top of page

Rozwiń umiejętności, które zapewnią Ci spokój, odwagę w podejmowaniu decyzji pod presją i zacznij skutecznie wykorzystywać  technikę i motorykę w rywalizacji. 

PROGRAM OBSERWACJA 2.0

belka kupisz wygodnie.png

Mam dla Ciebie plan treningowy, który w PROSTY sposób ZBUDUJE w Tobie umiejętności obserwacji.

 

Ulepszy jakość i ilość skanowania przez ramię, podnoszenia wzroku do góry, wraz z poprawą Twojej techniki użytkowej oraz szybkości reakcji, abyś stał się pewniejszy i skuteczniejszy w grze pod presją.

Program w liczbach:

⭐️ 20 treningów rozwijających Twoją technikę użytkową skoordynowaną z obserwacją, szybkością reakcji, nawykami ochrony piłki oraz ruchem bez piłki. 

⭐️ 10 lekcji dotyczących psychologi, inteligencji, obserwacji, poruszania się bez piłki w piłce nożnej. 

⭐️ 5 rodzajów narzędzia do skanowania które pozwolą Ci imitować przeciwnika w treningu.

🎁 Bonus #1 - Dostęp do platformy treningowej z dodatkowymi ćwiczeniami, do wykorzystania z partnerem. 

Rozwój techniki z podnoszeniem wzroku do góry, obracaniem głowy przez ramię jest kluczowy dla skuteczności Twoich decyzji w meczach.

 

Przykładowo, aby wykonać skuteczne przyjęcie kierunkowe omijające pressing przeciwnika musisz najpierw ocenić wzrokiem - czy przeciwnik Cię pressuje? W jakiej jest odległości? Po której jest stronie?

 

Do tego potrzebujesz umieć koordynować obracanie głowy przez ramie (skanowanie) i odrywanie wzroku od piłki (podnoszenie wzroku do góry) wraz z techniką przyjęcia, podania, strzału, przerzutu, prowadzenia piłki, dryblingu. 

 

Tego nauczysz, wykonując treningi z programu obserwacja 2.0.

 

Jednak to nie wszystko, podczas podejmowania decyzji pod presją czasu, przestrzeni, przeciwnika, aby być skutecznym musisz umieć również to co zobaczyłeś przełożyć na szybką reakcję do wykonania właściwego ruchu. 

 

Przykładowo, wyszedłeś do gry i po skanowaniu przez ramię, zobaczyleś że za Tobą jest wolna przestrzeń, szybkość reakcji pozwala Ci to co zobaczyłeś, przełożyć w przyjęcie ofensywne i szybkie zaatakowanie tej wolnej przestrzeni. 

Zyskujesz ułamki sekund, które decydują o tym czy wykorzystasz tę przestrzeń do kluczowego podania, asysty, bramki. 

Do tego wszystkiego dochodzi Twoja umiejętność wykorzystywania ręki, ciała podczas ochrony piłki, aby tracić jak najmniej piłek podczas kontrolowania jej w meczu, gdy przestrzeń jest ograniczona przez przeciwnika. 

I to co robisz, kiedy nie masz piłki, aby ją otrzymać. Czyli jaka jest Twoja umiejętność poruszania się pomiędzy liniami, czy umiesz tworzyć sobie przestrzeń ruchami bez piłki.. 

To wszystko jest kluczowe dla Twojej skuteczności w grze pod presją (w meczach, gdy rywalizujesz) i masz szansę to opanować wraz z programem obserwacja 2.0. 

Dodatkowo e-book dołączony do programu zawiera lekcję które uświadomią Ci znaczenie wszystkich nawyków skuteczności, tajników związanych z zarządzaniem Twoją psychiką oraz nauczy Cię analizować najlepszych, abyś przekładał ich zachowania na swoją grę. 

 

Narzędzia do skanowania pozwalają Ci pracować, nad wszystkimi detalami skuteczności indywidualnie wymuszając na Tobie obserwacje i szybkość reakcji, czyli dwa kluczowe aspekty dla szybkości, skuteczności Twoich decyzji.

 

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do ponad 20 ćwiczeń z partnerem, które będą świetną progresją Twojej pracy indywidualnej, umacniając Twoje zbudowane nawyki, wnosząc Twoją decyzyjność na jeszcze wyższy poziom. 

Rywalizacja w piłce nożnej wymusza na Tobie sztukę koordynacji wysokiej jakości obserwacji, szybkości reakcji, techniki, motoryki, nawyków ochrony piłki więc zacznij w końcu przygotowywać się do wymagań rywalizacji i zbuduj swoją pewność siebie i dumę pod świetnych meczach. 

Kotwica 2

OMAWIANE TEMATY W E-BOOKU:

Lekcja 1. ŚWIADOMOŚĆ DECYZJI: Proces od nawyku do instynktu

Lekcja 2. NAWYKI: Jak zbudować skuteczne nawyki i jaki mają wpływ na nasze życie i grę na boisku?

Lekcja 3. OBSERWACJA: Co to jest i dlaczego jest fundamentem wszystkich działań na boisku?

Lekcja 4. RUCH BEZ PIŁKI: Jak poruszać się bez piłki, by ułatwić sobie grę?

Lekcja 5. DOBRANIE OBJĘTOŚCI I INTENSYWNOŚCI TRENINGÓW: Jak wdrożyć trening obserwacji do swojej rutyny treningowej niezależnie od tego, w jakim okresie teraz jesteś.

Lekcja 6. JAK ŁĄCZYĆ BUDOWANIE SZYBKOŚCI/WYTRZYMAŁOŚCI Z TRENINGAMI OBSERWACJI: Jak łączyć trening obserwacji i techniki z pracą nad innymi elementami?

Lekcja 7. INTELIGENCJA I WIEDZA TAKTYCZNA: Czym są i jak rozwijać je w kontekście podejmowania skuteczniejszych decyzji?

Lekcja 8. WIDZENIE PERYFERYJNE: Co to jest i jak z niego korzystać?

Lekcja 9. MIKROOBSERWACJA: Co to jest i dlaczego jest tak ważna?

Lekcja 10. ANALIZA TAKTYCZNA I JEJ WPŁYW NA ROZWÓJ INTELIGENCJI: Dowiesz się, jak uczyć się na sukcesach i błędach swoich oraz nauczysz się analizować najlepszych, aby wyciągać z nich najlepsze zachowania dla siebie.

 

ETAPY TRENINGÓW:

I ETAP: 5 treningów składających się z rozgrzewki, części motoryczno - kognitywnej, części techniczno - poznawczej, części techniczno decyzyjnej.

II ETAP: 5 treningów składających się z rozgrzewki, części motoryczno - kognitywnej, części techniczno - poznawczej, części techniczno decyzyjnej.

III ETAP: 5 treningów składających się z rozgrzewki, części motoryczno - kognitywnej, części techniczno - poznawczej, części techniczno decyzyjnej - będące progresją poprzednich etapów.

