top of page

PLATFORMA TRENINGOWA:
PRE-SEZON

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO NADCHODZĄCEGO SEZONU ABY ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ GRY POD PRESJĄ?

Mini platforma pre-sezon.png

PLATFORMA PRE-SEZON

Wykorzystaj najtrudniejszy okres do zaplanowania treningów indywidualnych na poprawę wydajności motorycznej, rozwinięcie piłkarskiego potencjału, jak najlepsze przygotowanie do nadchodzącego sezonu.  

Zwiększ skuteczność gry pod presją czasu, przestrzeni, przeciwnika, uzyskaj ogromną pewność siebie i pokazuj pełny potencjału w rywalizacji.

Ty też codziennie mierzysz się z tymi problemami?

📌 Nie wiesz, jak rozwijać swoją mobilność i movement, aby zwiększać swobodę ruchów, luz, prędkość przemieszczania się, zmniejszać ilość utraty energii z piłką i bez piłki ?

 

 📌 Nie wiesz, jak rozwijać siłę i moc, aby zwiększać prędkość w przyspieszeniu, zmianie kierunku, zwrocie ?

 

 📌Nie wiesz, jak dopasować rozwój mobilności, mechaniki poruszania się, szybkości i zwinności do rozwoju techniki prowadzenia piłki, przyjęć, strzałów i obserwacji?

 

📌 Nie wiesz, jak zaplanować swoje treningi w ciągu tygodnia, w przygotowaniach do sezonu ?

 

 📌 Nie wiesz, jak dodać do ćwiczeń szybkość reakcji, aby jak najwięcej Twojej pracy przyczyniło się do Twojej gry pod presją?

Kilka lat temu mierzyłem się 

z tym samym:

Nie umiałem zaplanować na siłowni odpowiedniego treningu dla piłkarza i trenowałem jak kulturysta. 

 

Nie umiałem zaplanować treningu na boisku pod aspekt mocy, wzorców poruszania się, szybkości i zwinność bez piłki i z piłką. 

 

Nie potrafiłem zaplanować tygodnia treningów do okresu, w jakim się znajdowałem

 

Nie potrafiłem połączyć ćwiczeń pod szybkość, 

zwinność wraz z elementem obserwacji i techniki. 

Przez powyższe problemy brakowało mi motywacji i sensu tego, co robiłem - nie widziałem efektów, nie miałem skuteczności, nie miałem pewności siebie. 


Pojawiały sie myśli ,,jestem do bani" | ,,marnuje czas na piłkę nożną" i bylem bliski zakończenia swojej przygody z piłkę. 

Zamieniłem to jednak na zdobywanie wiedzy, doświadczanie które pozwoliło mi zrozumieć pewne mechanizmy ludzkiego organizmu i rozwoju potencjału wydajności motorycznej. 

Zacząłem wreszcie dbać o każdy detal rozwoju i uzyskałem swój przełomowy rok w rozwoju. 

Przełom wynikał przede wszystkim z dalszego koordynowania techniki wraz z obserwacją, operacje która zmusiła mnie, aby spojrzeć bardziej na mobilność oraz platformy które zapewniły mi profesjonalny rozwój tej mobilności, movementu, mocy, szybkości, zwinności.

Wszystko świetnie się połączyło i, mimo że mam już 23 lata, odczułem ogromny progres w każdym aspekcie.

Chciałbym aby było to dla Ciebie inspiracją.
Możesz na prawdę osiągać niesamowity progres poprzez rozwój indywidualny, jak tylko zadbasz o każdy detal, JAKOŚĆ treningu, ale co najważniejsze odpowiednie programowanie do okresu w jakim się znajdujesz.

Gdy zacząłem rozwijać mobilność jakość poruszania się, jakość techniczna poszła do góry.

Stworzyłem PLATFORMĘ PRESEZON, dla piłkarzy, którzy również chcą zadbać o każdy detal wydajności motorycznej, piłkarskiego potencjału, a w niej:

⭐ dwie części programu PRESEZON

⭐ 3 moduły

⭐ 15 lekcji treningowych

⭐ 3 ścieżki treningowe

⭐ 24 treningi na boisku

⭐ 24 treningi na siłowni

⭐ poradnik dotyczący budowania wytrzymałości

⭐ wizualizacje do każdego ćwiczenia z poradnika

📚 Bonus - wsparcie mailowe, które tłumaczy Ci szczegóły rozwoju w okresie pre-sezon, abyś wykorzystał platformę pre-sezon jak najefektywniej się da, dopasowując ją do treningów w klubie. 

