top of page

Zwiększ swobodę, szybkość, zwinność poruszania się z piłką i bez piłki z programem mistrzowska jakość ruchu.

Brakuje Ci swobody, luzu w ruchach?

Czujesz sztywność podczas prowadzenia piłki, dryblingu?

Masz odczucie, że tracisz dużo energii podczas każdego ruchu?

Twój sposób poruszania się jest nieskoordynowany?

A może czujesz, że chciałbyś i możesz wyciągnąć WIĘCEJ z rozwoju / potencjału umiejętności technicznych, motorycznych?

Cena: 99.99zł

Cena w preorderze: 79.99zł

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Mistrzowska jakość ruchu to łatwy w użyciu i skuteczny program, który poprawi elastyczność, siłę Twoich mięśni, ruchomość stawów zapewniając Ci swobodę w ruchach. Zwiększy Twoją świadomość ciała, dzięki czemu nauczysz się je ustawiać w jak najefektywniejszych pozycjach do szybkiego, zwinnego przemieszczania się w prowadzeniu piłki, dryblingu.

Plan i wiedza dostępna w nowoczesnym e-booku. Możesz trenować w dowolnym miejscu i czasie z wykorzystaniem swojego telefonu.

Dla kogo jest ten program?

Dla ambitnych graczy, którzy chcą poprawić swoją sprawność

Dla tych co chcą uwolnić naturalną mobilność swojego ciała,

Dla tych co chcą wyrobić odpowiednie nawyki podczas przemieszczania się,

Dla tych co chcą zwiększyć szybkość, zwinność i skuteczność w dryblingu, prowadzeniu piłki

Dla tych co chcą zacząć skutecznie korzystać ze swojego ciała do najskuteczniejszych ruchów w grze - zamarkowania, balans ciałem, taniec biodrami, przesuwanie / manewrowanie przeciwnikiem.. 

Dla tych co mają 5 treningów w klubie, w  tygodniu i chcą uzupełnić lukę rozwoju mobilności, jakości ruchu skutecznymi ćwiczeniami.

Chcesz zobaczyć więcej?

Przykładowa wstawka

Wystarczy 25-30min, piłka i trochę przestrzeni.

Czy czujesz się sztywny podczas ruchu, balansu ciałem, zamarkowań? 

Brakuje Ci szybkości i zwinności podczas prowadzenia piłki, dryblingu? Odczuwasz bóle kolan, bioder po treningu? Czy czujesz po prostu że możesz wyciągnąć więcej z możliwości swojego ciała podczas gry?

 

To może być efekt siedzącego trybu życia w szkole czy braku dbania o swoją mobilność, sposób w jaki się poruszasz (koordynacje). Brak skutecznej wiedzy na temat mobilności czy brak świadomości że można poruszać się lepiej to przyczyna dla której może nigdy nad tym nie pracowałeś.

 

Pomyśl więc jak wiele potencjału nieodkrytego w Tobie drzemie. Gdy jesteś sprawniejszym graczem Twoje umiejętności rosną w niebawyłym tempie..

 

Ale nie osiągniesz tego losowym rozciąganiem, losowymi ćwiczeniami pod mobilność z internetu -  nie uzyskasz dzięki nim trwałych efektów, a przede wszystkim nie uzykasz ich tam gdzie to najważniejsze w rywalizacji z piłką przy nodzie. 

 

Dlatego konieczne jest przemyślane działanie. Skupienie się tylko na rozciąganiu napiętych mięśni nie przyniesie żadnych rezultatów.

 

Mobilność piłkarza wiąże się z elastycznością, wzmocnieniem mięśni w nowo nabytym zakresie ruchów, poprawą ruchomości stawów, a później nauka wykorzystywania tego w dynamicznych pozycjach które wymagają od Ciebie pojedynki 1vs1 czy ogólna rywalizacja. 

Poprawa ogólnej mobilności redukuje ból, zwiększa elastyczność i kontrolę ruchów. To podstawa do budowy sprawnego i zdrowego ciała. Zwiększenie świadomości ciała podczas ruchu poprawi Twoją szybkość i zwinność w każdym ruchu.