IV ETAP:  5 treningów składających się z rozgrzewki, części motoryczno - kognitywnej, części techniczno - poznawczej, części techniczno decyzyjnej - będące progresją poprzednich etapów.

KLUCZOWE KORZYŚCI:

✔️ Otrzymasz plan treningów (techniki i obserwacji) indywidualnych z których możesz korzystać w dowolnym okresie, uwalniający Cię z poczucia zakłopotania czy nieumiejętnego planowania treningów, które przynoszą brak efektów w rywalizacji. Zaczniesz trenować z poczuciem sensu,  a wyniki napędzą Twoją determinacje. 

✔️ Nauczysz się obserwować (odrywać wzrok od piłki, skanować przez ramię) w trakcie poruszania się bez piłki, przed przyjęciem, strzałem, w trakcie prowadzenia piłki, podczas dryblowania dzięki czemu podczas gry będziesz podejmował skuteczne decyzje, czując spokój i pewność siebie. 

✔️ Poprawisz jakość i ilość obserwacji w trakcie gry bez piłki oraz z piłką, dzięki temu będziesz widział lepiej, więcej, łatwiej zapamiętując ustawienie przeciwnika, partnera, tego gdzie jest wolna przestrzeń, a to onzacza że zwiększysz szybkość, ilość skutecznych decyzji. 

✔️ Poprawisz grę bez piłki, ucząc się wykonywać ruchy które gubią przeciwnika w trakcie rywalizacji dzięki czemu będziesz tworzył sobie więcej przestrzeni do obserwacji, przyjęcia, oddania strzału, dryblingu. To sprawi, że będziesz miał więcej czasu na podjęcie decyzji, więcej możliwości rozegrania akcji czy więcej sytuacji na zaliczenie asysty, zdobycie bramki w ofensywie. 

 

✔️ Rozwiniesz jakość techniczną w przyjęciach, podaniach, prowadzeniu piłki, strzałach. Twoja ogólna kontrola nad piłką się poprawi, dzięki czemu Twoje kontakty z piłką podczas gry będą czystsze, precyzyjniejsze, a ty z każdym kontaktem podświadomie będziesz czuł pewność siebie, a po meczu poczucie własnej wartości. 

✔️ Poprawisz szybkość reakcji, dzięki temu w meczu zyskasz ułamki sekund, niwelując ilość decyzji niewykorzystujących przestrzeni, błędów przeciwnika i będziesz podejmował szybkie odważne decyzje, nie tylko podczas działań technicznych, ale również podczas przyspieszenia, czy zmiany kierunku. 

 

✔️ Zbudujesz, umocnisz nawyki ochrony piłki dzięki czemu w meczu ciężko będzie odebrać Ci piłkę, gdy jesteś w jej posiadaniu. Staniesz się zawodnikiem, który gra bez straty, ponieważ będziesz wykorzystywał swoje części ciała do skutecznego utrzymania piłki. 

✔️ Rozwiniesz koordynację i zwinność dzięki którym zwiększysz precyzję techniki, efektywniejsze poruszanie się bez piłki i z piłką, tracąc mniej energii podczas ruchów w meczu. Poprawisz równowagę podczas zmian kierunku, zwiększając efektywność poruszania się podczas reagowania w rywalizacji. 

✔️ Wzmocnisz umiejętność koncentracji dzięki czemu w meczu szybciej wejdziesz w stan ,,flow", czystość umysłu która pozwoli Ci na zwiększenie szybkości, skuteczności decyzji. Zachowasz wysoki poziom wydajności ogólnej która pozwoli Ci wykonywać skuteczne ruchy bez myślenia. Zablokujesz wszystkie zewnętrzne czynniki (trybuny) i skupisz się wyłącznie na grze, nie dając się ponieść presji podczas podejmowania decyzji. 

✔️ Nauczysz się nowych przyjęć i rozwiniesz kreatywność w każdym aspekcie techniki, dzięki czemu będziesz bardziej nieprzewidywalny i zwiększysz ilość kluczowych podań, wygranych pojedynków 1vs1.  

✔️ Zwiększysz swoją wiedzę taktyczną dzięki czemu w meczu będziesz grał inteligentnie, zachowując spokój umysłu, podejmując efektywne decyzje dla zespołu, wygranej, swoich wyników. 

Wszystkie korzyści pozwalają Ci kontrolować grę (przeciwnika, piłkę, przestrzeń, partnerów) aby zachować pewność, spokój, a kiedy trzeba to wykorzystać szybkość reakcji do podjęcia skutecznej decyzji. 

⭐️ Oprócz 20 jakościowych treningów dbających o każdy detal przygotowania do rywalizacji, 10 lekcji zgłębiający Twoją wiedzą dotyczą inteligencji, otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie możesz zadawać konkretne pytania dotyczące Twojego potencjału mi i innym ambitnym zawodnika, którzy są w trakcie tej samej drogi na wyższy poziom co ty. 

Moim celem jest przygotować Cię kompleksowo do tego, abyś umiał przenieść swoje umiejętności z treningu na mecz, dlatego dodatkowo dołączasz do ścieżki mailowej, która będzie prowadziła Cię krok po kroku przez cały plan, wyjaśni Ci wszystkie szczegóły dotyczące jak najefektywniejszego wykorzystania programu. 

⭐️ Otrzymasz w nich inspirację, przykłady, najlepszych, wiedzę rozwijającą Twoją inteligencję emocjonalną, filmy edukacyjne. 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PROGRAM OBSERWACJA 2.0?

Chcesz szybciej i płynniej przejść do seniorskiej piłki, zwrócić uwagę na siebie lepszych klubów czy tych z wyższej ligi? Chcesz poprawić skuteczność w grze, grać bez zawahań i udowadniać swoją jakość podczas meczu ?

Musisz wyróżniać się spokojem, inteligencją, pewnością siebie, skutecznością, nie tracić głupio piłki.

Do tego prowadzi Cię rozwój obserwacji.

Zerwij raz na zawsze z lękiem przed wychodzeniem do gry, paraliżem w podejmowaniu decyzji przy pressingu przeciwnika z przodu czy będącego za Twoimi plecami, podczas meczu.

Przejmij kontrole wzrokiem nad przestrzenią, przeciwnikami aby podejmować skuteczne decyzje na podstawie tego co zobaczyłeś.

Naucz się koordynować obserwacje z jakością techniczną i skończ z nawykami które prowadzą do nieskutecznych decyzji podczas presji czasu, przestrzeni, przeciwnika.

Obawiasz się, że nie uda Ci się wejść na wyższy poziom, dostać do lepszego klubu, posiadać ogromnego poczucia własnej wartości, grać z pełnym przekonaniem, podczas gdy przychodzi presja związana z rywalizacją?

Stanie się tak tylko wtedy, kiedy zostawisz swój rozwój na pastwę genów, losu, słabej jakości treningów indywidualnych i klubowych.  Program obserwacja 2.0 to jedyny program w Polsce rozwijający fundamenty skuteczności piłkarskiej.

