg

Program Speed 2.0 In-sezon/Pre-sezon

Druga wersja programu, która ma za zadanie poprawić Twoja szybkość, przygotować Cię profesjonalnie pod kątem motorycznym do sobotniego meczu. Pre-sezon kompleksowo przygotuję Cię pod kątem wytrzymałościowo - szybkościowym, szybkościowym, technicznym, orientacyjno - przestrzennym do sezonu. Zapewni Ci profesjonalne narzędzia do monitorowania i planowania swoich jednostek tak, abyś wszystko indywidualizował pod siebie. In-sezon zaopatrzy Cię w narzędzia i treningi, które spowodują, że w każdą sobotę będziesz w najwyższym ,,piku" przygotowania.

IMG_4737.PNG

Program obserwacja 2.0

Druga wersja programu obserwacja, która ma za zadanie poprawić Twoją częstotliwość i jakość skanowania przez ramię, obserwacji, wypracować umiejętność mikro obserwacji, wyrobić nawyki charakteryzujące najlepszych na świecie, nauczyć Cię wyciągać efektywne wnioski z analizy, poprawić Twoją szybkość reakcji, myślenia i zadbać o to, aby Twoja gra stała się bardziej skuteczna, a Twoje decyzje szybsze i trafniejsze.

Pre-Sezon 2.0

Program bazujący na parkourach motoryczno - technicznych, treningach techniki użytkowej z obserwacją, treningach regeneracyjnych w formie wyzwań oraz wiedzy z monitorowania, planowania, regeneracji.

IMG_5080.PNG
bottom of page