 

Nie musisz poświęcać godzin na rozciąganie. Wystarczy mieć plan działania, który uwzględnia twoje cele, a przede wszystkim jest spersonalizowany pod Twoje efekty na boisku, a nie szpagatu w pozycji statycznej, którym nie wygrasz pojedynków w rywalizacji.

Celem programu mistrzowska jakość ruchu jest stworzyć z Ciebie sprawniejszego PIŁKARZA.

TRZEBA DZIAŁAĆ KOMPLEKSOWO

01

Rozluźnić / uelastycznić tkanki

Nie ograniczamy się jedynie do rutynowego rozciągania statycznego. Podejście z tego programu obejmuje także rozciąganie dynamiczne oraz elementy gimnastyki.

 

Elastyczność to kluczowy element budowania mobilności i jakości ruchu. Pomaga zapobiegać kontuzjom, usprawnia ruchy, i zwiększa zakresy, na jakie możesz liczyć podczas gry.

02

Wzmocnić małe mięśnie 

Te małe, często pomijane mięśnie to oplatające kluczowe części Twojego ciała, takie jak biodra, kolana i kostki.

 

Wzmacniając je, tworzymy solidną podstawę dla generowania siły w nowym zakresie. To rozprawia się z napięciem, które może pojawić się z powodu słabości w konkretnych segmentach ciała. 

03

Zwiększyć ruchomość stawów

Poprawiając ruchomość stawów, zyskujesz większą swobodę w ruchach, we wszystkich kierunkach. To pozwala na bardziej płynne i efektywne wykonywanie ruchów, zwiększa zakresy, (móżliwości ciała) w rywalizacji. 

 

Ruchomość stawów pozwala Ci wydobyć pełny potencjał z każdego ruchu.

04

Utrwalenie zakresów ruchu w piłkarskim potencjale:

 

Zwiększenie mobilności to jedno, ale wykorzystanie tych nowych zakresów w odpowiednich ruchach to drugie.

 

Ten program uczy Cię, jak wykorzystywać swoją mobilność do przyspieszeń, szybkich zmian kierunku, zwinnych zwrotów z piłką i bez niej.

 

To jak wgranie nowego oprogramowania do swojego ciała - stajesz się efektywniejszy w każdym ruchu z piłką przy nodze lub w ruchu bez niej. 

To podejście oferuje kompleksowy trening, który pomaga w rozwijaniu zarówno mobilności, jak i jakości ruchu, zapewniając Ci pełen zestaw narzędzi potrzebnych do osiągnięcia mistrzowskiej jakości ruchu na boisku.

NASZ PLAN DZIAŁANIA

Każdy tydzień będzie podzielony na 4 tygodniowe bloki rozwoju danych wzorców lokomocji (hamowanie | przyspieszenie, zmiany kierunku | zwroty | wyjścia do kierunku, zwinność - połączenie wszystkiego). 


Przygotowanie do każdego treningu będzie poprzedzone podgrzaniem temperatury ciała (wykonaniem rozgrzewki z piłką), następnie skupimy się na fundamencie sprawności, wykonując rutyny mobilizacji ukierunkowane na elastyczność, siłę mięśni i ruchomość stawów. 


Dalej przejdziemy do rozwoju jakości ruchu w ćwiczeniach wyizolowanych bez piłki i zakończymy wszystko docelową częścią, gdzie efektywność przemieszczania się będziesz rozwijał w ruchach z piłką. 
 

Wybór dalszego etapu treningu będzie zależał od Ciebie oraz dnia w jaki wykonasz dany trening, a także okresu w jakim jesteś. Będziesz, mógł wykorzystać to przygotowanie przed treningiem ukierunkowanym, treningiem obserwacji i techniki lub treningiem klubowym. 

Tydzień 1-4

W pierwszych tygodniach będziemy pracować nad podstawami czyli na umiejętności absorbowania energii (hamowanie) oraz pierwszym kroku do przyspieszenia, w progresji przejścia do kolejnych kroków.