Treningi w nim wyróżniają się na tle ćwiczeń z internetu tym, że przygotowują Cię do tego co spotka Cię wymagań rywalizacji, gdzie stale musisz obserwować przestrzeń, przeciwników, partnerów, szybko reagować, nawet jeżeli nie masz możliwości trenować z partnerem. 

Z programem osiągniesz efekty w tym co ma realny wpływ na to jaki potencjał ukazujesz pod presją, a to oznacza, że wreszcie przełożysz swoje efekty z treningu na mecz.

Większość ćwiczeń, planów które przedstawia się w internecie, są ukierunkowane na rozwój techniki i nawyku patrzenia ciągle na piłkę - wybór takiego rozwiązania sprawia, że tworzysz nawyk który nie pozwala Ci podejmować szybkich i skutecznych decyzji.

Nie pozwala Ci na przewidywanie, koncentracje oraz zaburza równowagę emocjonalną - prowadzi do braku pewności, spokoju, luzu, presji, napięcia które rujnuje Twoje wyniki. 

 

Skończ raz na zawsze z wyrabianiem nawyków prowadzących do tylu konsekwencji, które marnują, niszczą Twój potencjał.

Przestań marnować czas na nieefektywny rozwój, przestań marnować szanse do rozwoju czy pokazania swojej jakości, które stwarza Ci rywalizacja.

Zacznij trenować wraz z programem obserwacja 2.0, aby kontrolować wzrokiem wszystko co pozwala Ci być pewnym, spokojnym, szybko reagującym i skutecznym graczem pod naciskiem presji ze strony rywala, ograniczonej przestrzeni.

Zachowuj spokój, przyjmuj ofensywnie, gdy WIDZISZ wolną przestrzeń zostawioną przez przeciwnika czy podczas gdy dryblujesz i wymuszasz określone ruchy na obrońcy, kontrolując je wzrokiem i wykorzystując na własną korzyść wygrania pojedynku.

Podejmuj odpowiednie, szybkie, adekwatne do sytuacji decyzje i stań się kreatywnym, inteligentnym graczem, grającym z pełnym przekonaniem o swojej wartości.

 

W programie otrzymujesz wszystkie informacje jakich potrzebujesz w dziedzinie treningu obserwacji i techniki na bazie analizy najlepszych piłkarzy na świecie w PROSTEJ i ZROZUMIAŁEJ formie.

Nie musisz się niczym martwić. Otrzymasz plan treningowy, który w PROSTY sposób wprowadzi wszystko w twoją rutynę treningową. Niezależnie od momentu sezonu czy okresu w jakim teraz jesteś.

Staniesz się skuteczny i pewny siebie. Zyskasz swobodę, spokój w grze pod presją. 

To jedyny program online w Polsce o tej tematyce. 

 

Jak to wygląda?

🏆 Trenujesz z planem programu obserwacja 2.0 → w trakcie ,rozwijasz wiedzę taktyczną, emocjonalną → przekładasz to JAK trenujesz na to, JAK grasz w meczu → jesteś pewny siebie, skuteczny i zaczynasz osiągać skuteczność, wyniki (kluczowe podania, asysty, bramki) → zwracasz na siebie uwagę ludzi którzy mogą zabrać Cię na wyższy poziom → zdobywasz doświadczenia które pozwalają Ci się uczyć szybciej od innych. 

OD CZEGO TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Etap w którym dowiedziałem się o obserwacji, był dla mnie przełomowy.

 

Nie każdy wie, ale grając w okręgówce (w Nysie) po roku pracy nad sobą, byłem na testach w Śląsku II Wrocław i tam pierwszy raz trener zwrócił mi uwagę na ten element.

 

Śmieszne było to, że ja wtedy na poziomie okręgówki, często podejmowałem złe decyzje o obrocie wprost na przeciwnika, czy zastanawiając się dopiero po przyjęciu co zrobić z piłką, przez co moje decyzje były podejmowane zbyt długo lub miałem paraliż przy ich podejmowaniu i traciłem piłkę.

 

Później pojawiał się lek przed tym żeby brać piłkę na siebie, bo przecież co powiedzą, jak znów stracę. Pewność siebie z minuty na minutę spadała, a ja byłem wyłączony z rywalizacji, ciągle myśląc o jednym błędzie.

 

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to kwestia braku nawyku i jakości obserwacji  (podnoszenia wzroku do góry i skanowania przez ramie).

 

I właśnie wracając do tych testów, jak mieliśmy jakieś ćwiczenia podaniowe, strzeleckie, schematy - ani trochę tam nie odstawałem. Gdy dochodziło do gierki, przepaść.

W schemacie byłem świetny, ale miałem ogromne problemy w rywalizacji, mimo że już byłem po roku mocnego treningu indywidualnego. No właśnie, ale w którym mój wzrok był ciągle skierowany na piłkę. 

 

Wpadałem prosto na przeciwnika (nawyki z okręgówki) miałem problem z szybką grą, a wtedy w Śląsku mimo że to była IV liga to było kilku zawodników odbijających się o Ekstraklasie, a może nawet teraz tam grają, wiec zostałem zweryfikowany i podziękowano mi.

 

Wróciłem do Nysy i po jakimś czasie przeskoczyło mi w głowie.. Zacząłem studiować mecze, historie najlepszych zawodników na świecie i nagle zobaczyłem że na najwyższym poziomie każdy obserwuje.

Często spotkałem się z tym że wielu graczy, którzy są uważani za najlepszych w obserwacji, dzieli tę samą historię. Powiedziano im o tym lub odkryli, że to było ważne w naprawdę młodym wieku, a kiedy zaczynasz wcześnie, masz przewagę nad innymi, którzy tej świadomości nie mają..

Mi niestety nikt o tym nie powiedział w młodym wieku, dlatego nie pozwolę aby ktoś, kto posiada ambicje do rozwoju samego siebie również, zmarnował swój złoty czas rozwoju i dlatego chcę Ci pomóc. 

Na początku zacząłem od obracania głowy podczas ćwiczeń technicznych i rozliczałem się w treningach klubowych z szybkiego obrotu głowy. Wydawało mi się to bardzo łatwe, ale nie zastanowiłem się nad tym, że przecież ten obrót głowy ma służyć do rozpoznawania informacji.

Przeciwnik, partner, wolna przestrzeń - więc skoro ja obracam głowę tak szybko, że obraz jest zamazany, to w jaki sposób mam w swojej głowie zostawić stopklatkę tego co zobaczyłem aby to wykorzystać do podjęcia decyzji?

 

Muszę obserwować szybko, ale też na chwile ten wzrok zatrzymać. Trafiłem na trenera online który pokazywał, jak pracuje z wykorzystaniem ciągu liczb i kolorów nad tymi nawykami i zacząłem się rozwijać w tym kierunku. Sam, stworzyłem takie narzędzie i zacząłem trenować, rozwijając nawyk obserwacji. 