Platforma pre-sezon to plan treningowy, który zaprowadzi Cię do efektów w rywalizacji,

robienia wyników  i wygrywania.

PLATFORMA PRESEZON 

⭐ Jako członek akademii otrzymasz dostęp do ćwiczeń,
które będą dbały o każdy detal wydajności motorycznej, abyś stawał się sprawniejszy, szybszy, zwinniejszy. 

⭐ Otrzymasz dostęp do zindywidualizowanych ścieżek pod słabe punkty, aby uczynić z nich siłę i uwolnić więcej potencjału mocniejszych stron.

⭐ Otrzymasz dostęp do planu treningowego, który uwolni Cię od bólu bioder, zwiększy jakość Twojego poruszania, Twojej techniki, poprawi dynamikę zmian kierunku,...

⭐ Dostaniesz plan, który zadba również o przełożenie wszystkiegoczego się nauczysz w aspekt techniczny (prowadzenie piłki, przyjęcie, podanie, strzał) i poznawczy (skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry, szybkość reakcji).

⭐ Skorzystasz z treningów, które przygotują Cię do wymagań rywalizacji, abyś w meczach sezonu był pewny siebie, skuteczny w grze pod presją.

Masz wrażenie, że te zdania są Twoją wypowiedzią? 

 

📌 Nie wiem, jak i ile trenować w ciągu tygodnia / miesiąca / całego okresu, aby mieć efekty,

📌 Brakuje mi mobilności ciała, ograniczam swoją jakość techniczną oraz efektywność poruszania się lub często łapią mnie kontuzje,

📌 Brakuje mi mocy, siły do generowania prędkości do przyspieszenia, zmiany kierunku,, nie potrafię przełożyć dobrych nawyków w rywalizację i brakuje mi skuteczności, wyników w meczach.

➡️ Jestem nieprzygotowany do sezonu 

 

Po programie PRESEZON będziesz mógł powiedzieć tak: 

 

⭐️ Mam ułożony plan na cały okres pre-sezon, czuję że idę w dobrym kierunku aby uzyskać oczekiwane efekty,

🕺 Uwolniłem naturalną mobilność ciała, która wnosi każdy aspekt mojej gry na wyższy poziom i zabezpiecza mnie przed urazami,

🥷🧨 Jestem sprawnym sportowcem z wysokim poziomem siły i mocy, efektywnie, swobodnie, poruszającym się z piłką i bez,

🦉Przekładam to, co robię w treningu na rywalizację, ponieważ pracowałem nad obserwacją, szybkością reakcji i osiągam wyniki, które zwrócą na siebie uwagę.

🧠 Jestem świetnie przygotowany do sezonu pod każdym kątem, ukazuje pełny potencjał i pracuje na dostanie sie do wyższej ligi, lepszego klubu. 

Jesteś w sytuacji, która po raz kolejny decyduje o Twojej grze w sezonie, Twoim potencjale, Twoich umiejętnościach. 

Stajesz przed wyborem pomiędzy zmarnowaniem czasu, nierobieniem niczego dla swoich nawyków, umiejętności, zostawiając swoją przyszłość na pastwę genów, niespójnych treningów w klubie, a wzięciu odpowiedzialności za decyzje o wejściu w świat profesjonalnego rozwoju.

Minie kilka miesięcy i albo spotkasz się z konsekwencjami (słaba forma, brak pewności, brak energii, brak chęci rywalizacji, brak odpowiedniego przygotowania motorycznego, technicznego, poznawczego) albo spotkasz się z efektami wykonanej pracy (płynność i prędkość przemieszczania się, zbudowana wydolność, wzrost jakości techniki i obserwacji, szybsze reakcje, skuteczniejsze decyzje, odwaga, chęć wygrywania, energia do działania).

Od kogo będziesz się uczyć ?