Tydzień 5-8

W kolejnym bloku 4 tygodni poświęcimy się rozwijaniu umiejętności zmiany kierunku, wyjść do kierunku i zwrotów. Rozpoczniemy od ćwiczeń wyizolowanych bez piłki, aby zapewnić dokładność i precyzję ruchów oraz możliwość skupienia się na detalach.

Tydzień 9-12

W ostatnich tygodniach będziemy koncentrować się na zwinności - połączeniu umiejętności przyspieszania, hamowania i zmiany kierunku w jedną spójną całość.

mediamodifier_image.png
  • Długość wstawki z programu: 20-30min

  • Rodzaj filmów w programie: Rutyny i rozgrzewka w czasie rzeczywistym / ćwiczenia z wytłumaczeniem/ wykonaniem, uwzględnionymi szczegółami do analizy w slow-motion. 

  • Plan na każdy okres (in/off/pre-sezon)

  • Potrzebny sprzęt: piłka 

Dostęp do skutecznych i rozbudowanych rutyn mobilizacji.

Dostęp ćwiczeń pod jakość ruchu bez piłki i z piłką

Dostęp do planów motorycznych rozwoju wydajności motorycznej, dla różnych poziomów zaawansowania.

4 tygodniowy / 8 tygodniowy / 12 tygodniowy plan treningowy (czas realizowania zależny od okresu w jakim kupujesz)

Dostęp do grupy VIP.

Dlaczego mój program?

Nazywam się Alan Majerski i do kilku lat studiuje tajniki rozwoju indywidualnego, pokazując jak efektywnie trenować aby osiągać efekty w postaci skuteczności, sprawności, pewności siebie przede wszystkim w rywalizacji pod presją. 

 

Przechodziłem także przez operację biodra, dzięki której mogłem zrozumieć jak funkcjonuje, nasze ciało, przez jakie ograniczenia doprowadziłem do niej i jak wpływają na ryzyko kontuzji, ale również ograniczanie potencjału technicznego czy motorycznego.

 

Wyszedłem z tej operacji zawodnikiem lepszym, sprawniejszym, jednocześnie chroniąc moje drugie biodro (które również byłoby do operacji, gdyby nie moja praca nad mobilnością) przed ingerencją chirurgiczną. 

 

Jestem w 100 procentach praktykiem każdego treningu, ćwiczenia które prezentuję w programie i wiem jakie efekty przynosi. Jeśli jednak ktoś jest po kontuzji i znajduje się w stanie ostrym, program absolutnie nie jest lekarstwem na wszystkie dysfunkcje. Nie jest to też specjalistyczny zestaw terapeutyczny. Jeśli masz bardzo specyficzny problem ze swoim ciałem, udaj się do fizjoterapeuty. 

 

Jeśli jednak nie masz żadnego głębszego problemu, a chcesz zadbać o swoją sprawność, jakość ruchu i zbudować solidne fundamenty pod dalszy zdrowy, efektywny rozwój to właśnie ten program jest dla Ciebie. 

MISTRZOWSKA JAKOŚĆ RUCHU

Obierz program rozwijający mobilność i sprawność w ruchach specyficznych dla piłki nożnej

12 tygodniowy program

skuteczny model treningowy
dbający o każdy detal rozwoju sprawności piłkarza

model specjalistyczny pod rozwój biblioteki ruchów w 
prowadzeniu piłki, dryblingu zapewniające skuteczność.

E-book z wiedzą dotyczącą trenowania dopasowanego do
okresu, poziomu zaawansowania.

Dodatkowe ćwiczenia, plany pod wydajność motoryczną 
również bez piłki.

Program łatwy w użyciu, dostępny na każdym urządzeniu.

Dostęp do zamkniętej grupy VIP.

KUP W PAKIECIE Z PROGRAMEM MISTRZOWSKIE PROWADZENIE PIŁKI

209,99zł

169,99

bottom of page