 

Dopiero wtedy praca nad obserwacją może Ci zacząć przynosić pierwsze efekty. Jeżeli czujesz, że mimo wdrożenia nawyku obserwacji w ćwiczeniach nie przekłada się to na twoją decyzyjność, musisz na sobie w treningu wymusić realne spojrzenie za siebie.

 

Do tego posłuży Ci narzędzie do skanowania z programu obserwacja 2.0. Jest to unikalny sposób treningu, który wyróżnia się spośród setki ćwiczeń, które widzisz w internecie tym że treningi przyczynią się do poprawy skuteczności Twoich decyzji pod presją, a nie stawania się lepszym na pachołkach... 

 

Z roku na rok moja gra się poprawiała, ale zmiana nawyków wyrabianych przez 15 lat nie jest łatwa, wiec był to żmudny etap, początki były tragiczne. 

 

Jednak miałem ambicje i determinację, aby mimo wybierania niewłaściwych momentów do obserwacji w treningu klubowym, stale próbować i się nie poddawać. 

 

Mijały miesiące, progres stawał się bardziej widoczny i moja gra stawała się dużo bardziej inteligentna, decyzje były skuteczniejsze i szybsze.

 

Około pół roku potrzebowałem aby wypracować naturalny nawyk i poczułem że plan który stworzyłem, jest skuteczny, więc postanowiłem podzielić się tym odkryciem z innymi, którzy mogą mieć te same problemy co ja.

Wtedy powstał program obserwacja 1.0, który zawierał ćwiczenia pod technikę podczas których zadaniem osoby ćwiczącej było skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry i mówienie na głos zobaczonych liczb na narzędziu do skanowania. 

Dodatkowo pojawiły się w nim moje analizy obserwacji najlepszych na świecie z każdej pozycji oraz wiedza na temat rozumienia gry którą pozyskałem ze szkolenia grupy trenerów Deductor. 

Jednak na tym nie zakończył się etap zdobywania wiedzy, jako że czułem progres dzięki pracy nad obserwacją i czułem też że przez lata było to zaniedbywane to wiedziałem że jeszcze sporo mogę nadrobić. 

Czułem że zmarnowałem wiele złotego czasu rozwoju na trening z głową w dole. To jest ważny czynnik, dla którego tworzę, aby każdy młodzieńcze lata przeszedł, będąc świadomym konsekwencji swoich decyzji, braku jakości treningu.

 

Mi brakowało tej zachęty inspiracji, mentora i większość nastoletniego czasu poświęcałem na jakieś głupoty i trafiłem ostatecznie do okręgówki. Byłem blisko końca gry w piłkę, trening kulturystyczny stworzył ze mnie klocka bez dynamiki i miałem wtedy chyba najniższy możliwy poziom obserwacji.

Wyobraźcie sobie jak to, wpłynęło na moją grę i życie, czułem się bezwartościowy, nie czułem radości z gry w piłkę i tak naprawdę straciłem wszystkie marzenia z nią związane. 

 

Z kolei jak mogliście już przeczytać wyżej, gdy zyskałem ambicję to znowu, brakowało mi wiedzy, zacząłem trenować ciężko i dużo, ale niewłaściwie. Właśnie ten czas nauczył MNIE, że JAKOŚĆ zawsze przebije ILOŚĆ.

No właśnie, więc przechodząc do JAKOŚCI.. 

Moja chęć rozwoju nie zatrzymała się na rozwoju nawyku. Już w programie obserwacja 1.0 umieściłem pierwsze ćwiczenia na rozwijanie szybkości reakcji, a także podstawową wiedzę na temat inteligencji w piłce, prezentacji zachowań najlepszych z każdej pozycji, ale to był dopiero początek mojej świadomości. 

 

Widząc jak z miesiąca na miesiąc rośnie mój poziom piłkarski dzięki dodaniu rozwoju obserwacji czułem ogromną ekscytacje pozyskiwaniem wiedzy na temat tego aspektu i miałem świadomość że jeszcze jest mnóstwo rzeczy, o których nie wiem.

Wiedziałem, że obserwacja to był mój słaby punkt, a zrozumiałem, że fundamentalny dla skuteczności pod presją, więc szukałem sposobów na to, jak zwiększyć jakość i częstotliwość (ilość) obserwacji. 

 

Jak lepiej koordynować ją w działania techniczne z piłką, jak wnieść na wyższy poziom wiedzę taktyczną i czym jest inteligencja piłkarska oraz emocjonalna, oraz jaki wpływ ma obserwacja, szybkość reakcji na psychikę.

 

Codziennie szukałem odpowiedzi na te pytania. Studiowałem ten element i testowałem nowe sposoby treningu, a co najważniejsze doświadczałem w rywalizacji gry z tym aspektem, więc mogłem wyciągać świetne wnioski, które pozwalały mi spojrzeć na obserwację z punktu praktycznego, a nie tylko teorii. 

Niestety aby wdrożyć to wszystko w nowy plan nie starczyło czasu, zatrzymała mnie operacja biodra, która wyniknęła między innymi z bezmyślnego trenowania oraz braku dbania o mobilność w treningu motorycznym. 

Gdy zyskałem ambicję to, chciałem nadrobić stracony czas i niestety trenowałem za dużo, przez co często w meczu czułem się zmęczony. (nie dość, że mój trening nie dbał o obserwację to jeszcze robiłem tych treningów dużo)

 

Nadmierna intensywność wysiłku, trening na sztucznej murawie przeciążały moje biodra, a przy tym brakowało mi elastyczności, siły w nich, przez co stawy były nieruchome i wyniszczane. 

 

Operacja uświadomiła mi rolę mobilności, jakości i dbania o przygotowanie motoryczne, ale przede wszystkim to, żeby dopasowywać pracę do okresu, w jakim się znajduje.

 

Przy zrozumieniu tego, że obserwacja jest kluczowym czynnikiem wpływającym na pewność i skuteczność w grze to, jest to kolejny czynnik, który może powodować, że mimo rozwoju tego aspektu nie będziesz czuł efektów w rywalizacji po prostu ze zwykłego zmęczenia.

Chora ambicja jest czynnikiem, który wyniszcza Twój potencjał. Nakierowanie ambicji na JAKOŚĆ PRACY uwalnia Twój potencjał w rywalizacji.

 

Wracając do historii, w trakcie rehabilitacji, pomiędzy ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, zmianami opatrunków, zastrzykami spędzałem czas na zdobywaniu wiedzy z zakresu inteligencji, obserwacji wiedzy taktycznej, szybkości reakcji, analizach gry najlepszych i dodatkowo stosowałem trening life kinetik.

 

Miałem wtedy mnóstwo czasu, aby poświęcić się tworzeniu programu obserwacja 2.0.

 

Przez ten czas zrozumiałem, że nie chodzi tylko o nawyk, a trzeba się uczyć również szybciej reagować do odpowiedniego działania technicznego (przyjęcia, dryblingu) na bazie tego co zobaczyłem wzrokiem. (odległość przeciwnika, jego ruch, wolna przestrzeń którą zostawia)

 

Zrozumiałem także rolę ochrony piłki ciałem i ręką. Uświadamiając sobie że w bardzo małym stopniu z tego korzystałem, a przecież każdy ma ciało i ręce, więc głupotą jest, sobie nimi pomagać, aby zyskiwać większą skuteczność ochrony piłki.