07599EF5-C4EF-409E-B487-449DE7308322.JPG

Uczył się będziesz z wiedzy pozyskanej od najlepszych trenerów na świecie oraz mnóstwa analiz zawodników z najwyższego światowego formatu, ale ja jestem..

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej, którym brakuje planu i spójności, układać efektywny i dbający o wszystko model treningu indywidualnego, aby stawali się bardziej odważni, sprawniejsi, skuteczni w rywalizacji i wchodzili na wyższy poziom swojej gry w piłkę nożną.

Przekazuję zawodnikom wiedzę i narzędzia, które przełożysz na zwiększenie miłości do piłki, poprawy swoich umiejętności, skuteczności Twoich działań na boisku.

Zastanawiasz się, w jakim miejscu

 będziesz za kilka tygodni, gdy nie zdecydujesz się na platormę PRESEZON?

Nie przygotujesz się odpowiednio do nadchodzącego sezonu

Będziesz osiągał gorsze wyniki w sezonie, zaczniesz zastanawiać się w trakcie jego trwania, jak nadrobić zaległości - w sezonie nie ma już czasu na nadrabianie zaległości, tam skupiamy się na utrzymaniu wypracowanych zdolności, przygotowaniu do meczu. 

 

Zabraknie Ci skuteczności w grze

Bez uzupełnienia treningu o obserwacje, reakcje i decyzje, będziesz świetny podczas treningu, ale już w meczu, kiedy przyjdzie czas podjęcia decyzji i szybkiej reakcji podczas rywalizacji z przeciwnikiem, będziesz miał problem z przełożeniem dobrych nawyków

 

Zmierzysz się z brakiem wytrzymałości specyficznej dla piłkarza

Może będziesz mógł dużo biegać, ale w piłce trzeba biegać w określony sposób, chodzi o sprinty na wysokiej intensywności, zmiany kierunku. Utrzymywanie jakości technicznej i koncentracji poznawczej przez cały mecz, a nie tylko pierwszą połowę. Chyba nie o to Ci chodzi, prawda?

 

➖  Zabraknie Ci aspektów które decydują o Twoich wygranych pojedynkach, wynikach

Będziesz wyprzedzany, nie będziesz wykorzystywał przestrzeni do zdobycia bramki, asysty, kluczowego podania. Nie mając mocy w pierwszych krokach, odpowiedniej jakości poruszania się, będziesz miał problemy z grą 1vs1. Będziesz miał problem podczas wyścigu o piłkę z przeciwnikiem.

 

➖ Znowu nabędziesz niejedną kontuzję

 Jeżeli nie zadbasz o prawidłowe wzmacnianie, czyli trening specjalistyczny dla piłkarza, będziesz kontuzjowany co chwile. Zmarnujesz przez to swoje szanse na pokazanie się, grę, efekty z treningu... Będąc cały czas kontuzjowanym Twoja, wydajność będzie spadała.

Zobacz efekty moich zawodników:

“Ludzie zazwyczaj ciężko pracują jedynie nad tym co najlepiej im wychodzi. A najciężej pracować powinni nad tym, co im nie wychodzi. Chodzi o to, żeby ZMIENIĆ SŁABOŚĆ W SIŁĘ, A SIŁĘ W POTĘGĘ.”

Jaka jest inwestycja w platformę Pre-sezon ?

to wszystko kosztuje 139.99 zł

czyli jest to kwota ⅓ ceny średniej półki korków.

 

Mając nawet najlepsze i najdroższe korki, 

ale będąc słabo przygotowanym do sezonu, 

nie osiągniesz skuteczności w grze pod presją.

 

Na murawie liczą się tylko i wyłącznie Twoje umiejętności,

dlatego nie czekaj i zainwestuj w swój rozwój już dziś!

IMG_7646.jpg

Agenda - Zobacz szczegółowy program:

Platforma PRESEZON jest podzielony na dwie części:

 1. Praktyczne lekcje wideo

 2. Ścieżki treningowe na okres od 6 do 8 tygodni

Praktyczne lekcje wideo

 

Moduł #1 - Hamowanie

Naucz się, jak dobrze absorbować energię po to, aby przetworzyć ją do przyspieszenia i zmiany kierunku. Im lepsze hamowanie, tym większa jakość innych wzorców lokomocji.

