top of page

MajerFootball

Analizy Euro 2020

Cześć, właśnie trafiłeś na stronę dzięki, której zwiększysz swoją świadomość taktyczną i zyskasz inspirację przykładów zachowań najlepszych zawodników grających na Euro 2020.

Włochy vs Turcja

Analiza nawyku obserwacji, ruchu bez piłki i kilku zachowań indywidualnych pokazujących technikę użytkową i inteligencje zawodników reprezentacji Włoch z wczorajszego meczu przeciwko Turcji.

Pytania, które warto sobie zadać, oglądając analizy:

1.Jak te zachowania mają się do mojej gry ?

2. Jak mogę zacząć nad nimi pracować w odpowiednim procesie poprzez trening ?

To co głównie można wyróżnić u zawodników to:

✅ Ciągłe zbieranie informacji poprzez obserwacje, czasami 3,4x przed podjęciem decyzji.

✅ Ostatnia obserwacja, prawie zawsze następuje, kiedy piłka jest w połowie dystansu do nich.

✅ Gra bez piłki, są w ciągłym ruchu, wymieniają się pozycjami, cały czas tworzą sobie przestrzeń i jak można zauważyć nie robią wszystkiego na pełnym gazie.

✅ Duży spokój, pewność podczas przyjęć, wykorzystywanie dobrych nawyków, które pozwalają im na skuteczne działania z piłką.

 

Analizując swój mecz, możesz konfrontować to co widzisz u najlepszych z Twoimi zachowaniami indywidualnymi i zastanowić się, nad którymi elementami warto zacząć pracować, aby być lepszym i skuteczniejszym.

Analiza także pozwala Ci wizualizować siebie podczas wykonywania działań, które widzisz u najlepszych oraz daje Ci inspiracje do ćwiczeń indywidualnych, które wykorzystasz w swoim procesie rozwoju potencjału. 

Anglia vs Chorwacja

Dodatkowo w treści chciałbym wam jeszcze powiedzieć o kluczowych rzeczach związanych z bramką Anglii, których nie ma w analizie Wideo. 

Przede wszystkim zwrócicie uwagę na szybkie przetransportowanie piłki z lewej strony na prawą stronę, które było związane z ruchem bez piłki, tworzeniem przestrzeni, obserwacją. Foden ściąga uwagę do skrzydła bocznego obrońcy Chorwacji, w tym czasie Philips ruchem do i od piłki, wbiega w przestrzeń pomiędzy obrońcą ściągniętym przez Phila, a Śp Chorwacji. Philips wygrywa pojedynek dzięki świetnemu balansowi ciałem, którego nie było widać z normalnej perspektywy - to, zmusza wyjście do niego kolejnego obrońcy, który powinien kryć Kane. Hary ściąga uwagę drugiego Śo, który tworzy przestrzeń do wbiegnięcia dla Sterlinga. 

Na dole jeszcze zdjęcia, które obrazują to o czym pisałem na grupie - atakowanie wolnej przestrzeni przez Philipsa:

Philips 2 wbieganie z 8.png
Ph 1 wbieganie z 8.png
3 wbieganie z 8.png

Holandia vs Ukraina

Francja vs Niemcy

Spinazzola analiza indywidualna:

Immobile analiza indywidualna:

Frenkie De Jong analiza indywidualna vs Austria:

John Stones vs Szkocja analiza indywidualna

Marco Veratti vs Belgia analiza indywidualna

Sergio Busquets vs Chorwacja analiza indywidualna

Hary Kane vs Ukraina/Dania analiza indywidualna

Jeremy Doku vs Włochy

Jeżeli chcesz rozwijać powyższe aspekty i zadbać o profesjonalny oraz spójny proces rozwoju Twojego potencjału, zachęcam do skorzystania z moich programów treningowych. 

Z kodem: analiza -20%

W razie pytań, o to jaki program wybrać pod aktualny cel, okres, poziom wytrenowania, skorzystaj z darmowej porady mailowej, kierując swoją wiadomość na mail: majermajer275@gmail.com

Jadon Sancho analiza indywidualna vs Ukraina

bottom of page