 

Zainteresowałem się tematem budowania nawyków, w tym czasie powstawały kolejne narzędzia do obserwacji, które pozwalały pracować nad szybkością reakcji strzałki w lewo i w prawo, kolory do reakcji znikające kwadraciki.

 

Treningi zacząłem nagrywać wraz z moim bratem, który przeszedł dwa pierwsze ułożone przeze mnie etapy, a ja dokończyłem nagrywać 3 i 4 etap programu obserwacja 2 0, już w trakcie powrotu do gry.

 

Mimo ponad 5 miesiącach rozłąki od piłki, gdy wróciłem do treningów, czułem, że jestem lepszy niż przed operacją pod każdym względem. Następnie, zacząłem zauważać mnóstwo zależności w meczu, jeżeli chodzi o kluczowe podania, asysty, skuteczność w pojedynkach 1vs1. 

 

W ciągu roku osiągnąłem lepsze rezultaty w postaci liczb w sezonie, ale co najważniejsze samej gry niż przez te 2, 3 lata złego rozwoju.

Teraz mam okazję rozwijać intensywność obserwacji myślenia, grając z lepszymi zawodnikami, którzy w większości mają ze sobą przyszłość gry w najwyższych ligach w Polsce. Jednak tu nie chodzi o mnie w tym wszystkim.

 

Ja naprawdę zaczynałem od najniższego możliwego poziomu wyżej wymienionych aspektów i cieszę się, że mogłem to testować na sobie, ale mam mnóstwo potwierdzeń od innych zawodników, którzy mi również zaufali pracując z tym programem.

 

Mam przekonanie, jaką to przewagę daje w grze, dlatego powinno stać się fundamentem twojego rozwoju. Pomyśl, co możesz zyskać, osiągając, zaczynając z wyższego poziomu obserwacji niż ja.

 

Tym bardziej, jeżeli jesteś teraz w wieku nastoletnim, prawdopodobnie szybciej się uczysz, nie przesiąkłeś jeszcze pewnymi złymi nawykami w takim stopniu, aby zmiana trwała latami, jak na przykład u mnie i nie masz  zamiaru się poddać jak ja na chwilę, gdy chciałem kończyć grać w ten piękny sport na rzecz Street Workoutu. 

 

Przed tobą naprawdę wiele wspaniałych korzyści i wygranych na boisku. Nakieruj ambicję na jakość pracy, wykorzystując do tego program obserwacja 2.0.

 

Nie zawiedź tego małego chłopaka, który ma marzenia, a nawet jeżeli teraz jesteś starszy, to zobacz, jak wiele jeszcze możesz zmienić.

 

Nawet jeżeli miałbyś się posunąć tylko o kilka lig do przodu, to naprawdę warto dla własnej dumy i szczęścia, jakie daje poprawa swoich umiejętności, zdobywanie skuteczniejszych nawyków, a także poprawa wyników sportowych.

 

Chciałbym abyś zrozumiał, że obserwacja, szybkość reakcji jest fundamentem wszystkiego co robisz na boiskuCały czas, masz szanse, piać się wyżej, jeżeli naprawdę zadbasz o to aby JAKOŚĆ Twojego treningu była na wysokim poziomie.

 

Dbała o każdy detal przygotowania, który wpływa na Twoją skuteczność w grze i ja na tych wartościach od lat buduje swoje programy i zbudowałem program obserwacja 2.0, kliknij przycisk i tworzymy z Ciebie skuteczniejszego gracza, który uczy się w jednej grze tyle co inni w parę miesięcy.

Główny powód, dla którego zawodnicy z Polski, odstają od zawodników z Zachodu:

W Polsce NIE TRENUJEMY MNIEJ. Statystki przebiegniętych km często również przebijają niektóre z lig TOP 5. 

Jednak to nie w tym leży u nas największy problem. 

 

Szybkość podejmowania decyzji, obserwacja i inteligencja (wiedza taktyczna) robi różnice.

 

Co daje technicznie dobre przyjęcie, jeżeli Twój pierwszy kontakt wprowadza Cię prosto na przeciwnika?

Co daje ilość przebiegniętych km, jeżeli pokonujemy je bezmyślnie?

 

“Możesz być najlepszy pod względem techniki, fizyczności, jednak gdy podejmujesz niewłaściwe decyzje, nie staniesz się świetnym piłkarzem”.

W tym momencie warto przejść do badań, które uświadomią Ci jak możesz poprawić skuteczność każdego elementu piłkarskiego dzięki obserwacji:

W badaniach Giera Jordeta głównym zbieranym wskaźnikiem są skany na sekundę lub „częstotliwość skanowania”. W ciągu ostatnich dwóch dekad zebrał dane dotyczące 250 profesjonalnych graczy i 200 elitarnych młodych graczy na temat tego, ile razy skanowali w ciągu dziesięciu sekund przed otrzymaniem podania.

 

Wśród graczy o najwyższych wynikach w zestawie danych znaleźli się Xavi (0,83 skanów/sekundę), Cesc Fábregas (0,76 skanów/sekundę), Ilkay Gündoğan (0,66 skanów/sekundę) i Frank Lampard (0,62 skanów/sekundę).

 

Jak wygląda skanowanie na najwyższym poziomie? Zobacz wideo Joshuy Kimmicha z Bayernu Monachium:

 
 

Według badań obserwacja:

✔️ Stwarza Ci więcej możliwości rozegrana akcji.

✔️ Zwiększa skuteczność podań, przyjęć i szybkość podjęcia decyzji o nich. 

✔️ Zwiększa prawdopodobieństwo Twojego obrotu z piłką w kierunku ofensywnym, co stwarza Ci częstsze możliwości zaliczenia asysty, kluczowego podania, bramki.

✔️ Wpływa na Twoją równowagę emocjonalną - skanujesz, podnosisz wzrok do góry, kontrolujesz wydarzenia boiskowe, czujesz spokój, pewność siebie. 

To nie twoja wina, że w treningu klubowym nie przykuwali uwagi do obserwacji, szybkości reakcji. 

 

Teraz masz szansę na wzięcie sprawy w swoje ręce.

 

I wierzę, że nie zmarnujesz tej okazji. Kliknij przycisk na dole i uwidocznij swoje unikalne umiejętności technincze i motoryczne pod presją, w rywalizacji. 

 
 

OD CZEGO ZALEŻY SKUTECZNOŚĆ W RYWALIZACJI POD PRESJĄ?

,,Skuteczność w piłce nożnej zależna jest od zdolności widzenia, rozpoznawania informacji i w rezultacie skutecznego wykonania właściwego podania, odpowiedniej strony zwodu czy przyjęcia, a także ruchu bez piłki..”