 

Dzięki tej lekcji poprawisz ten aspekt i wniesiesz każdy inny na wyższy poziom.

 

Lekcja 1: Czym jest hamowanie?

Lekcja 2: Hamowanie na dwie nogi

Lekcja 3: Hamowanie na jedną nogę

Lekcja 4: Hamowanie do zmiany kierunku bokiem

Lekcja 5: Analiza hamowań 

Lekcja 6: Kiedy, gdzie i jak będziemy wykorzystywać wzorzec hamowania?

 

Moduł #2 - Przyspieszenie 

Naucz się, jak efektywnie przyspieszać, aby poprawić prędkość na pierwszych metrach. Ten wzorzec według statystyk poprzedza większość sytuacji bramkowych, pierwsze metry dla piłkarza są kluczowe.

 

Dzięki tej lekcji nauczysz się, jak je wykorzystywać, aby być zawsze pierwszym przy piłce.

 

Lekcja 1: Rodzaje przyspieszeń i zasady jakości generowania prędkości na pierwszych metrach

Lekcja 2: Przyspieszenie z ruchu, zasady

Lekcja 3: Analiza przyspieszenia

 

Moduł #3 - Zmiana kierunku 

Popraw wzorce ruchowe i korzystaj z mobilności bioder do efektywnej zmiany kierunku. Przemieszczaj się po boisku, nie tracąc energii, efektywnie zawracaj i zwiększ jakość swojego ruchu bez piłki, wykorzystując przestrzeń jeszcze szybciej.

 

Zmiana kierunku to najczęściej występujący element w rywalizacji, bądź gotowy, aby zrobić ten aspekt lepiej od przeciwnika.

 

Lekcja 1: Jakie są rodzaje zmiany kierunku i kiedy je wykorzystujemy?

Lekcja 2: Jak korzystać w grze z open step?

Lekcja 3: Jak korzystać w grze z crossover step?

Lekcja 4: Czym jest zmiana kierunku 25-45 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

Lekcja 5: Czym jest zmiana kierunku 90 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

Lekcja 6: Czym jest zmiana kierunku 180 stopni i jak wykonywać ją efektywnie?

Ścieżki treningowe na okres 6/8 tygodni

#1 ścieżka: MOVEMENT

Popraw swoje wzorce ruchowe, aby tracić mniej energii. Ścieżka dla młodszych osób oraz tych, którzy mają problemy ze zwrotnością, ruchem, zmianami kierunku.

 

*wybranie tej ścieżki nie oznacza zaniedbanie aspektu siły i mocy!

 

Co zawiera ścieżka MOVEMENT?


Łącznie na okres 6/8 tygodni: 8 treningów na boisku, 4 treningi na siłowni:

 

▶ Pierwsza faza - 2 treningi na boisku, 1 na siłowni

▶ Druga faza - 2 treningi na boisku, 1 na siłowni

▶ Trzecia faza - 2 treningi na boisku, 1 na siłowni

▶ Czwarta Faza - 2 treningi na boisku, 1 na siłowni

 

*przy braku dostępu do siłowni, można wykonać 3 treningi na boisku

 

#2 ścieżka: SIŁY I MOCY

Jeżeli poruszasz się już świetnie, ale często łapią Cię kontuzje lub czujesz, że brakuje Ci czystej siły i mocy, ta ścieżka jest dla Ciebie. 

*wybranie tej ścieżki nie oznacza zaniedbania aspektu movementu.

 

Co zawiera ścieżka SIŁY I MOCY?

 

Łącznie na okres 6/8 tygodni: 8 treningów na siłowni, 4 treningi na boisku

 

▶ Pierwsza faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Druga faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Trzecia faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Czwarta faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

 

 * w tej ścieżce dostęp do siłowni jest konieczny. 


 

#3 ścieżka: WSZECHSTRONNOŚĆ

Tylko dla tych, którzy zadbali o swój potencjał motoryczny i mają większy staż treningowy w jego aspekcie, będąc przygotowanymi do wszechstronną pracę!

 

Co zawiera ścieżka WSZECHSTRONNOŚCI?

