top of page

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOIMI DECYZJAMI.

Twoja przepustka do gry na wyższym poziomie.
Proces, który usprawni Twoją inteligencję.
Program zwiększający skuteczność Twoich działań.

Obserwacja_program_okładka.png

Czy któreś z poniższych stwierdzeń brzmi Ci znajomo ? 

 • Chcę zacząć pracować nad obserwacją, ale nie wiem jak ?

 • Chcę podejmować dobre decyzje, ale nie wiem co obserwować ?

 • Nie posiadam wiedzy z zakresu inteligencji w piłce nożnej. 

 • Brakuje mi procesu, który pomógłby mi wypracować nawyk obserwacji. 

 • Mam problem z niewłaściwym momentem obracania głowy. 

 • Nie wykorzystuje pełni potencjału motorycznego i technicznego przez złe decyzje lub stres związany z brakiem orientacji przestrzennej. 

Jeżeli czujesz odwagę - ,,mogę więcej" ,,mogę być lepszy" mam coś dla Ciebie

PRZEDSTAWIAM PROGRAM OBSERWACJA

Pierwszy tak kompleksowy program, który nauczy Cię programowania treningów obserwacji, wyrobi w Tobie nawyk obracania głowy przed przyjęciem, podczas prowadzenia piłki oraz poprawi Twoją szybkość reakcji - TO WSZYSTKO BĘDZIE MIAŁO REALNY WPŁYW NA TWOJĄ DECYZYJNOŚĆ BOISKOWĄ. 

Wykorzystasz potencjał motoryczny i techniczny w 100%. 

Będziesz podejmował więcej lepszych decyzji co, wpłynie na Twoją ocenę przez obserwatorów czy trenera. 

Staniesz się bardziej kompleksowym zawodnikiem biorącym ciężar gry na siebie.

Twój poziom świadomości będzie przewyższał innych graczy. 

Staniesz się inteligentniejszym graczem.

To wszystko umożliwia Ci program OBSERWACJA. 

Nie chodzi tu o robienie, byle jak, byle czego. 

Chodzi o dedykowany program, który wniesie Twoją inteligencję na wyższy poziom i sprawi, że procesem treningów indywidualnych i klubowych staniesz się odpowiedzialnym zawodnikiem, który nie podejmuje losowych decyzji.  

Uwaga! 

Twój poziom mentalny odgrywa kluczową rolę, ale gdy masz luki w układance potencjału, to ta jedna mała luka, głównie odpowiada za Twój mental. 

Układanka obserwowania przestrzeni i inteligencji piłkarskiej przez długi czas była w ogóle nieporuszana w szkoleniu.

Teraz ty masz okazję tę lukę wypełnić! Pokochasz proces pracy nad sobą, a potem zobaczysz efekty! To Cię napędzi i spowoduje ogromny progres. 

Całkowicie odmienisz swoją grę, sposób postrzegania zawodników podczas analizy (swojej gry, top zawodników) czy nawet oglądania meczów, przez co zaczniesz wyciągać więcej ważniejszych i rozwijających wniosków.

Zapraszam Cię do świata, w którym bierzemy w pełni odpowiedzialność za każdy detal wpływający na rozwój potencjału. 

Dodaj nagłówek.png

Twoją przeszkodą w podejmowanie dobrych decyzji i wykorzystywaniu maksimum potencjału, który rozwinąłeś, rozwijasz, jest brak obserwacji.

 

Przestań niszczyć swój złoty czas, który nigdy nie wróci i stwórz sobie szansę na grę w TOPOWYCH LIGACH Polskich czy zagranicznych. 

Boisko to pole bitwy, gdzie rywalizujesz z innymi zawodnikami, obserwując, zyskujesz przewagę i panowanie nad nimi, bo to ty w pełni decydujesz na podstawie ich ruchów jakie zagranie, prowadzenie piłki  zastosować, przez to Twoja gra staję się inteligentniejsza. 

Nie możesz pozwolić sobie na straconą szansę w zaprezentowaniu się obserwatorom, Twoim trenerom. Nie trać szansy na podbicie statystyk takich jak (udane dryblingi, podania kluczowe, ilość strzałów - im więcej dobrych decyzji, tym lepsza gra. 

Im lepsza gra, tym więcej szans na testy w lepszym klubie, regularne występowanie w pierwszym składzie, powołania na kadrę województwa czy Polski. 

Twoje przygotowanie w pełni odpowiada za Twój poziom mentalny, jeżeli po meczu czy treningu czujesz frustrację wynikającą ze słabego zaprezentowania się, mało wychodzenia po piłkę, stres z przeciwnikiem na plecach, stres przy pressingu przeciwnika ?