Do tego dochodzi częstotliwość obserwacji (ilość skanów, podnoszenia wzroku do góry przykładowo w przeciągu 10s - we właściwych momentach) oraz krytyczny skan (ostatnia obserwacja przed podjęciem decyzji)

Zdolność widzenia - umiejętność skanowania przez ramię, podnoszenia wzroku do góry (obserwacji)

Zdolność rozpoznawania - umiejętność rozpoznania odległości przeciwnika, strony ataku przeciwnika, aby na tej podstawie podjąć skuteczną decyzję. 

Częstotliwość obserwacji - Phil Foden - ilość obserwacji w ciągu 10s / krytyczny skan -> skuteczna decyzja:

Krytyczny skan - ostatni skan przed podjęciem decyzji to najbardziej wymagający skan, ponieważ głównie na podstawie niego decydujesz jaką decyzję podjąć.  

Teraz masz szansę, zacząć nad tym WSZYSTKIM pracować korzystając z planu treningowego, programu obserwacja 2.0. Pożegnaj złe nawyki i zacznij wzmacniać te, KTÓRE PRZYNIOSĄ CI SKUTECZNOŚĆ.

 

Skupianie się na każdym odruchu, który zbudowałeś, poprzez szkolenie byłoby dla Twojego mózgu niemożliwe i dlatego nie wszystko co robisz ,jest w 100% zależne od Ciebie, bo niektóre elementy na boisku robisz podświadomie.

Do pewnego momentu kształtowałeś siebie i Twój mózg stworzył przyzwyczajenia oraz odruchy, przez które prawdopodobnie nie możesz zrobić kolejnego kroku do przodu, mimo że stale rozwijasz motorykę i technikę.

Bardzo ważne, abyś teraz podjął decyzję i zaczął świadomie wzmacniać na co dzień w treningu tylko te nawyki, które przynoszą Ci skuteczność i odwagę.

Wykorzystasz dzięki temu pełny potencjał swojej techniki czy motoryki. Masz teraz szansę budować i wzmacniać siebie, podążając właściwą ścieżką, jesteś na to gotowy ?

ZASTANÓW SIĘ CZY TEGO NIE DOŚWIADCZASZ:

❌  Zrzucasz odpowiedzialność swojej gry na losowość podejmowanych decyzji

 

Przez brak orientacji przestrzennej (kontroli wzrokiem) dopada Cię stres podczas pressingu rywala

 

❌ Przez brak skanowania przez ramię, podnoszenia wzroku do góry, aby obserwować wolną przestrzeń, ustawienie, pressing, brak pressingu przeciwników, partnerów podejmujesz nieskuteczne decyzje. 

 

❌ Nie widzisz wszystkich możliwości rozegrania akcji podczas prowadzenia, po przyjęciu poprzez niski zakres pola widzenia

 

❌ Nie widzisz przeciwników za swoimi plecami poprzez brak umiejętności skanowania przez ramię podczas prowadzenia piłki, przed przyjęciem, często jesteś zaskoczony przez przeciwnika wybiegającego zza pleców, który odbiera Ci piłkę.

 

❌ Nie wykorzystujesz pełni potencjału swoich zdolności  technicznych i motorycznych.

Właśnie tym zajmiemy się w tym programie!

Wytrenujemy Twój instynkt, inteligencję piłkarską, OBSERWACJE i
szybkość reakcji,
abyś w rywalizaji czuł spokój, pewność siebie, podejmował skuteczne decyzje. 

Zobacz wideo, które przybliży Ci wizję

Programu Obserwacja 2.0.

Przykładowe ćwiczenia:

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z PROGRAMEM OBSERWACJA 2.0?

⭐️ Zbudujesz nawyki najlepszych piłkarzy na świecie.

⭐️ Będziesz podejmował szybkie i skuteczne decyzje na boisku.

⭐️ Staniesz się pewny siebie podczas gry.

⭐️ Poprawisz jakość i czystość kontaktów z piłką podczas prowadzenia piłki, podań, przyjęć, strzałów. 

 

👉🏼 Jeżeli Twój poziom obserwacji jest na niskim poziomie lub brakuje Ci nawyku zazwyczaj, wahasz się podczas podania, prowadzenia piłki czy dryblingu, przez co często tracisz piłkę. 

👉🏼 Jeżeli brakuje Ci kontroli wzrokiem przeciwnika (jego pressingu lub braku) nie wykorzystujesz przestrzeni, którą zostawia, albo przyjmujesz wprost na niego.

👉🏼 Jeżeli brakuje Ci nawyków ochrony piłki, ułatwiasz przeciwnikowi odbiór piłki w grze na małej przestrzeni. 

 

❗  Jeżeli któryś z powyższych elementów Cię dotyczy lub chciałbyś wpłynąć pozytywnie na swoją szybkość reakcji, nawyk obserwacji, poszerzyć pole widzenia, zbudować nawyki najlepszych, a nie wiesz, jak to trenować, to program Obserwacja 2.0 jest idealny dla Ciebie 🎯

 

Efekt który uzyskasz w zakresie mentalności, to ogromna pewność siebie, swoboda, luz, mniej stresu, więcej spokoju. 

 

Zacznij trenować obserwacje i wykorzystaj pełnię potencjału motoryki i techniki, w której rozwój wkładasz, tak duże zaangażowanie. ⚡️🧠

Wydaje Ci się, że to wszystkie 

pozytywy programu Obserwacja 2.0?

Czytaj dalej! 👇🏼 

 

Przed sobą masz poukładany plan od A do Z.

 

Nie tracisz czasu na planowanie -> oglądasz -> działasz -> masz efekty!
 

✅ Treningi rozwijające skuteczność w rywalizacji

Trenujesz odpowiednim planem, budujesz nowe, dobre nawyki, budujesz odwagę -> generujesz wyniki i przyciągasz uwagę ludzi, którzy mogą zabrać Cię na wyższy poziom.  

 

✅ E-book pozwalający wprowadzać modyfikację

Planowanie w zależności od okresu, w jakim się znajdujesz, zwiększający świadomość nawyków, jakich potrzebujesz, aby być skutecznym. 

 

✅ Nauczysz się jak analizować mecze 

Czyli jak podglądać najlepszych na świecie, aby uczyć się od nich zachowań które sprawiają że są pewni siebie i grają z ogromną swobodą.  

 

✅ Możesz trenować sam i odwzorować warunki meczowe 

Do programu dodaje narzędzia do skanowania, które odwzorowują przeciwnika. Pozwala Ci to rozwijać szybkość podejmowania decyzji, szybkość myślenia, szybkość reakcji trenując samemu. 

Co zyskujesz dołączając teraz do programu ?

❌ Jeśli jesteś w tym miejscu 🔽

 

 • Nie potrafisz obserwować przestrzeni przed sobą: przeciwników, partnerów, możliwości podań, obserwować przez ramię rozpoznając pressing przeciwnika

 

 • Brakuje Ci skuteczności w grze, przez co Twoja pewność siebie jest na niskim poziomie

 

 • Przychodzisz na boisko i nie wiesz, co robić - robisz byle jaki trening, który widziałeś w Internecie. A większość tych ćwiczeń jest na bardzo niskim poziomie… dlatego nie masz efektów 

 

 • Nie umiesz analizować meczów i wyciągać z nich wniosków - teraz oglądasz mecze, żeby zobaczyć mecz, zamiast skupić się na najważniejszych aspektach, które zwiększą Twoją świadomość.  