 

Łącznie na okres 6/8 tygodni: 4 treningi na boisku, 4 treningi na siłowni.

 

▶ Pierwsza faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Druga faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Trzecia faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

▶ Czwarta faza - 2 treningi na siłowni, 1 na boisku

 

​* w tej ścieżce dostęp do siłowni jest konieczny. 

Kupując dostęp do platformy, 

otrzymujesz dostęp do wszystkich ścieżek!

Jesteś ciekawy, jak wygląda platforma od środka?

Poniżej możesz zobaczyć dwie lekcje dotyczące zmiany kierunku.

Poniżej znajdziesz dostęp do przykładowych treningów:

Przykładowy trening:

Przykładowy trening:

Ale to nie wszystko..

Inwestując w program dostajesz jeszcze więcej!

 

Moim celem jest przygotować Cię kompleksowo do zbudowania Twojej wytrzymałości, dlatego oprócz programu, który jest perełką na polskim rynku, przygotowałem dla Ciebie produkt, którego nigdzie indziej nie dostaniesz!


 

👉🏼 Poradnik dotyczący budowania wytrzymałości

 

Co w nim znajdziesz?

 

🚩 Jak budować wytrzymałość specyficzną dla piłkarza w okresie Pre-sezon? 

🚩 Jak indywidualizować pracę wytrzymałościową do wytrenowania?

 

Metody z których korzystamy:

 

 • Parkour mocy tlenowej z piłką (wideo)

 • Parkour mocy beztlenowej z piłką (wideo)

 • Długie interwały (rozpisane zakresy powtórzeń i serii na okres 4 tygodni)

 • Krótkie wahadełko (wideo)

 • Długie wahadełko (wideo)

 • Wahadełko specyficzne (wideo)

 • Krótkie interwały (rozpisane zakresy powtórzeń i serii na okres 4 tygodni)

 • Sprint w interwałach

 • RSA

 

🚩 Jak łączyć część wytrzymałościową z treningiem ukierunkowanym?

 

❗ Do każdego ćwiczenia dostępna jest wizualizacja (rysunek przedstawiający odległości ustawienia stożków, innych przyrządów)

Co otrzymasz, dołączając do szkolenia teraz?

⭐ dwie części programu PRESEZON

⭐ 3 moduły

⭐ 15 lekcji treningowych

⭐ 3 ścieżki treningowe

⭐ 24 treningi na boisku

⭐ 24 treningi na siłowni

⭐ poradnik dotyczący budowania wytrzymałości

⭐ wizualizacje do każdego ćwiczenia z poradnika

Czy jest inna droga ?

Oczywiście!

 

 • Współpraca z trenerem przygotowania motorycznego

jaki jest minus? → wysoki koszt zajęć

 • Samodzielne układanie treningu na podstawie filmików z social media

jaki jest minus? → filmiki są często słabej jakości, nie są poukładane w sposób tematyczny i dopasowany do aktualnego momentu w sezonie 

 • Praca nad motoryką w klubie 

jaki jest minus? → takie treningi są prowadzone rzadko, często “po łebkach”, bez ewidentnej skuteczności

Okres Presezon zakłada od 6 do 8 tygodni pracy. Z reguły wracamy do treningów w klubie i zostaje nam mniej miejsca na trening indywidualny. 

 

W tym miejscu świadomość odgrywa kluczową rolę.

 

❓ Jesteś świadomy, że trener klubowy nie jest w stanie poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, mając do ogarnięcia całą drużynę, aby wyciągnąć z Ciebie maksa? 

 

❓ Jesteś świadomy braku profesjonalizmu i spójności treningów w klubie?

 

👎🏼 W aspekcie motoryki nie pracujecie nad ulepszaniem poruszania się, nie rozwijacie wybuchowości, szybkości, nie dbacie o siłę bioder, prewencję urazów, stabilizację. 

 

👎🏼 W aspekcie technicznym masz za mało kontaktów z piłką oraz zero ćwiczeń, w których analizujecie ustawienie stopy, ciała. Nie pracujecie nad ulepszaniem przyjęć kierunkowych, prowadzeniem piłki i uczeniu się detali dających skuteczność w rywalizacji z przeciwnikiem. 