 

To wszystko wynika z Twojej orientacji przestrzennej, bo gdy w pełni kontrolujesz ruchy przeciwników, Twoja pewność jest na najwyższym poziomie, wiesz, że nie są w stanie Ci nic zrobić. 

Nie pozwól sobie na momenty zwątpienia w swoją przyszłość piłkarską, nie pozwól sobie na momenty rozpamiętywania! Weź w pełni odpowiedzialność za każdy aspekt swojego przygotowania i stań się inteligentnym zawodnikiem. 

Uwierz mi, nie ma nic w fajnego w świadomości straty złotego czasu, który zamiast na głupoty, mógł być poświęcony na rozwój  aspektu obserwacji.

 

Obyś za parę lat nie żałował, że nie podjąłeś decyzji o zakupie tego programu ze świadomością, że nic z faktem tych wszystkich wiadomości nie zrobiłeś.

Sukces Ci się nie należy, na sukces musisz zapracować swoją postawą, która prowadzi Cię do codziennej wygranej TYLKO DZIŚ z oporem, wymówkami zamienionymi na trening! Przygotowanie to wszystko, zaufaj procesowi. 

Zaufaj inwestycji w detale, które mogą Ci pomóc grać LEPIEJ.

Jakie efekty mają zawodnicy, którzy przeszli ten proces ?

Przykładowe ćwiczenia:

Co znajdziesz w tym programie ?

 • Wiedza z zakresu rozumienia gry - Proces decyzyjny w piłce nożnej, strefy do kontrolowania na boisku, wiedza taktyczna)

 • Analiza taktyczna PO - Trent Alex Arnold

 • Rozumienie gry na pozycji LO/PO

 • Analiza taktyczna Frenkie De Jong

 • Rozumienie gry ŚP/ŚPD

 • Analiza taktyczna Sergio Aguero

 • Rozumienie gry Napastnik

 • Analiza taktyczna Jadon Sancho

 • Rozumienie gry skrzydłowy/boczny pomocnik

 • Analiza taktyczna Virgil Van Dijk

 • Rozgrzewka Program obserwacja

 • Treningi Wideo rozwijające szybkość reakcji i nawyk obserwacji

 • Narzędzie do scanowania (materiał wideo pokazujący kolory i liczby)

 • Filmy na YouTube obrazujący analizy przedstawione w programie poszczególnych piłkarzy

Arsene Cytat.png

Badanie ze statystyką, które uświadomi Ci ile, tracisz przez brak nawyku obserwacji:

 

Gier Jordet przeprowadził badania nad zależnością między tym, ile razy zawodnik przeskanuje, zanim otrzyma piłkę, a produktywnością użycia piłki przez tego gracza. To badanie przebadało 64 graczy w 1279 sytuacjach w grze. Jordet stwierdził, że przed przyjęciem piłki Frank Lampard skanował średnio 0,62 razy na sekundę, a Steven Gerrard 0,61 razy na sekundę. Jordet przeanalizował różnice między tym, ile razy gracz skanował piłkę przed otrzymaniem piłki, a wykonaniem podania. Wyniki podzielono na trzy sekcje: osoby, które skanowały najwięcej, grupa środkowa i te, które skanowały najmniej. 

Ukończenie podań przez graczy, którzy skanowali najwięcej, wyniosło 81%, ukończenie podań przez środkową grupę 68%, a ci, którzy zeskanowali najmniej, ukończyli tylko 64% podań.  Im więcej zawodnicy skanują, tym częściej utrzymają piłkę. Jednak te wyniki mówią nam tylko, jak często zawodnik może podać piłkę swojemu koledze z drużyny. Ważniejsze jest to, ile razy zawodnik może zagrać podanie, które wyprowadza ich drużynę w górę boiska, penetruje przeciwnika, co stwarza okazje do zdobycia bramki.

 

Jordet wiedział o tym i zmienił swoje badanie, aby uwzględnić tylko podania do przodu. Wyniki były znacznie bardziej znaczące. Wykonanie podań do przodu przez graczy, którzy skanowali najwięcej, wyniosło 75%, w porównaniu z 41% tych, którzy skanowali najmniej. Zmienił badanie jeszcze raz i przeanalizował tylko podania do przodu w połowie przeciwnika. Podobne wyniki. Gracze, którzy skanowali najwięcej, wykonali 77% swoich podań do przodu na połowie przeciwnika, w porównaniu z 44% w przypadku graczy, którzy skanowali najmniej.

Obserwacja_program_okładka.png

PROGRAM OBSERWACJA

Program dla osób, które chcą uwolnić swój pełny potencjał piłkarski zwiększając trafność i szybkość swoich decyzji w działaniach boiskowych.

bottom of page