✅ Po programie Obserwacja 2.0 będziesz 🔽

 

 • grać nie patrząc ciągle na piłkę, widzieć nachodzący pressing ze strony przeciwnika, widzieć ruch partnerów, a także wolną przestrzeń, wykorzystując to do generowania wyników

 

 • Będziesz skutecznym w grze pod presją, więc Twoja pewność siebie będzie na wysokim poziomie

 

 • przychodził na boisko i wiedział, co robić, będziesz działał z poczuciem sensu i… zaczniesz mieć efekty. 

 

 • analizował mecze, wyciągał wnioski i zwiększał swoją wiedzę taktyczną, która sprawi, że będziesz inteligentniejszym zawodnikiem

Stoisz przed szansą zbudowania nawyków i umiejętności, które wyróżniają najlepszych zawodników na świecie.

Nie pozwól sobie na to, żeby zmarnować swój potencjał.

Od kogo będziesz się uczyć ?

Zrzut ekranu 2022-07-11 o 18.06.00-2.jpg

Uczył się będziesz od najlepszych piłkarzy na świecie, ale ja jestem.. 

Alan Majerski

Pomagam zawodnikom piłki nożnej, którym brakuje planu i spójności, układać efektywny i dbający o wszystko model treningu indywidualnego, aby stawali się bardziej odważni, sprawniejsi, skuteczni w rywalizacji i wchodzili na wyższy poziom swojej gry w piłkę nożną.

Przekazuję zawodnikom wiedzę - narzędzie, które przełożysz na zwiększenie miłości do piłki, poprawy swoich umiejętności, skuteczności Twoich działań na boisku

Kotwica 3

ZOBACZ EFEKTY ZAWODNIKÓW, KTÓRZY MI ZAUFALI

IMG_4232_edited.jpg

Mnóstwo analiz graczy z najwyższego formatu przełożyły się na stworzenie tego etapu. Wejdziesz w proces uczenia się od najlepszych. Nie ma lepszego sposobu na rozwój.

Kotwica 1

ZOBACZ TRENING Z ETAPU III

ILE KOSZTUJE PROGRAM OBSERWACJA 2.0 ?

Cena treningu indywidualnego na rynku to aktualnie od 100 do 300zł, a nie masz pewności czy trener z którym pracujesz, zwraca uwagę na detale, czy analizuję najlepszych. 

 

Potrzebujesz na pewno kilkunastu takich treningów, aby wypracować nawyk obserwacji więc wyniosłoby Cię to między 1200, a 2500zł. Z kolei aby zwiększyć ilość, jakość obserwacji potrzebujesz kolejne sporej ilości treningów dodatkowych. 

Cena programu obserwacja 2.0 to wyłącznie 119.99zł. 

W materiale masz zaplanowanych 10 lekcji 

czyli 1 lekcja kosztuje Cię… 12 zł!

 

Ponad 20 treningów, gdzie na miesiąc wychodzi to, że za jeden trening płacisz  5.99zł. 
 

TAK - 12 zł za jedną lekcję i 5,99zł za trening. 

DODATKOWO:

To nie wszystko, do programu dostajesz jeszcze bonusy o wartości lącznej ponad 100zł. 

BONUS #1 - dostęp do platformy treningowej na której znajdziesz dodatkowe ćwiczenia z partnerem, które pozwolą Ci progresować Twoją pracę nad obserwacją, szybkością reackji o rywalizację z partnerem.

Screen z bonusowej platformy .png

BONUS #2 - Oprócz unikalnych treningów, otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy VIP gdzie będziesz mógł zadawać konkretne pytania dotyczące Twoich treningów mi i członkom moich programów i platform. To nic innego jak bonusowe lekcje, wiedza, tylko szyta na miarę Twoich potrzeb. To ogromna wartość dodana.

BONUS #3 - Otrzymujesz pełne wsparcie mailowe - opiekę podczas realizowania programu, która nauczy Cię trenować z tym planem adekwatnie do okresu, Twoich treningów w klubie, abyś wykorzystał jego pełny potencjał.

Także za jedyne 119.99zł otrzymujesz masę wartości która przede wszystkim stworzy z Ciebie pewniejszego, skuteczniejszego piłkarza. 

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI:

Nie podejmujesz żadnego ryzyka. Mam na Ciebie plan i chcę abyś był w 100% chroniony, bo wierzę w ten program. 

Nie zostawię Cię z tym wszystkim sam, otrzymasz ode mnie opiekę i wiedzę, która pozwoli Ci trenować jak najefektywniej w zależności od okresu w jakim się znajdujesz.
 

Wystarczy, że będziesz trzymał się planu. Wiem, że możesz osiągnąć efekty, bo wielu zawodników którzy mi zaufali (a także sam dzięki tej pracy stałem się skuteczniejszy na boisku) cieszy się teraz z inwestycji w siebie.


Dodatkowo...
 

Daje Ci na to 100% Gwarancje Satysfakcji, jeżeli w przeciągu dwóch okresów (przykładowo w in-sezonie, off-sezonie lub pre-sezonie) nie uda Ci się wypracować nawyku obserwacji, zwiększyć jego jakości, ilości i udowodnisz mi że sumiennie przeszedłeś przez plan który dla Ciebie przygotowałem,  zwrócę Ci pieniądze.


Kliknij przycisk ,,przejdź do koszyka" na dole i złóż zamówienie, a potem oczekuj wiadomości mailowych ode mnie, które pomogą Ci wykorzystać pełny potencjał tego programu, w zależności od okresu w jakim się znajdujesz.

157-1579376_transparent-windows-7-start-button-icon-png-start_edited.png

❌ Brak umiejętności obserwacji

❌ Złe decyzje i straty piłki

❌ Słaba pewność siebie i brak radości w grze

PROGRAM OBSERWACJA 2.0

✅Kontrola nad tym co się dzieje na boisku

 

✅Skuteczne decyzje

 

✅Pewność siebie i radość w grze

DLACZEGO POWINIENŚ DOŁĄCZYĆ JAK NAJSZYBCIEJ ?

Dostarczam spójność rozwoju, której brakuje w Polskich szkółkach czy treningach indywidualnych.

 

Spójność - moje programy dbają o budowanie nawyków które zapewniają pewność i skuteczność w rywalizacji (obserwacja, ruch bez piłki, technika, szybkość, zwinność, szybkość reakcji). 

 

W większości treningów indywidualnych pomijany jest najbardziej fundamentalny aspekt rozwoju, czyli OBSERWACJA.