 

👎🏼 W aspekcie poznawczym, nie rozwijacie fundamentu obserwacji, nie podejmujecie decyzji na bazie obserwacji, aby tworzyć lepsze nawyki i trenować swoją intuicję.

🔽🔽🔽

 

W kolejnym kroku pojawia się fundament programowania, planowania, indywidualizacji, optymalizacji działań. Nie możesz zrobić za dużo, bo efektywność działań się zmniejsza i mogą prowadzić do kontuzji, zajechania układu nerwowego. 

Z kolei robiąc za mało tracisz możliwości. W okresie Presezon naszym zadaniem jest przeanalizować pracę wykonaną w Offseasonie i teraz zmniejszając jej objętość, wykonując mniej pracy, ale z lepszą jakością, osiągać więcej.

Paradoks, ale robiąc mniej, możesz wyciągnąć więcej, dodatkowo być cały czas gotowym do wykonania pracy w klubie. Jednostki mają się uzupełniać, dając Twojemu ciału jak najlepsze możliwie spójne bodźce.

Platforma Presezon ma zapewnić Ci różne ścieżki rozwoju, indywidualizujące pod Twoje słabsze strony i pracę w klubie.

Często wydajemy pieniądze na rzeczy zbędne, nie patrząc na to, co jest nam realnie potrzebne. Nie zastanawiamy się, czy kolejny T-shirt lub spodenki są nam potrzebne - po prostu kupujemy.

 

Nie patrzymy na to, żeby inwestować W SIEBIE!

 

Pamiętaj! To nie szata zdobi człowieka, a jego umiejętności!

 

Zainwestuj w to, czego NAPRAWDĘ POTRZEBUJESZ! 

❌ kolejny T-shirt lub spodenki 

❌ kolejne bardzo drogie korki 

❌ kolejne zachcianki, które możesz sobie odpuścić 

✅ platforma PRESEZON

✅ platforma PRESEZON

✅ platforma PRESEZON

Dlaczego powinieneś dołączyć do platformy PRESEZON jeszcze dzisiaj?

👉🏼 Przygotowania trwają kilka tygodni, więc im szybciej zaczniesz pracować, dbając o każdy detal wydajności motorycznej i piłkarskiego potencjału, tym lepszy progres osiągniesz. (więcej skuteczności)

 

👉🏼 Podczas przygotowań musisz się zabezpieczyć, aby nie doprowadzić do kontuzji, która może zaburzyć Twoje przygotowania. Platforma zapewni Ci takie zabezpieczenie,


👉🏼 Treningi z platformy dopełnią luki Twoich treningów klubowych, jednocześnie świetnie Cię do nich przygotowują.c 

 

Dzięki platformie każdy trening zmobilizuje Cię do wypracowania odpowiednich nawyków, które pomogą Ci w sezonie osiągnąć zamierzone wyniki.

Jak proces zadziałał u innych zawodników?

Dla kogo jest ta platforma ?

Dla piłkarza…

 

 • któremu brakuje procesu i planu na tydzień

Platforma PRESEZON da Ci narzędzia, z których możesz korzystać w ciągu tygodnia

 

 • który ma źle zaprogramowany trening 

Platforma PRESEZON da Ci profesjonalne treningi, specjalistyczne dla piłkarza

 

 • który ma problem z elastycznością, siłą mięśni i ruchomością stawów

Platforma PRESEZON przed każdym treningiem dba o Twoją mobilność, aby zmniejszyć ryzyko urazu, zwiększyć jakość techniczną poruszania się oraz nieprzewidywalność w dryblingu

 

 • który ma problem z mocą w dolnej części ciała

Platforma PRESEZON dba o sztywność Twojego stawu skokowego, abyś generował większą moc podczas przyspieszeń i zmian kierunku. Siła, którą zbudujesz z platformą nie zabije Twojej szybkości i zwinności, a sprawi że ją poprawisz

 

 • którego zwinność nie poprawia się 

Platforma PRESEZON dba o to, abyś uczył swoje ciało wykorzystywać potencjał przy reakcji i decyzjach. Dzięki temu wszystko, nad czym pracujesz, przełożysz na mecz (rywalizację) - nie tylko w warunkach zamkniętych na siłowni czy treningu na boisku

Kto nie skorzysta z mojej platformy?

 • bramkarze
  Ta pozycja na polu boiska wymaga innej formy treningu, dlatego bramkarze (jako jedyni na boisku) nie skorzystają inwestując w mój program

 • Jakiego sprzętu będę potrzebował do realizowania programu ?
  Do tego programu sprzęt jest tylko dodatkiem. Do wyznaczania torów możesz skorzystać z niskich stożków, grzybków, znaczników, kamieni, butelek (tylko kreatywność Cię ogranicza). Najważniejszym przyrządem, którego potrzebujesz jest STATYW - to na niego umieszczasz telefon z narzędziem do skanowania, aby pracować nad fundamentalnymi aspektami - SKANOWANIE PRZEZ RAMIĘ, PODNOSZENIE WZROKU DO GÓRY. 👀 ☀️ Narzędzie do skanowania dostajesz za darmo programu.
 • Czy dzięki programowi poprawię również swoją technikę?
  Oczywiście, wszystkie moje programy są nastawione na poprawę techniki. Dodatkowo program uczy Cię koordynować skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry z prowadzeniem piłki, czyli rozwija umiejętności których potrzebujesz aby ta technika prowadzenia piłki była skutecznie wykorzystywana w meczu pod presją
 • Czy jeżeli gram na pozycji obronnej, czy również skorzystam z tego programu?
  Tak, coraz częściej obserwuje się zawodników ze środka obrony świetnie wyszkolonych technicznie, z umiejętnością wyprowadzania piłki i obserwacji tego co się dzieje przed nim. Obrońca częściej obserwuje, co się dzieje przed nim, ale są też momenty, kiedy musi obserwować, co się dzieje za nim, aby podjąć skuteczną decyzję. W programie są rozwijane aspekty obserwacji zarówno tego, co dzieje się z przodu, jak i tego, co dzieje się za nami, więc w zasadzie każda pozycja może skorzystać. Piłka coraz bardziej zmierza w kierunku wszechstronności. Możliwe, że już niebawem nie będzie pozycji więc zawodnik, musi być gotowy poradzić sobie, w każdym sektorze na boisku, a do tego potrzebuje umieć obserwować, podejmować na tej podstawie skuteczne decyzje.
 • Czy mogę korzystać z programu na telefonie?
  Tak, każdy program został dostosowany pod smartfony.
 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?
  Dostęp do programu i materiałów, treningów jest dożywotni.
 • Czy program poprawi moją wydajność motoryczną?
  Tak poprawi, ale program nie jest ukierunkowany pod aspekty motoryki (do tego służą moje platformy). Znajdziemy w nim pracę nad mobilnością, mechaniką poruszania się, ale główną uwagę poświęcamy Twojemu piłkarskiemu potencjałowi, wydajność motoryczna to jakieś 10/15% jednak jest to wystarczające aby zwiększyć szybkość, efektywność zmian kierunku, przyspieszeń w trakcie prowadzenia, dryblingu ale też w ruchach bez piłki.
 • Czy mogę trenować z programem mając treningi w klubie?
  Tak, wsparcie mailowe które otrzymasz pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj treningu, czas jego trwania, ilość ćwiczeń aby był dopasowany do okresu, Twoich treningów w klubie.
 • Po jakim czasie od zamówienia otrzymam program ?
  W zależności od wyboru metody płatności. Tpay / Blik / Karta kredytowa / Paypal ➡️ natychmiast po opłaceniu zamówienia. Przelew tradycyjny ➡️ w zależności od dnia zaksięgowania, które jest zależne od Twojego banku (możesz przyspieszyć proces realizacji zamówienia, wysyłając potwierdzenie przelewu na mojego maila: majermajer275@gmail.com).

Jaki jest więc wartość platformy PRESEZON?

⭐ dwie części programu PRESEZON

⭐ 3 moduły

⭐ 15 lekcji treningowych

⭐ 3 ścieżki treningowe

⭐ 24 treningi na boisku

⭐ 24 treningi na siłowni

⭐ poradnik dotyczący budowania wytrzymałości

⭐ wizualizacje do każdego ćwiczenia z poradnika

za jedyne 139.99 zł