 

Ja wiele straciłem przez to, że nie pracowałem w młodym wieku tak, jak teraz. Dlatego moją misją jest, aby żaden zawodnik nie stracił tego przez brak inspiracji, odpowiednich ludzi wokół, wiedzy, narzędzi (jakościowych treningów)

 

Moją najmocniejszą stroną jest to, że mam łatwość w analizie najlepszych i przekuwaniu dodatkowej teorii ze szkoleń na trening indywidualny, aby na podstawie skuteczności ich ruchów tworzyć model treningu.

 

Na tej podstawie stworzyłem swój autorski model treningu, którego nigdzie indziej nie znajdziesz, a który jest skuteczny - program Obserwacja 2.0.

 

Dla moich piłkarzy istotne jest to, aby mieć poukładany plan treningowy. Wiedzieć, co robić, jak i kiedy. 

 

Może myślisz, że nie uda Ci się wykonywać treningów, które są w programie, kiedy trenujesz w klubie 5x w tygodniu? Uspokoję Cię - jest to błąd w myśleniu, ponieważ większość tych treningów można modyfikować pod wstawki 30min. 

Nawet jedna wstawka w tygodniu, gdzie rozwijasz detale skuteczności jest lepsza niż zero, a już na pewno lepsza niż nawet 3 treningi dodatkowe w tygodniu, na których wyrabiasz nawyki prowadzące do paraliżu, wolnych decyzji, lęku.

Nie zasługujesz na to, aby Twoja ciężka praca, ambicja prowadziła do tylu negatywnych konsekwencji dla Twojego potencjału. 

Zainspiruj się innymi zawodnikami i przechodź do działania, bo  im szybciej zaczniesz, tym mniej zmarnowanych okazji aby dostać się na wyższy poziom. 

Zobacz na opinie zadowolonych klientów:

IMG_4232_edited.jpg

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

✔️ Dla piłkarza, który chciałby stać się skuteczniejszym zawodnikiem. Mieć wizję gry podczas prowadzenia i być przy tym kreatywnym.  Umieć obserwować otoczenie, mieć świadomość przestrzeni i ustawienia przeciwników, podejmować skuteczniejsze i szybsze decyzje.

✔️ Dla młodszego piłkarza, który chciałby zostać profesjonalnym piłkarzem i w przyszłości utrzymywać się z piłki nożnej. Płynnie przechodzącego do seniorskiej piłki. 

✔️ Dla starszego piłkarza, który ma ambicje wejścia na wyższy poziom rozgrywkowy. 

✔️ Dla rodzica trenującego ze swoim synem, którego chciałby szkolić unikalnym sposobem treningu, rozwijając go na inteligentnego, kreatywnego gracza. 

KTO NIE SKORZYSTA Z MOJEGO PROGRAMU ?

✔️ Bramkarze - ta pozycja na boisku wymaga innej formy treningu, dlatego bramkarze (jako jedyni na boisku) nie skorzystają, inwestując w mój program.

 • Jakiego sprzętu będę potrzebował do realizowania programu ?
  Do tego programu sprzęt jest tylko dodatkiem. Do wyznaczania torów możesz skorzystać z niskich stożków, grzybków, znaczników, kamieni, butelek (tylko kreatywność Cię ogranicza). Najważniejszym przyrządem, którego potrzebujesz jest STATYW - to na niego umieszczasz telefon z narzędziem do skanowania, aby pracować nad fundamentalnymi aspektami - SKANOWANIE PRZEZ RAMIĘ, PODNOSZENIE WZROKU DO GÓRY. 👀 ☀️ Narzędzie do skanowania dostajesz za darmo programu.
 • Czy dzięki programowi poprawię również swoją technikę?
  Oczywiście, wszystkie moje programy są nastawione na poprawę techniki. Dodatkowo program uczy Cię koordynować skanowanie przez ramię, podnoszenie wzroku do góry z prowadzeniem piłki, czyli rozwija umiejętności których potrzebujesz aby ta technika prowadzenia piłki była skutecznie wykorzystywana w meczu pod presją
 • Czy jeżeli gram na pozycji obronnej, czy również skorzystam z tego programu?
  Tak, coraz częściej obserwuje się zawodników ze środka obrony świetnie wyszkolonych technicznie, z umiejętnością wyprowadzania piłki i obserwacji tego co się dzieje przed nim. Obrońca częściej obserwuje, co się dzieje przed nim, ale są też momenty, kiedy musi obserwować, co się dzieje za nim, aby podjąć skuteczną decyzję. W programie są rozwijane aspekty obserwacji zarówno tego, co dzieje się z przodu, jak i tego, co dzieje się za nami, więc w zasadzie każda pozycja może skorzystać. Piłka coraz bardziej zmierza w kierunku wszechstronności. Możliwe, że już niebawem nie będzie pozycji więc zawodnik, musi być gotowy poradzić sobie, w każdym sektorze na boisku, a do tego potrzebuje umieć obserwować, podejmować na tej podstawie skuteczne decyzje.
 • Czy mogę korzystać z programu na telefonie?
  Tak, każdy program został dostosowany pod smartfony.
 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?
  Dostęp do programu i materiałów, treningów jest dożywotni.
 • Czy program poprawi moją wydajność motoryczną?
  Tak poprawi, ale program nie jest ukierunkowany pod aspekty motoryki (do tego służą moje platformy). Znajdziemy w nim pracę nad mobilnością, mechaniką poruszania się, ale główną uwagę poświęcamy Twojemu piłkarskiemu potencjałowi, wydajność motoryczna to jakieś 10/15% jednak jest to wystarczające aby zwiększyć szybkość, efektywność zmian kierunku, przyspieszeń w trakcie prowadzenia, dryblingu ale też w ruchach bez piłki.
 • Czy mogę trenować z programem mając treningi w klubie?
  Tak, wsparcie mailowe które otrzymasz pomoże Ci wybrać odpowiedni rodzaj treningu, czas jego trwania, ilość ćwiczeń aby był dopasowany do okresu, Twoich treningów w klubie.
 • Po jakim czasie od zamówienia otrzymam program ?
  W zależności od wyboru metody płatności. Tpay / Blik / Karta kredytowa / Paypal ➡️ natychmiast po opłaceniu zamówienia. Przelew tradycyjny ➡️ w zależności od dnia zaksięgowania, które jest zależne od Twojego banku (możesz przyspieszyć proces realizacji zamówienia, wysyłając potwierdzenie przelewu na mojego maila: majermajer275@gmail.com).

Masz pytania ? Skontaktuj się ze mną.

Dane kontaktowe

Współpraca: Alan Majerski

majermajer275@gmail.com

Formularz kontaktowy

Efekty zawodników

IMG_9949.jpg
IMG_9950.jpg
IMG_4746.PNG

PROGRAM OBSERWACJA 2.0

Zbuduj nawyk obserwacji i popraw jego jakość, ilość, oraz zacznij szybciej reagować, aby zwiększyć skuteczność przyjęć, podań, pojedynków 1vs1. Poczuj spokój i pewność wynikającą z przygotowania, świadomości o przestrzeni, przeciwniku. 

Sociale

 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube
 • TikTok
bottom of page